Borderlands , X360 Version

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
واقعا که بازی مزخرفی هستش اول من رفتم گرفتم به نیت اینکه مثل بازی XIII باشه که قدیم بازی کردم خدایش فوق العاده بودش

بنده یک جا هستش یک غوله تمامی اسلحه ها رو با تیر ها روش خالی کردم نمرد که نمرد هیچ تمام تیرهام هم تموم شد اسلحه فروشی هم که اولش هستش میخواهم برگردم دو باره بخرم جلو پره از این ادمهای وحشی و سریع میبازم

خیلی مسخره هستش این بازی اگر مرحله ای بودش و 4 نفری میرفتن خیلی عالی میشدش من که دیگه فکر نکنم بازیش رو بکنم واقعا زورم گرفته مثلا این همه تیر باید به یک جونور بزنی تا سقت بشه جون ادم به لبش میات تا...

دوسته عزیز وقتی بازی RPG هست و لولت پایینه معلومه هر کاری کنی میمیری ، GeOW که نیست
ميدونم جيگر
حوصله نداشتم همينجا سوالمو مطرح كردم ;):biggrin1:

خیلی کاره خوبی کردی چشمکم میزنی؟
4 تا مثله تو ،حوصله نداشته باشن که دیگه هیچی ، فاتحه سایت خوندس جیگر:sick:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
فری شوخی نکن راست ميگی؟ ايول پسر پس چرا من که امروز آنلاين بودم اینوايتم نکردی؟! :D
ميدونی که منم Siren هستم ! همونی که رفتی تو کفش گفتی جووون :D
ميدونم جيگر
حوصله نداشتم همينجا سوالمو مطرح كردم ;):biggrin1:
چقدر رو داری شما!! بابا ايول داره ، خجالت بکش ، همچين ميگه حوصله نداشتم انگار خونه ی باباشه ، از امثال شما حالم ... !

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,812
نام
مراد حلیمی
واقعا که بازی مزخرفی هستش اول من رفتم گرفتم به نیت اینکه مثل بازی XIII باشه که قدیم بازی کردم خدایش فوق العاده بودش

بنده یک جا هستش یک غوله تمامی اسلحه ها رو با تیر ها روش خالی کردم نمرد که نمرد هیچ تمام تیرهام هم تموم شد اسلحه فروشی هم که اولش هستش میخواهم برگردم دو باره بخرم جلو پره از این ادمهای وحشی و سریع میبازم

خیلی مسخره هستش این بازی اگر مرحله ای بودش و 4 نفری میرفتن خیلی عالی میشدش من که دیگه فکر نکنم بازیش رو بکنم واقعا زورم گرفته مثلا این همه تیر باید به یک جونور بزنی تا سقت بشه جون ادم به لبش میات تا...

اولا به نظر من شما اصلا با قواعد RPG آشنا نيستين كه اين حرفا رو ميزنين چون اين بازي كاملا بالانس هستش از لحاظ سبك نقش آفريني
دوما اگه بازي مثه اين كه تقريبا مشكل تنهايي بازي كنين احتمالا خستتون مي كنه من كه Split Screen بازي مي كنم خداييش عاليه تجربه جديدي هستش يه بازي نقش آفريني رو اينطوري Split Screen يازي كردن.......... .

راستي يه سوال داشتم اونايي كه بازي رو تا آخرش رفتن به نظرشون بهترين كلاسا كدومه؟؟؟ما يكيمون soldier هستش و يكيمون هم hunter....حالا اون دو تاي ديگه چطورين ارزش بازي كردنو دارن مخصوصا اين دختر جادويي چيزي هم داره يا فقط اين melle زدنش جادويي هستش؟؟؟؟

يه مطلب ديگم بنظرم اومد گفتم بگم بد نيس اگه اين بازي هم مثه fallout يكم رو تنوع ماموريتا و اضافه كردن ديالوگا كار مي كرد خداييش امتيازاتش بيشتر از اين ميشد كلا جاي خالي اين مواردي كه گفتم تو بازي احساس ميشه................. .

Last edited by a moderator:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
لول بازی رو به 50 رسوندم , مشت = با تیکه تیکه شدن اشرار:eek:
باورکردنش خیلی خیلی خیلی سخته متاسفانه چون منی که روزی 5 ساعت به کوب بازی میکنم و تک تک ماموریت ها رو میرم و همه رو بادقت Booom... Headshot میکنم هنوز لولم رو 22 ـه ولی شما مثل اینکه Cheat زدی :biggrin1:.
فری شوخی نکن راست ميگی؟ ايول پسر پس چرا من که امروز آنلاين بودم اینوايتم نکردی؟! :D
ميدونی که منم Siren هستم ! همونی که رفتی تو کفش گفتی جووون :D
شما بیا من بهت میدیم بهت :D چیز خیلی خفنیه ها :-". درضمن یکی از دوستان add میکنه. بقیه صحبتها رو هم بیا تو میزنیم :biggrin1:.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
يه مطلب ديگم بنظرم اومد گفتم بگم بد نيس اگه اين بازي هم مثه fallout يكم رو تنوع ماموريتا و اضافه كردن ديالوگا كار مي كرد خداييش امتيازاتش بيشتر از اين ميشد كلا جاي خالي اين مواردي كه گفتم تو بازي احساس ميشه................. .
کاملا موافقم ، به نکات بسيار بسيار خوبی اشاره کردی.
من اصلا نميتونم با ماموريت های بازی ارتباط برقرار کنم ، ماموريت ها اصلا خوب و جالب پرداخته نشدن . حس خاصی به آدم نميدن و هدفشون گنگ هست!
کمبود ديالوگ که کاملا حس ميشه ، من الان حس ميکنم تو يک دنيای مرده با يک سری انسان های مجازی بازی ميکنم ، اصلا نميتونم با شخصيت ها ارتباط برقرار کنم! ( دقيقا برعکس Fallout ، يکی از دلايلی که من بشدت از Fallout3 خوشم آمد و بدجوری دوستش دارم همين ماموريت های بسيار خوب و ديالوگ های عاليش بود ، من تو دنيای Fallout به معنای واقعی زندگی ميکردم! )

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
دوسته عزیز وقتی بازی RPG هست و لولت پایینه معلومه هر کاری کنی میمیری ، GeOW که نیست

خیلی کاره خوبی کردی چشمکم میزنی؟
4 تا مثله تو ،حوصله نداشته باشن که دیگه هیچی ، فاتحه سایت خوندس جیگر:sick:
بی خیال این کل کل کردنا . این کارا ماله بچه هاست !
:love:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
درود
اقا ما لنگ یک نفریم که بازی رو 4 تائی Coop خور کنیم.
اگر کسی طالب بود باید Levelش بالای 15 باشه. از ساعت 6:30 تا 9 هرشب ما هستیم. لطفا Add کنید. درضمن Voice هم داشته باشید که لازمه ست.

Xboxlive Gamertag: Elvish Hero

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
دوستان ، جيگران ، عزيزان ، فقط يکنفر لازم داريم ، باز 100 نفر نيان بگن ما حاضريم شب اول بيان 1 ساعت بازی کنن بعد هم برن ديگه آنلاين نشن!
دوست داريم از بازی نهايت لذت رو ببريم ، پس اول از خودتون مطمئن باشيد بعد اعلام آمادگی کنيد ، يک نفر زاپاس هم ميخوايم در مواقعی که يکی مون بيشتر از 2 روز نتونست آنلاين بشه :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,250
نام
نـــــــویـــــــــد
منم ديشب طاقت نياوردم و بازي رو شروع كردم ! ( ساعت 3:30 بامداد :biggrin1: )
موزيك اول بازي يعني قبل از شروع بازي كه افراد سوار اتوبوس بودن عالي بود ! خيلي لذت بردم ! همين طور موزيك متن بازي هم بسي دلپذير بود ! گرافيك بازي هم خيلي قشنگ بود فقط يكم زيادي طول ميكشيد تا همه چي لود بشه ! مبارزه ها بسيار حال ميداد ! من Soldier برداشتم ! همون اول بازي چقدر پول يافت ميشد ! من اون منطقه رو زيرو رو كردم كلي پول دار شدم ! در كل بازيه بسيار عالي هستش ! اگه فورزا بذاره اينم بازي ميكنيم ! :biggrin1:

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
باورکردنش خیلی خیلی خیلی سخته متاسفانه چون منی که روزی 5 ساعت به کوب بازی میکنم و تک تک ماموریت ها رو میرم و همه رو بادقت Booom... Headshot میکنم هنوز لولم رو 22 ـه ولی شما مثل اینکه Cheat زدی :biggrin1:.

دمت گرم یعنی خالی بستم دیگه؟
خوب اگه تو روزی 5 ساعت بازی میکردی , من خودم روزی 6ساعت +برادرم ~4ساعت =10 ساعت بازی میکردیم
اگر هم شک داری تصویر بزارم:biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
دمت گرم یعنی خالی بستم دیگه؟
خوب اگه تو روزی 5 ساعت بازی میکردی , من خودم روزی 6ساعت +برادرم ~4ساعت =10 ساعت بازی میکردیم
اگر هم شک داری تصویر بزارم:biggrin1:
:laughing: دمت گرم خدائی یه چیزای میگی ادم از خنده گریه ش میگیره. اصلا 360 میکشه روزی 10 ساعت باهاش بازی کنن :lol:؟ نبند عزیز من اینقدر بیواشر نبند.
نگفتم دروغ میگی که گفتم باورکردنش خیلی خیلی خیلی سخته و هنوز هم روی حرفم هستم چون از Level 30 به بعد اونقدری کوئست باقی نمیمونه که بشه به 50 رسید و به 50 رسیدن کار تیمی نیاز داره اونم فقط باید تو لایو بازی کنی و حدود 60 کار مختلف هست که با انجام دادن همه اونها هم باز به 50 نمیرسه. شما هم لایو نداری وگرنه در عرض 2 دقیقه میشه فهمید کجا هستی، لول چندی، چند % بازی رو رفتی، چقدر Kill داری و ... .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,122
نام
آریا
بازی فوق العادست ! جو عالی به همراه گیم پلی اعتیادآور (!) با موسیقی های فوق العاده ! از اون بازیهایی هست که یه 20,30 ساعتی درگیرش میشم !
امروز داشتم بازی میکردم , یه مآموریت گرفتم که فلانی رو بکشم , بعد با Level 7 راه افتادم به سمت مآموریت ! نگو برای هر مآموریت Level پیشنهادی رو مینویسه و من نمیدونستم :D یه 6,7 باری رفتم و مُردم و یکی دو هزار تا پولم از دست رفت ! بعد تازه فهمیدم مآموریتش Level 10 میخواد :D یارو تا چشمش به من می افتاد با دو تا تیر هم Armor رو از بین میبرد هم Health رو :D خواستم به دوستانی که تازه شروع میکنن بگم حواستون باشه این طوری نشین :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر