Borderlands , X360 Version

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
از دوستانی که به لایو وصل میشن کسی این بازی رو از NG گرفته؟ کف کردیم بابا، نمیدونم نوکه یا نه
:laughing: فاتحه ش رو بخون ممد جون. انها هرچی اول بیاد میگیرن نوک موک حالیشون نیست. WET ی هم که اورده بودن نوک بود و ه 8 هزار ترابایت فضا نیاز داشت برای نصب روی هارد.
میخوای مشکلی نباشه فقط از www.matrixgame.ir بگیر. فول استلث و سالم.
درضمن کسی پا بود یه ندا بده بیایم لایو خورش کنیم.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
آخه مشکل اینه که همچین زود هم نیاورد اینو. زنگ هم میزنم میگه نمیدونم کدوم ایمیج بازی رو گرفتن. بی خیال off topic شد

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
تا اونجایی که من فهمیدم، نمیشه نوک بودن یا نبودن بازی رو متوجه شد(اگر اشتباه میکنم بگید) من Stealth بودنش رو چک کردم درست بود ولی میگم از نوک بودن یا نبودنش چیزی متوجه نشدم.

پ.ن:بهتره این بحث به پروفایل یا جای دیگه منتقل بشه چون تاپیک رو داره از مسیرش دور میکنه

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
واقعا که بازی مزخرفی هستش اول من رفتم گرفتم به نیت اینکه مثل بازی XIII باشه که قدیم بازی کردم خدایش فوق العاده بودش

بنده یک جا هستش یک غوله تمامی اسلحه ها رو با تیر ها روش خالی کردم نمرد که نمرد هیچ تمام تیرهام هم تموم شد اسلحه فروشی هم که اولش هستش میخواهم برگردم دو باره بخرم جلو پره از این ادمهای وحشی و سریع میبازم

خیلی مسخره هستش این بازی اگر مرحله ای بودش و 4 نفری میرفتن خیلی عالی میشدش من که دیگه فکر نکنم بازیش رو بکنم واقعا زورم گرفته مثلا این همه تیر باید به یک جونور بزنی تا سقت بشه جون ادم به لبش میات تا...

mike_linkinparker

کاربر سایت
Apr 30, 2007
207
نام
محمد رضا
واقعا که بازی مزخرفی هستش اول من رفتم گرفتم به نیت اینکه مثل بازی XIII باشه که قدیم بازی کردم خدایش فوق العاده بودش

بنده یک جا هستش یک غوله تمامی اسلحه ها رو با تیر ها روش خالی کردم نمرد که نمرد هیچ تمام تیرهام هم تموم شد اسلحه فروشی هم که اولش هستش میخواهم برگردم دو باره بخرم جلو پره از این ادمهای وحشی و سریع میبازم

خیلی مسخره هستش این بازی اگر مرحله ای بودش و 4 نفری میرفتن خیلی عالی میشدش من که دیگه فکر نکنم بازیش رو بکنم واقعا زورم گرفته مثلا این همه تیر باید به یک جونور بزنی تا سقت بشه جون ادم به لبش میات تا...

خوب من هم همین مشکل رو داشتم ..
ببین زمانی که ما موریت میگیری سمت راست پایین صفحه مینویسه که درجه سختی مرحله چنده و برای گزراندن این مرحله باید لول چند باشی . مثلا اگه لول 15 بخواد اما لول تو 12 باشه میتونی ماموریت را Accept اما رد کردن مرحله عملا غیر ممکن هست . حالا در این شرایط باید بری ماموریت های دیگه ای بگیری که درجه سختی کمتری داشته باشند و به لول خودت هم بخوره...(کنار کلبه ی zed یه جایی هست که میتونی ماموریت جانبی بگیری)

حالا در همین حین که داری ماموریت های دیگه رو میری برو با پولی که بدست اوردی برای اصلحه هات SUD بخر و همچنین shield های قویتری هم بخری و با لول هایی که میگری خود شخصیت بازی رو هم level UP کن .
Ok

XIII واقعا عشق بود:love:

WiiMan

کاربر سایت
Nov 24, 2007
41
از سختی اون هم در Level های پائین گله میکنید؟ حدود Level 20 یا 21 ماموریتی میگیرید که درصورت نداشتن همراه ممکنه ساعتها درگیرش باشد. اگر حوصله ندارید از همین الان فکری به حالش بکنید.

The Lord Sauron

کاربر سایت
Jun 10, 2008
17
سلام.یه چنتا سوال داشتم از دوستان.
بازی رو میشه کلا تک نفره بازی کرد ؟
سیستم quest گرفتن بازی که مثل fallout نیست که؟ منظورم اینه که 2 ساعت طرف فک که نمیزنه.بدم ما باید از بین چند گزینه یکی رو انتخاب کنیم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
سلام.یه چنتا سوال داشتم از دوستان.
بازی رو میشه کلا تک نفره بازی کرد ؟
سیستم quest گرفتن بازی که مثل fallout نیست که؟ منظورم اینه که 2 ساعت طرف فک که نمیزنه.بدم ما باید از بین چند گزینه یکی رو انتخاب کنیم
بله میشه. هم تکی هم Coop روی LIVE هم Split Screen و هم System Link.
نه. شما از طرف ماموریت رو میگیری، یک Way Point روی نقشه و قطبنما ظاهر میشه، ماموریت رو انجام میدی و برمیگردی پیش طرف و جایزه ت رو دریافت میکنی. همه همین سادگی.

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
سلام به همه دوستان

من ميخواستم يه XBOX360 يه مانيتور فول اچي دي بگيرم

با توجه به اين كه ماكروسافت گفته وقتي بلو ري جنگ فرمتا رو ببره ديگه از HD DVD حمايت نميكنه و چند سال از عرضه 360 ميگذره تا چن سال ديگه ميشه با اين ايكس باكس بازي كرد اصلا كونسول بعدي ماكروسافت كي مياد؟
اگه ميشه كمك كنين

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
سلام به همه دوستان

من ميخواستم يه XBOX360 يه مانيتور فول اچي دي بگيرم

با توجه به اين كه ماكروسافت گفته وقتي بلو ري جنگ فرمتا رو ببره ديگه از HD DVD حمايت نميكنه و چند سال از عرضه 360 ميگذره تا چن سال ديگه ميشه با اين ايكس باكس بازي كرد اصلا كونسول بعدي ماكروسافت كي مياد؟
اگه ميشه كمك كنين

دوست عزیز تاپیک رو اشتباه اومدی

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
درود
چند تا ماموریت سطح پائین نگه داشتم برای دوستان کم هم اسلحه خوب گیر بیارن هم از XP های که میگیرم اونها هم استفاده کنن. درضمن یک ایتم فوق العاده ارزشمند برای کلاس Siren پیدا کردم که هرکسی خواست در LIVE بهش خواهم داد.
ميدونم جيگر
حوصله نداشتم همينجا سوالمو مطرح كردم ;):biggrin1:
خونه خاله ست دیگه !!!.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر