Bo

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
ایول مهدی جان، به امید موفقیت های بزرگتر...

(کاش بنیاد هم همچین اتفاقاتی رو دنبال می کرد تا چارچنگولی فقط به بعضی بازی های مثلا تجاری نچسبه! گرچه بوهایی میاد که همون تجاری هاش هم دل خوشی از بنیاد ندارن!!)

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
ممنون مهدی جان.

Prince_M اونجا قرار نبود رتبه بندی انجام بشه . هدف آشنایی با افراد و شرکتهای فعال در صنعت بازی سازی بود.

Karama2d

کاربر سایت
Sep 18, 2010
104
ایول مهدی جان، به امید موفقیت های بزرگتر...

(کاش بنیاد هم همچین اتفاقاتی رو دنبال می کرد تا چارچنگولی فقط به بعضی بازی های مثلا تجاری نچسبه! گرچه بوهایی میاد که همون تجاری هاش هم دل خوشی از بنیاد ندارن!!)

منم برای جفت مهدی ها آرزوی موفقیت دارم فقط :
بنیاد شما رو چکار کرده انقدر باهاش کجید !؟

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
project_bo__coming_in_2011_by_origo_games-d3dha7v.png

http://www.indiegames.com/blog/2011/04/indie_game_links_evaluate_refl.html

KITO

کاربر سایت
Nov 1, 2009
180
نام
KITO
مهدی جان اگه یکم بیشتر در مورد Origo Games توضیح بدی ممنون میشم.
منم این سوال رو داشتم ... به علاوه اینکه بازی Project Bo تا مربوط میشه به بازی Bo که خودتون با Xna ساختید دیگه ؟؟؟

داستانش چیه ... این ماجرای مجسمه‌ی جادویی چیه ؟؟؟

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
خیلی ممنون .

من یه توضیحی بدم.
من توی توکیو گیم شو با شرکتی به نام Origo games آشنا شدم. این شرکت کمک می کنه که Bo به فروش برسه. گیم پلی و مکانیک بازی همونه که بود. مراحل بیشتر ، گرافیک بهتر و مد های بیشتر به بازی اضافه میشن.
البته این تصاویری که از بازی میزارم کار من نیست ، کار آرتیست های همین شرکته. و اگه هم دقت کرده باشین اسم بازی Beyond Oirdinary شده که مخففش میشه همون BO.
همون طور که قبلا گفتم Valve برای فروش بازی در Steam درخواست داده. فعلا روی نسخه PC کار می کنیم و بعد از اون برای بقیه پلتفرم ها هم پورت می کنیم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر