Borderlands 2 | PC

21.jpg

Developer : Gearbox Software
Publisher :
2K Games
Genre :First Person Shooter / Action - Role Playing
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 18 September 2012

Borderlands 2 عنوانی با تمی وسترن - پسا آخر الزمانی ( Post Apocalyptic ) به همراه المان های نقش آفرینی و دنباله ای بر عنوان پیشین خود که در سال 2009 منتشر شده بود، است. همچنان همانند نسخه قبل، ساخت کاراکتر خود وجود خواهد داشت و 4 شخصیت قابل بازی وجود خواهد داشت. البته این کاراکترها شخصیت های کاملا جدیدی خواهند بود. بر طبق گفته های سازنده این بازی، این عنوان نسبت به نسخه اول متنوع تر و بزرگ تر خواهد بود. این تنوع شامل سلاح ها و محیط ها و دشمنان خواهد بود.

علاوه بر این، آقای Jasper Foreman سرپرست برنامه نویسان هوش منوعی بازی گفته است که دشمنان در این نسخه باهوش تر از آن چیزی خواهند بود که در عنوان نخست دیدیم. همچنین تنوع دشمنان بازی به 200 - 300 نمونه خواهد رسید که رقم قابل توجهی است.

گرافیک بازی نیز همانند قسمت قبل، Cell Shade خواهد بود که این مورد به جذاب تر شدن بازی کمک خواهد کرد. داستان بازی 5 سال پس از اتفاقات قسمت قبل اتفاق خواهد افتاد که پیرامون سرزمین Pandora خواهد بود.

Borderlands 2 System Requirements: Minimum

CPU: 2 GHz dual core 64-bit Intel or AMD processor

RAM: 1GB of system memory

Graphics: DirectX 9 compatible 512 MB graphics card, Nvidia 200 series series or AMD Radeon 4000 series.

Operating system: Windows XP SP2

DirectX compatible sound card

12 GB of hard drive space

Borderlands 2 System Requirements: Recommended

CPU: 2.8 GHz dual core 64-bit Intel or AMD processor

RAM: 2GB

Graphics: DirectX 10 compatible 1GB graphics card, Nvidia 400 / AMD 5000 series.

Operating system: Windows 7

DirectX compatible sound card

12 GB of hard drive space

Borderlands 2 E3 2012 Stage Demo

Hi-Res H.264 MP4 348.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 87.3MB Download
=======================================================
Borderlands 2 Interview

Hi-Res H.264 MP4 284.9MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 36.0MB Download

SONG COMPOSER
Ascent
Cris Velasco and Sascha Dikiciyan
Ash
Jesper Kyd
Caverns
Jesper Kyd
Glacial
Jesper Kyd
Crater Lake
Dam Interior
Dam Top
Jesper Kyd
Fyrestone
Jesper Kyd
Hyperion
Ice
Jesper Kyd
Interlude Combat
Jesper Kyd
Interlude Ambient
Jesper Kyd
Lynchwood
Lynchwood Sheriff Combat
Main Menu
Jesper Kyd
Jack Final Boss
Pandora Park
Jesper Kyd
Sanctuary
Jesper Kyd
Bandit Slaughter
Raison Varner
The Fridge
Jesper Kyd
Tundra Express
Warrior Boss
Vog Fight

تصاویر بازی Borderlands 2

[h=3]مشکلات BORDERLANDS 2(کرک، نصب، مشکلات گرافیکی و ...)[/h]

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
قسمت شد اینم از استیم خریدیم :d دوستانی که نسخه ی اورجینال رو تهیه کردن pm بدن یه روز رو مشخص کنیم بخش Co-op رو با هم شروع کنیم ;)
مگه با کرک نمیشه آنلاین زد؟ میشه داداش. الکی پول دادی!>:)
من هستم ولی فقط پنجشنبه جمعه ها اونم از هفته بعد!

یه سوال، برای co op بازی کردن باید بازی رو با هم شروع کنیم و باهم پیش بریم؟ یا میشه یه تیکه رو co op بزنیم یه تیکه رو خودمون بازی کنیم(مثل گیرز)؟

---------- نوشته در 06:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:43 PM ارسال شده بود ----------

گرافیکش خیلی شبیه به Darkness هستش و خودم یکی از طرفدارهای اینجور گرافیکام ...
آقا با همین نسخه های دانلودی میشه Co-Op زد؟! یا حتما باید اصل باشه!
کرکی چیزی برا آنلاینش اومده؟

من خودم تست نکردم ولی میشه بله. هم LAN هم آنلاین. با همون کرک اسکیدرو.

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دوستان بخش تک نفره بازی چجوریه؟؟؟
قابل بازی هست؟؟؟:d
شماره اول که تک نفرش خیلی خسته کننده بود,اینم همینجوریه؟؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من هستم ولی فقط پنجشنبه جمعه ها اونم از هفته بعد!

یه سوال، برای co op بازی کردن باید بازی رو با هم شروع کنیم و باهم پیش بریم؟ یا میشه یه تیکه رو co op بزنیم یه تیکه رو خودمون بازی کنیم(مثل گیرز)؟

---------- نوشته در 06:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:43 PM ارسال شده بود ----------

من خودم تست نکردم ولی میشه بله. هم LAN هم آنلاین. با همون کرک اسکیدرو.
شماره اول جوری بود که با توجه به گیم Host جلو میرفت، یعنی‌ Host هر جا بود تو بازی، منتقل میشی‌ به جایی‌ که Host هست، بعد اینکه باهم بازی کردین میتونی‌ از همونجا سیو کنی‌ یا بازی خودت رو تنهایی‌ ادامه بدی.

اینم احتمالا اونجوری باشه.

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
شماره اول جوری بود که با توجه به گیم Host جلو میرفت، یعنی‌ Host هر جا بود تو بازی، منتقل میشی‌ به جایی‌ که Host هست، بعد اینکه باهم بازی کردین میتونی‌ از همونجا سیو کنی‌ یا بازی خودت رو تنهایی‌ ادامه بدی.

اینم احتمالا اونجوری باشه.

درسته اینم دقیقا همینجوری هست که آقا کاوه فرمودند. یه 3 ساعت دیروز 2 نفره زدیم خیلی حال داد حالا 4 نفرش که جای خود دارد.

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
دوستان نسخه بلک باکس و اسکیدرو فرقش چیه؟چون واسه دانلود بلک باکس کم حجمه و کرک مولتی و کرک اصلی این طور که میبینم بازی کردنش مشکل هست
راهنمایی بفرمایید:d

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا

یه چیزی هس بنام اچیومنت که فقط با نسخه های اورجینال تواناییه گرفتنشون رو داریم . همین یه قابلیت باعث شده 2سال دست به نسخه ی کپی هیچ عنوانی از PC نزنم چون فوق العاده اعتیاد آوره و بارها گیمر رو مجاب میکنه که مراحل بازیهارو تکرار کنه . شخصا حوصله ی کرک و پچ و یا 5 دقیقه صبر کنم یکی join شه لگ و ... که بارها خودم شاهدش بودم ندارم . امیدوارم این کرک شدنش مث max payne 3 که اشک بچه های فروم و درآورد نباشه و براحتی همه دوستان بتونن از بازی لذت کامل رو ببرن .

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
یه چیزی هس بنام اچیومنت که فقط با نسخه های اورجینال تواناییه گرفتنشون رو داریم . همین یه قابلیت باعث شده 2سال دست به نسخه ی کپی هیچ عنوانی از PC نزنم چون فوق العاده اعتیاد آوره و بارها گیمر رو مجاب میکنه که مراحل بازیهارو تکرار کنه . شخصا حوصله ی کرک و پچ و یا 5 دقیقه صبر کنم یکی join شه لگ و ... که بارها خودم شاهدش بودم ندارم . امیدوارم این کرک شدنش مث max payne 3 که اشک بچه های فروم و درآورد نباشه و براحتی همه دوستان بتونن از بازی لذت کامل رو ببرن .
کاملا موافقم باهات ، آدم سالی یه بار بازی بخره اما اورجینال بگیره حداکثر حال و استفاده رو ازش ببره !

FAHRENHEIT47

کاربر سایت
Dec 13, 2011
71
نام
AliReza
شماره اولش خیلی به دلم نشست.چند بار بازیش کردم. اما الان میترسم برم سراغ این شماره و برام به خاطر زیاد بازی کردن شماره اولش و از اوجایی که اینم خیلی شبیه اونه برام زود تکراری بشه

تفاوت های اصلیش با نسخه قبلیش چیه؟

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان نسخه بلک باکس و اسکیدرو فرقش چیه؟چون واسه دانلود بلک باکس کم حجمه و کرک مولتی و کرک اصلی این طور که میبینم بازی کردنش مشکل هست
راهنمایی بفرمایید:d
اسکیدرو گورهیه که بازی رو کرک کرده و بلک باکس نسخه کم حجم شده بازیه با همون کرک اسکیدرو.
بلک باکس این بازی هیچ چیز کمی نسبت به نسخه اصلی بازی نداره و کیفیت ویدیو ها و صدا ها و تکسچرها هم حفظ شده.
خودم بلک باکس رو دانلود کردم.

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
این جور که سایتها گذاشتن نسخه بلک باکس 3.66GB گیگ ه!! میشه با این آنلاین زد ؟!
پلیراش زیاده ؟ راه انداختن آنلانش سخته ؟!
کمک کمک

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
این جور که سایتها گذاشتن نسخه بلک باکس 3.66GB گیگ ه!! میشه با این آنلاین زد ؟!
پلیراش زیاده ؟ راه انداختن آنلانش سخته ؟!
کمک کمک

بله میشه انلاین زد برای اطلاعات بیشتر به پست اول تاپیک مشکلات بازی مراجعه کن

آخرین ویرایش:

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
پس اینطور که معلومه میشه با نسخه کپی انلاین زد ؟
اگه میشه از دوستانی که بازی کردن سوالی دارم !!چقدر از حجم نت کم میکنه و پینگ چطور؟:d

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
نسخه SKiDROW حجمش ۵٫۲۳ گیگه
فرق با اون یکی که سه گیگ و خورده ایه چیه؟

والا من اسکیدرو رو همه جا 8 گیگ میبینم اون یکی هم بلک باکس دوستان میگن فرقی نداره صدا ها کیفیت فیلم هاش جاشه بنابر این بلک باس می ارزه واسه دانلود منم میخوام بلک باکس رو دانلود کنم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر