Borderlands | PC

borderlands_logo.gif

شركت سازنده : Gearbox Software
شركت پخش كننده : 2K Games
ژانر : Action, RPG
تاريخ عرضه : Q1 2009

Borderlands بازی جديد استوديوي Gearbox Software(خالق سری بازی های Brothers in Arms) در ژانر FPS است. زمان زيادي از معرفي اين بازي نگذشته و تا هفته‌ي گذشته اطلاعات زيادي از آن در دسترس نبود؛ ولي در E3 امسال اين بازي حضور داشت و نسخه‌ي Pre-Alpha آن نمايش داده شد. این نمایش مرحله ای را نشان میداد که در آن دو نفر(کارکترهای اصلی بازی) قصد بدست آوردن تکنولوژی ای نامشخص از چنگال قبیله ای مسلح که درون معدنی مخفی شده بودند، را داشتند.
بازی در سیاره ی Pandora انجام می پذیرد. در این دمو دو کاراکتری که توسط گیمر کنترل می شدند یک سرباز و یک مکتشف بودند و هر کدامشان قادر به استفاده از انواع بسیار زیادی از اسلحه ها نیز بودند و توانایی استفاده از وسایل نقلیه ی موجود در بازی را هم داشتند. در آغاز پیشروی، این دو شخصیت به داخل جیپی که اسلحه ای روی آن نصب شده بود، پریده و شروع به مبارزه با وسیله ی نقلیه راهزنان کردند که این راهزنان به سرعت هم توسط انفجاری آتشین به صورت زیبایی توسط کشته می شدند. آن ها مسیر خود را به سمت معدن ادامه دادند و کشته های زیادی را با نابودی Skag ها (همان دشمنان خشن شما که شباهت هایی به سگ هم دارند) باقی گذاشتند. ظاهراً Skag ها از وسایل نقلیه می ترسند ولی از حمله به دشمنان پیاده هیچ واهمه ای ندارند.

borderlands6050620071017_133320_1_big.jpg

زمانی که به معدن رسیدند، معدن توسط یک مشت Skag محافظت می شد. بعد از کشتن Skagهای آن قسمت، هر دو به داخل معدن پیشروی کردند که آنجا توسط اجتماعی از Skagهای غیرعادی بزرگ تر محافظت می شد (موجوداتی که بسیار قویتر و تهاجمی تر از Skagهای قبلی بودند). بالاخره بعد از کشتن تمامی این دشمنان، هر دو وارد معادن شده که ناگهان با تفنگدارهای راهزن رو به رو شدند.
به محض اینکه نبرد با راهزن هایی که از معادن با اسلحه هایشان بیرون می آمدند شروع شد، اسلحه های زیادی به طور تصادفی پیدا میشد که یا از دست دشمنان می افتاد یا بین استخوان های دشمنان نابود شده مخفی شده و یا درون صندوق هایی محصور شده بودند. هنگامیکه تیم دو نفره ی سربازان، نبرد خودشان را به سمت آشیانه ی غار با راهزن ها و سایر دشمنان ادامه میدادند، دشمن های بیشتر و بیشتری را از بین می بردند. نمایش هنگامی که دو کارکتر اصلی بازی، آرتیفکت(نوعی محصول ساخته شده توسط دشمنان بیگانه) را بدست آوردند، به اتمام رسید.
Borderlands دارای اسلحه های مختلف در کلاس های مختلف و متعددی می باشد که از ميان اين کلاس ها مي‌توان به انواع تفنگ های دستی، شات گان ها، اسلحه های نیمه اتوماتیک، اسنایپ ها و ... اشاره کرد. طبق گفته Gearbox، بازی کنونی دارای 600000(!) نوع مختلف اسلحه است که این تعداد تا هنگام عرضه بازی بیشتر هم خواهد شد. بطور کلی در طول بازی شما دائماً باید به دنبال بالا بردن توانایی های کارکتر بازی و استفاده از اسلحه های مختلف باشید تا بتوانید تجربه و Level و مهارت های خود را در استفاده از این سلاح ها بالا ببرید (افزایش و بدست آوردن Levelها به صورت حلقه هایی درخشان و سفید رنگ بر روی صفحه ی نمایش دور کارکتر شما نشان داده می شود).

borderlands_1.jpg

این عنوان، قابلیت بازی مشترک (co-op) به تعداد 4 نفره را به صورت آنلاین دارد. همچنین Borderlands با استفاده از موتور گرافیکی Unreal Engine 3 توانسته است در نمایشگاه E3 08 گرافیک فوق العاده خوبی را از خود به نمایش درآورد و از این جنبه نیز حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. به طور کل به نظر می رسد که این بازی چیزهای جالب زیادی را برای عرضه داشته باشد. بازی گروهی، وسایل نقلیه قابل رانندگی که بیش از یک نفر می توانند از آن استفاده کنند، سیستم پیشرفت کاراکتر همانند بازی های RPG، گرافیک عالی و انواع نامحدودی از تفنگ های پرزرق و برق جدید. بازی در اواخر امسال برای PC، X360 و PS3 منتشر خواهد شد.

موفق باشيد:love:...
منبع

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
AZMAC جان انشاالله که سیستم بالایی نمیخواد؟(سیستم خودت چیه؟)

من با 9600gt ddr3
Cpu:5200 x2
ram.4
OS:Windows Vista بدون هیچ مشکلی (بدون افت فریم) بازی میکنم.
اولین چیزی که توجه من رو جلب کرد این گرافیک باحالشه.موتور بازی هم UE 3 هست.

179870-unreal_technology1_large.jpg

البته دوست من هم الان داره با کارته 8500GT و 2gig رم و CPU 4200X2 بازی رو انجام میده.

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,046
نام
علی
من بازی رو گرفتم ولی وقتی میخام اجرا کنم پیغام میده و میگه :

the appilication has failed to start

فکر میکنید مشکل چیه ؟

تو بازیهای دیگه مشکل نداری؟! بعضی از برنامه ها مثل فیزیک رو دوباره نصب کن و مطمئن شو که کرکت سالمه!!

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,046
نام
علی
duیعنی این بازی روی اکس پی بالا نمیاد؟
System Requirements
Processor: 2.4 Ghz or equivalent processor
Memory: 1GB System RAM (2GB recommended with Vista)
Graphics: 256mb video ram or better (GeForce 8 series or higher/Radeon R8xx series)
Hard Drive: 8 GB or more free space
Sound: Windows compatible sound card

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
کسانی که بازی رو گرفتن حتما نظراشونو راجع به بازی اینجا بذارن تا ما هم بفهمیم بازی خوبه یا نه ....

چند تا سوال هم داشتم ....

1- داستان بازی خوبه ؟؟؟
2- قسمت single player قویه ؟؟؟؟
3- کنترل بازی چه طوره ؟؟؟؟
4- از لحاظ باگ و از این حرفا بازی چه طوریه ؟؟؟
5- هوش مصنوعی وضعش چطوره ؟؟؟

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
1- داستان بازی خوبه ؟؟؟
به نظر میاد خوبه البته من هنوز از نظر داستانی به جای خاصی نرسیدم(بیشتر مأموریت جانبی میرم!)
عالیه! متنوع و جذاب!
اونم عالیه
برای من دوبار وسط بازی هنگ کرد نمیدونم مشکل از بازی بود یا از من...
دشمنا خیلی خنگ به نظر میان مثلا" وقتی میرن پشت دیوار همینجوری به طرف آدم تیراندیازی میکنن! یا اینکه هیچ وقت کاور نمیگیرن...
به طور کلی به نظر من بازی واقعا" باهاله این حالت RPG که به بازی اضافه کرده باعث شده که بازی خسته کننده نشه، گرافیکشم که واقعا" قشنگه، تنوع اسلحه ها هم که نیاز به تعریف نداره و تنوع مأموریتاشم تا اینجا که من بازی کردم خوب بوده تا ببینیم تا آخر چی میشه...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,612
نام
محمد
سلام!
من چند ساعتی بازی کردم، فقط می تونم بگم بازی عالی هست. تو همین مدت کم تعداد زیادی اسلحه متفاوت پیدا کردم یا خریدم. گیم پلی بازی هم خیلی خوب کار شده. گرافیک هم به نظر من برای این بازی کاملا مناسبه و یک حس و حال خاص به بازی داده. این بازی یکی از بازیهای خوب امسال هست.

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
دوستان طريقه ابديت ردن اسلحه هارو بگن من نمي تونم ابدگرد كنم اسحله هامو خواهشن كمك به صورت اروژانسي

reza_snake

کاربر سایت
Aug 13, 2008
52
نام
Reza
من بازی رو گرفتم ولی وقتی میخام اجرا کنم پیغام میده و میگه :

the appilication has failed to start

فکر میکنید مشکل چیه ؟

منم این مشکلو داشتم ولی حل شد! میری تو دی وی دی آخر و اون vcredist_x86 رو نصب میکنی. مشکل من که با این حل شد.

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
کسانی که بازی رو گرفتن حتما نظراشونو راجع به بازی اینجا بذارن تا ما هم بفهمیم بازی خوبه یا نه ....

چند تا سوال هم داشتم ....

1- داستان بازی خوبه ؟؟؟

ج.1 منم تا الان به جاهای خاصی نرسیدم ولی این جور که به نظر میرسه داستان نسبتا خوبی باید داشته باشه.level 10
ج2.خیلی خوبه و خیلی باحاله..
ج3 .خیلی نرم و واقعا بدون اغراق عالیه.
ج4.من هیچ باگی تا الان تو بازی ندیدم .
ج5 متوسط روبه بالا.کاور هم میگیرند:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر