Bohemia یک احمق است اگر Day Z را بر روی کنسول عرضه نکند

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
42424a1d0595.jpg

مشخص است که ماد جدید بازی ArmA 2 به نام Day Z به تنهایی برای PC عرضه خواهد شد. حال سوال اینجاست که آیا این بازی برای کنسول ها نیز عرضه خواهد شد؟
Jan Kunt تهیه کننده بازی پاسخ می دهد:
"شما موفقیت چشمگیر Minecraft را در Xbox Live دیدید، پس احتمالا ما باید احمق باشیم که بازی خود را به این صورت نیزعرضه نکنیم. Minecraft در طی بیش از 3 ماه بیشتر از 4 میلیون در Xbox Live فروش داشته است، با این عملکرد چه کسی نمی خواهد چنین طعم شیرینی را امتحان کند؟
ما همیشه دوست داشتیم برای کنسول ها بازی بسازیم. بدیهی است که ما چندین سال است که برای PC بازی میسازیم اما کنسول ها بازار عظیمی دارند و شما مشکل زیادی با دزدی و پایرت آن ها ندارید، پس این کار بسیار جالب خواهد بود که بر روی کنسول ها نیز کار کنیم. من به شخصه فکر می کنم PC بازها همیشه یک PC باز خواهند ماند، اما کنسول ها نفوذ و سلطه بیشتری بر روی بازارهای اصلی دارند. کسانی که بر روی PC بازی نمی کنند یک PS3 یا X 360 را به عنوان یک سرگرمی برای خود می خرند. پس از این جهت ورود بازی ما به این کنسول بی معنی نخواهد بود."

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
خود اصل بازیش آشغاله حالا چه برسه به ماد زامبی آشغال تر از خودش! ....:|
شما کلا کارت اینه که همه ی بازی ها رو بگی آشغال.
محض اطلاع شما، همین مود آشغال Day Z به خاطر گیم پلی معتادکننده و منحصر به فردش باعث شد یه بازی مثل Arma II که بیشتر از 3 سال از زمان عرضه اش میگذره به صدر جدول بازی های پرفروش برگرده و تا مدت ها جزو 5 بازی پرفروش استیم باشه و الان هم رتبه ی ششم ـه.
به طوری که باعث شد Bohemia Interactive سازنده ی ماد (Dean Hall) رو استخدام کنه و به رهبری اون این ماد رو به صورت یک بازی مستقل بسازه.
از زمان به وجود آمدن Day Z بیشتر از نیم میلیون نسخه از Arma II فروش رفته.

در ضمن : DayZ: The Best Zombie Game Ever Made? • Articles • PC • Eurogamer.net

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا

داداش خیلی سخته واست به جای اینکه بگی از بازی های Simulation خوشت نمیاد ،برمیگردی به این بازی بد وبیراه میگی .حتما باید COD یا *BF باشه ،با یه انبار مهمات بری همه رو به فنا بدی و حال کنی .

کلا بعضی از دوستان کمر همتو بستن که بازیا رو ترول کنن یا بکوبونن به در و دیوار!!!!!!!

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
کاش نسخه بعدی انحصاری کنسول ها شه که دیگه مثل قبلیا خز نباشه;))
خواستم بینم مثل این کنسول فن ها حرف زدن چه حسی داره:D
معلومه.کدوم آدم XXX ی بیخیال پول میشه؟صلواتی که بازی نمیسازن!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بوی آشغال نگیری یه وقتی الهی .

-----------

امیدوارم همچین سازنده های با استعدادی بیشتر پیشرفت کنن ، مولتی پلتفرم هم شن نوش جونشون ، کاراشون خوب خلاقانس . صنعت باید همچین سازنده هایی رو بیشتر پرورش بده .

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
والا جدیدا پایرت خوری رو x360 از pc هم راحت تر شده نیاز به اینستال و کرک و پچ هم نیست با 3 تومن میدویی میری بازار با یه gears 3 بر میگردی

عزیز من فقط تو کشورهایی امثال ایران که کپی رایت وجود نداره میشه اینجوری بازی خرید ...

سازنده ها و ناشرهای بازی ها هم چون هیچ نماینده رسمی فروشی تو این کشورها ندارن ، اصلا این کشور ها رو تو محاسبات و جداول فروششون به هیچ عنوان حساب نمیکنند و براشون آن چنان فرقی نداره چقدر یه بازی تو ایران پایریت بشه ( چون تقریبا کلمه پایریت تو ایران بی معنی هست اصلا !)پ

مهم کشورهای دارای قانون کپی رایت هست ، که دسترسی به بازی اورجینال با نماینده فروش رسمی دارند ولی برن بازی رو پایریت کنن !

( که اونجا هم مغازه سر کوچشون بازی کپی نمیفروشه و حتی نمیتونن کسی رو گیر بیارن کنسولشون رو کپی خور کنه ... باید خودشون در خفا کپی خور کنن و بازیها رو رایت کنن و ...) که اینکار ها برای خیلی ها سخته و دردسر عجیب و غریب قانونی هم دامن گیرشون هست ... ! و یکی از دلایل اصلی کم بودن پایرسی تو کنسولها به حساب میاد ... )

( در حالی که تو PC طرف با کمترین دانش کامپیوتری میتونه بازی رو دانلود کنه و کرک رو کپی کنه و تمام ...)

در صمن : یه زمانی بازی ایکس باکس 2 - 3 تومن بود ! الان به هزاران دلیل ملت مجبور هستند بازی برنر مکس بگیرن که اونم قیمتش 7 - 8 تومنه ...

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
ملت نمی دونن الان isp ها و قوانین جوری شده که حجم دانلود شده از p2p ها رو چک میکنه ، که بستر اصلی پایرسین ، همه دارن نظریه ول می دن . کل صنعت موزیک بخاطر پایرسی بسیار شدیدتر از گیم از لحاظ فروش لطمه دیده ، که بخاطر همین خیلی جلو پایرسی گرفته شده ، میشه و خواهد شد . استیم هم ملت باهاش کار نکردن ، من خودم هم با استیم کار کردم هم لایو ، استیم یه سری چیا داره که لایو نداره لایو هم برعکس . استیم واقعا پکیج کاملیه .

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
عزیز من فقط تو کشورهایی امثال ایران که کپی رایت وجود نداره میشه اینجوری بازی خرید ...

سازنده ها و ناشرهای بازی ها هم چون هیچ نماینده رسمی فروشی تو این کشورها ندارن ، اصلا این کشور ها رو تو محاسبات و جداول فروششون به هیچ عنوان حساب نمیکنند و براشون آن چنان فرقی نداره چقدر یه بازی تو ایران پایریت بشه ( چون تقریبا کلمه پایریت تو ایران بی معنی هست اصلا !)پ

مهم کشورهای دارای قانون کپی رایت هست ، که دسترسی به بازی اورجینال با نماینده فروش رسمی دارند ولی برن بازی رو پایریت کنن !

( که اونجا هم مغازه سر کوچشون بازی کپی نمیفروشه و حتی نمیتونن کسی رو گیر بیارن کنسولشون رو کپی خور کنه ... باید خودشون در خفا کپی خور کنن و بازیها رو رایت کنن و ...) که اینکار ها برای خیلی ها سخته و دردسر عجیب و غریب قانونی هم دامن گیرشون هست ... ! و یکی از دلایل اصلی کم بودن پایرسی تو کنسولها به حساب میاد ... )

( در حالی که تو PC طرف با کمترین دانش کامپیوتری میتونه بازی رو دانلود کنه و کرک رو کپی کنه و تمام ...)

در صمن : یه زمانی بازی ایکس باکس 2 - 3 تومن بود ! الان به هزاران دلیل ملت مجبور هستند بازی برنر مکس بگیرن که اونم قیمتش 7 - 8 تومنه ...
یعنی میگی که نمیشه بازی xbox رو دانلود کرد و بازی کرد بدون خریدن؟من خودم تا قبل برنر مکس همه بازی xbox رو دانلود می کردم.تازه فقط اینجا نیست که،روسیه یکی از بیشترین آمار های پایرت تو کنسول و pc رو داره(تازه اونها دسترسی به بازی ارجینال هم دارن)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
این آمار Piracy تو سال 2011، فکر کنم اینجوری بهتر بشه مقایسه کرد :D
PC
Crysis 2 - 3,920,000
Call of Duty: Modern Warfare 3 - 3,650,000
Battle-field 3 - 3,510,000
FIFA 12 - 3,390,000
Portal 2 - 3,240,000
===
X360
Gears of War 3 - 890,000
Call of Duty: Modern Warfare 3 - 830,000
Battle-field 3 - 760,000
Forza Motorsport 4 - 720,000
Kinect Sports: Season Two - 690,000
===
The data for these estimated download numbers is collected by TorrentFreak from several sources, including reports from all public BitTorrent trackers

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
این آمار Piracy تو سال 2011، فکر کنم اینجوری بهتر بشه مقایسه کرد :D
PC
Crysis 2 - 3,920,000
Call of Duty: Modern Warfare 3 - 3,650,000
Battle-field 3 - 3,510,000
FIFA 12 - 3,390,000
Portal 2 - 3,240,000
===
X360
Gears of War 3 - 890,000
Call of Duty: Modern Warfare 3 - 830,000
Battle-field 3 - 760,000
Forza Motorsport 4 - 720,000
Kinect Sports: Season Two - 690,000
===

امار چرت !

فقط 10 میلیون نفر Gears of war رو توی ایران کپی بازی کردن که =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر