PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان مشکل از داخل نیست؟ چون سرورهای SFV هم انگولک کردن ۲هفته‌ای وصل نمیشد از ۲ ۳روز پیش درست شد دوباره :-?

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
سلام
تازه شروع کردم به بازی کردن. چند تا مشکل دارم .
1-وقتی میخام برگردم عقب کلن میچرخه و بر میگرده عقب .چطور میشه در حالی که سرش رو ب جلو هست به عقب بیاد ؟؟؟
2- مپ وجود نداره ؟؟ چطور بفهمم چقد مونده تا اون مشعل ها که بازی ذخیره میشه . هر چی میرم نمیرسم بهشون ، میمیرم باز بر میگردم به جای اول. جایی هم نزده ماموریت چی هست .
3. توی یوتیوپ دیدم بعضی دشمنا یک نقطه نورانی روشون بود . واسه چیه ؟

آخرین ویرایش:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
سلام
تازه شروع کردم به بازی کردن. چند تا مشکل دارم .
1-وقتی میخام برگردم عقب کلن میچرخه و بر میگرده عقب .چطور میشه در حالی که سرش رو ب جلو هست به عقب بیاد ؟؟؟
2- مپ وجود نداره ؟؟ چطور بفهمم چقد مونده تا اون مشعل ها که بازی ذخیره میشه . هر چی میرم نمیرسم بهشون ، میمیرم باز بر میگردم به جای اول. جایی هم نزده ماموریت چی هست .
3. توی یوتیوپ دیدم بعضی دشمنا یک نقطه نورانی روشون بود . واسه چیه ؟
سلام
1. باید با کلید L3 روی دشمن لاک کنی! بدون لاک کردن مبارزه سخته یکم...

2. خیر خود بازی مپ نداره ولی میتونی از سایتا پیدا کنی. :D راجب لامپ هم وقتی یکم جلوتر بری دستت میاد کجاها قرار گرفتن. معمولا وقتی منطقه جدیدی میری یا باسی رو میکشی میبینیشون. لیست ماموریت یا اینجور چیزا هم درکار نیست، اینطوری هر نقطه از بازی بری برات تازگی داره نمیدونی با چی طرف هستی. :D

3. اگه منظورت نور بنفش دور چشمشونه بخاطر اینه که همون نزدیکا کشته شده. وقتی توسط دشمنی کشته بشی تمام بلاداکویی که داری بهش منتقل میشه و تا وقتی دوباره نری سراغش و نکشیش برنمیگرده.

• Like
Reactions: hamedchtsz

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
آنلاینش هنو رو هواس؟:| من تست میکنم یا وصل نمیشه یا میشه به یه دیقه نمیکشه میگه کانکشن لاست:| تو بازیا دیگه درسته ولی:|
من از همون موقع که این مشکل پیش اومد دیگه نرفتم طرفش. کلا چون سرم شلوغ بود اصلا طرف کنسول نرفتم از اون موقع:(
بزرگترین ضدحال هم برام این که یه مدت دیگه که بتونم کارام رو کم کنم و بخوام بیام یکم بازی کنم، بیام ببینم هنوز مشکل داره:(

• Like
Reactions: parvaz62aseman

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
سلام
1. باید با کلید L3 روی دشمن لاک کنی! بدون لاک کردن مبارزه سخته یکم...

2. خیر خود بازی مپ نداره ولی میتونی از سایتا پیدا کنی. :D راجب لامپ هم وقتی یکم جلوتر بری دستت میاد کجاها قرار گرفتن. معمولا وقتی منطقه جدیدی میری یا باسی رو میکشی میبینیشون. لیست ماموریت یا اینجور چیزا هم درکار نیست، اینطوری هر نقطه از بازی بری برات تازگی داره نمیدونی با چی طرف هستی. :D

3. اگه منظورت نور بنفش دور چشمشونه بخاطر اینه که همون نزدیکا کشته شده. وقتی توسط دشمنی کشته بشی تمام بلاداکویی که داری بهش منتقل میشه و تا وقتی دوباره نری سراغش و نکشیش برنمیگرده.
دمت گرم❤❤❤
اگه مپ و ماموریتی نداره پس همینطور باید بکشی بری جلو یا وقتی به جایی رسیدی چند راه وجود داره چطور بفهمیم کدومش به جایی که سیو میشه نزدیکتره ؟؟
- همون اوایل بازی هستم دفعات زیادی مردم ، اعصابم خورد شد فقط از بینشون دویدم و فرار کردم ، اینکارو کنم بعدا به مشکل نمیخورم ؟( به غیر از این مشکل که با کشتنشون خون و چیزای دیگه بهم میرسه )

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
دمت گرم❤❤❤
اگه مپ و ماموریتی نداره پس همینطور باید بکشی بری جلو یا وقتی به جایی رسیدی چند راه وجود داره چطور بفهمیم کدومش به جایی که سیو میشه نزدیکتره ؟؟
- همون اوایل بازی هستم دفعات زیادی مردم ، اعصابم خورد شد فقط از بینشون دویدم و فرار کردم ، اینکارو کنم بعدا به مشکل نمیخورم ؟( به غیر از این مشکل که با کشتنشون خون و چیزای دیگه بهم میرسه )
گفتم که اصن قشنگی بازی به همینه که نمیدونی با چی طرف هستی وقتی میری جلو. :D و خب راهی نیست که بفهمی دقیقا باس فایت هر منطقه کجاست باید به طور غریزی فقط بری جلو. :D
اینکه هیچکسو نکشی فقط بری سراغ باس هم راهش نیست چون بالاخره باید لول آپ کنی و قوی تر بشی.

کلا من پیشنهادم اینه که چون اول بازی هستی استثنائا یه دور برو پیش باس خودت رو بکش. :D بعدش عروسک توی Hunter's dream زنده میشه میتونی لول آپ کنی با خیال راحت ادامه بدی.

• Like
Reactions: mojtaba.sha

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
آنلاینش هنو رو هواس؟:| من تست میکنم یا وصل نمیشه یا میشه به یه دیقه نمیکشه میگه کانکشن لاست:| تو بازیا دیگه درسته ولی:|
من سه هفته ای میشه نمیتونم به سرورها کانکت بشم،علاوه بر اون الان وقتی میخوام کانکت بشم مینویسه که پلاس روی اکانت شما شناسایی نمیشه

والا این همه توی عمرمون بازی کردیم و آنلاین بودیم ولی یکبار هم نشده عیب و ایرادهای این شکلی رو به چشم ببینیم و باهاشون درگیر بشیم
به نظرم با این وضعیت واسه بازی قسمت آنلاین در نظر نمیگرفتن سنگین تر بودن،تازه خوبه بازی رو واسه پلاس رایگان کردن و چند وقت پیش هم تخفیف خوبی زده بودن و باید دستی به سر و روی سرورش میکشیدن ولی انگار نه انگار

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
b44b6a2bdaba7b259ab236408684ded4.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: J. Constantine

parvaz62aseman

کاربر سایت
Sep 1, 2017
60
من سه هفته ای میشه نمیتونم به سرورها کانکت بشم،علاوه بر اون الان وقتی میخوام کانکت بشم مینویسه که پلاس روی اکانت شما شناسایی نمیشه

والا این همه توی عمرمون بازی کردیم و آنلاین بودیم ولی یکبار هم نشده عیب و ایرادهای این شکلی رو به چشم ببینیم و باهاشون درگیر بشیم
به نظرم با این وضعیت واسه بازی قسمت آنلاین در نظر نمیگرفتن سنگین تر بودن،تازه خوبه بازی رو واسه پلاس رایگان کردن و چند وقت پیش هم تخفیف خوبی زده بودن و باید دستی به سر و روی سرورش میکشیدن ولی انگار نه انگار

جالبش اینه من فقط به خاطر این بازی اومدم تو فاز کنسول و PS4 خریدم بعدش هم معتاد این بازی شدم. الان هم فقط باید بشینم و منتظر بمونم. فکر کنم فقط کاربران ایرانی مشکل دارن

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,511

من با چت سونی درباره این مشکل حرف زدم.‌ چک کرد گفت هیچ مشکلی ندارن سرور ها و حتی گفت الان تعداد زیادی کاربر در بازی انلاین هستن شاید مشکل از اینترنت خودته. منم گفتم دوستام هم همین مشکل رو دارن و گفت از طرف ما مشکل نیست اما یک سری پورت داد گفت اینها احتمالا از طرف ISP خودت و دوستات بسته شدن باید تماس بگیری رفع کنی.
منم پورت ها رو یادداشت نکردم حواسم نبود. اگه تونستید با چت سونی ارتباط بگیرید و پورت ها رو بگیرید و به ISP خودتون اطلاع بدید.

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
من با چت سونی درباره این مشکل حرف زدم.‌ چک کرد گفت هیچ مشکلی ندارن سرور ها و حتی گفت الان تعداد زیادی کاربر در بازی انلاین هستن شاید مشکل از اینترنت خودته. منم گفتم دوستام هم همین مشکل رو دارن و گفت از طرف ما مشکل نیست اما یک سری پورت داد گفت اینها احتمالا از طرف ISP خودت و دوستات بسته شدن باید تماس بگیری رفع کنی.
منم پورت ها رو یادداشت نکردم حواسم نبود. اگه تونستید با چت سونی ارتباط بگیرید و پورت ها رو بگیرید و به ISP خودتون اطلاع بدید.
چند وقت پیش همین مشکل دقیقا و به همین شکل برای خارجیها پیش اومده و ویدیوهاشو سرچ کنی توی یوتیوب هست
من نمیگم نت ما خیلی خوب و سرحاله ولی آخه اینی که فقط این بازی مشکل داشته باشه و واسه من و چند نفر از دوستام که شهرهای دیگه هستن بیاد بنویسه پلاس اکانت شما شناسایی نشد دیگه ربطی به نت و این حرفها نداره
حتی من یه دوست اُردُنی دارم اونم نمیتونه به سرورهای بازی کانکت بشه و کلا قید بازی رو زد و از روی کنسول پاکش کرد
شما این دو تا رو توی گوگل سرچ کن ببین خود خارجیها هم به این مشکلات قبلا توی بلادبورن مواجه شدن
bloodborne could not verify playstation plus account
bloodborne lost connection returning to title screen

parvaz62aseman

کاربر سایت
Sep 1, 2017
60
چند وقت پیش همین مشکل دقیقا و به همین شکل برای خارجیها پیش اومده و ویدیوهاشو سرچ کنی توی یوتیوب هست
من نمیگم نت ما خیلی خوب و سرحاله ولی آخه اینی که فقط این بازی مشکل داشته باشه و واسه من و چند نفر از دوستام که شهرهای دیگه هستن بیاد بنویسه پلاس اکانت شما شناسایی نشد دیگه ربطی به نت و این حرفها نداره
حتی من یه دوست اُردُنی دارم اونم نمیتونه به سرورهای بازی کانکت بشه و کلا قید بازی رو زد و از روی کنسول پاکش کرد
شما این دو تا رو توی گوگل سرچ کن ببین خود خارجیها هم به این مشکلات قبلا توی بلادبورن مواجه شدن
bloodborne could not verify playstation plus account
bloodborne lost connection returning to title screen

من دارک سولز ریمستر هم دارم وصل میشه مشکلی نداره فقط بلاد بورن مشکل داره. شیرم توش

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر