PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
چرا من بازی میگم که اتمسفر خفن تر از بلادبورن رو هم داره همین دارک سولز 1 بهترین مثاله مشکل اینه که فکر می کنید من متوجه گرافیک هنری کار فوق العاده میازاکی و تیمش نستم مشکلم اینه که برای بالا بردن بلادبورن دارک سولز رو کوچک می کنید در صورتی که هنوز دارک سولز رو کامل بازی نکردید
اگه دارک سولز 1 رو بازی می کردید اگه ash lake رو می دیدید اگه با انور لوندو آشنا بودید اینطور با قاطعیت نمی گفتید فلان منطقه بلادبورن بهترین اتمسفر رو داره

دوست عزیز من کجا اصلا در مورد دارک سولز حرف زدم که تازه کوچیکش کرده باشم ؟! این دو تا بازی مثل دو تا برادر میمونن از یه شرکت ، یه برادر کمی دفاعی تر و با استراتژی تر و اون یکی برادر بی پرواتر و تهاجمی تر . من اعتراضم به حرف شما در مورد گرافیک معمولی بلادبورن بود چون تعجب میکنم چنین گرافیک زیبا و طراحی هنری بازی چطور بهش میگفت معمولی ؟ بنده دارک سولز یک و دو رو روی ps3 و سه رو روی ps4 بازی کردم حتی دمون سولز رو هم بازی کردم و بازهم به جرات میگم نظیر منطقه nightmare frontier با اون اتمسفر سنگین و آهنگ مسخ کننده ای که همراش میزنه تو هیچ بازی تا حالا نبوده تعجب کردم که چطور Ash lake رو با این منطقه مقایسه کردی در حالی که طراحی هنری و فضای nightmare frontier خیلی بالاتر از اونه . در هر صورت نظر شما هم محترمه ولی اینو حتما باید بدونی که همگی متفق القول موافقن که دارک سولز سه از سبک دارک سولز یک و دوش فاصله گرفته و بیشتر شبیه به بلادبورن شده در واقع خیلیا دارک سه رو وام دار بلادبورن میدونن که خب اینم حقیقتیه که همه میدونن ولی این معنیش این نیست که ما بگیم دارک سولز گرافیکش پایینه یا طراحی هنریش پایینه . بازهم میگم روی حرفام فقط و فقط در مورد حرف شما در مورد گرافیک معمولی بلادبورن بود نه مقایسه با دارک سولز

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دوست عزیز من کجا اصلا در مورد دارک سولز حرف زدم که تازه کوچیکش کرده باشم ؟! این دو تا بازی مثل دو تا برادر میمونن از یه شرکت ، یه برادر کمی دفاعی تر و با استراتژی تر و اون یکی برادر بی پرواتر و تهاجمی تر . من اعتراضم به حرف شما در مورد گرافیک معمولی بلادبورن بود چون تعجب میکنم چنین گرافیک زیبا و طراحی هنری بازی چطور بهش میگفت معمولی ؟ بنده دارک سولز یک و دو رو روی ps3 و سه رو روی ps4 بازی کردم حتی دمون سولز رو هم بازی کردم و بازهم به جرات میگم نظیر منطقه nightmare frontier با اون اتمسفر سنگین و آهنگ مسخ کننده ای که همراش میزنه تو هیچ بازی تا حالا نبوده تعجب کردم که چطور Ash lake رو با این منطقه مقایسه کردی در حالی که طراحی هنری و فضای nightmare frontier خیلی بالاتر از اونه . در هر صورت نظر شما هم محترمه ولی اینو حتما باید بدونی که همگی متفق القول موافقن که دارک سولز سه از سبک دارک سولز یک و دوش فاصله گرفته و بیشتر شبیه به بلادبورن شده در واقع خیلیا دارک سه رو وام دار بلادبورن میدونن که خب اینم حقیقتیه که همه میدونن ولی این معنیش این نیست که ما بگیم دارک سولز گرافیکش پایینه یا طراحی هنریش پایینه . بازهم میگم روی حرفام فقط و فقط در مورد حرف شما در مورد گرافیک معمولی بلادبورن بود نه مقایسه با دارک سولز
مشکل شما هم اینه فکر می کنید من گرافیک هنری بلادبورن رو بد می دونم در صورتی که اصلا اینطور نیست گرافیک هنری بازی شاهکاره اصلا شکی توش نیست ولی از نظر فنی متوسطه و اصلا برتری خاصی نسبت به دارک سولز نمی بینم
حالا جالبه که شما دارید ash lake اون فضا مرموز که کلی داستان در جای جایش نهفته است رو با nightmare frontier مقایسه می کنی اون موسیقی اون درخت های سر به آسمان کشیده خاکستر و خاکستر و خاکستر واقعا ته خلاقیت یه گروهه حتی راه رسیدن به این منطقه هم شاهکاره البته نظرتون محترمه ولی شخصا باس داغونی مثل آمیگدالا رو کمتر تو سری دیدم البته با احترام سلیقه شما طرف دستاش رو می کنه شما به همون دستای کنده شدش که بهتون ضربه می زنه اتک بدید جونش تموم میشه:D
من قبلا هم تو همین تاپیک و تاپیک دارک سولز گفتم بلادبورن شاهکاره داستانش معرکه است و کاملا از پس داستان خودش برمیاد دقیقا برعکس دارک سولز 3 که همیشه دست به دامن دارک سولز1 هستش گیم پلی و مکانیزمش عالیه و سریعه و واقعا لذت می برم از بازی کردنش ولی اینم اشاره کردم که این بازی به خاطر نوع گیم پلی عنوان عامه پسند تری نسبت به دارک سولزه و گفتم که برعکس دارک سولز که که تنوع بی نظیری تو سلاح و آیتم و ... داره این بازی حداکثر 14 15 تا شمشیر داره 10 11 تا گان و آیتم های خیلی خیلی کمتری داره و به طور کلی واسه گیمر امروزی راحت تره که البته من اینو ایراد از بلادبورن نمی بینم ولی نقطه قوت دارک سولز می بینم

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
مشکل شما هم اینه فکر می کنید من گرافیک هنری بلادبورن رو بد می دونم در صورتی که اصلا اینطور نیست گرافیک هنری بازی شاهکاره اصلا شکی توش نیست ولی از نظر فنی متوسطه و اصلا برتری خاصی نسبت به دارک سولز نمی بینم
حالا جالبه که شما دارید ash lake اون فضا مرموز که کلی داستان در جای جایش نهفته است رو با nightmare frontier مقایسه می کنی اون موسیقی اون درخت های سر به آسمان کشیده خاکستر و خاکستر و خاکستر واقعا ته خلاقیت یه گروهه حتی راه رسیدن به این منطقه هم شاهکاره البته نظرتون محترمه ولی شخصا باس داغونی مثل آمیگدالا رو کمتر تو سری دیدم البته با احترام سلیقه شما طرف دستاش رو می کنه شما به همون دستای کنده شدش که بهتون ضربه می زنه اتک بدید جونش تموم میشه
من قبلا هم تو همین تاپیک و تاپیک دارک سولز گفتم بلادبورن شاهکاره داستانش معرکه است و کاملا از پس داستان خودش برمیاد دقیقا برعکس دارک سولز 3 که همیشه دست به دامن دارک سولز1 هستش گیم پلی و مکانیزمش عالیه و سریعه و واقعا لذت می برم از بازی کردنش ولی اینم اشاره کردم که این بازی به خاطر نوع گیم پلی عنوان عامه پسند تری نسبت به دارک سولزه و گفتم که برعکس دارک سولز که که تنوع بی نظیری تو سلاح و آیتم و ... داره این بازی حداکثر 14 15 تا شمشیر داره 10 11 تا گان و آیتم های خیلی خیلی کمتری داره و به طور کلی واسه گیمر امروزی راحت تره که البته من اینو ایراد از بلادبورن نمی بینم ولی نقطه قوت دارک سولز می بینم

دوست عزیز دقت کن تمام جملات من اعتراض به این جمله شماست که گفتی گرافیک بلادبورن ضعیفه . منم تمام چیزهایی که نوشتم در راستای جواب به این جمله هستش نه مقایسه این دو بازی حالا شما هی بیا این دو تا بازی رو مقایسه کن . کسی که طرفدار سری دارک سولزه مسلما دیدش فرق میکنه با کسی که طرفدار بلادبورن هستش ولی مطمئن باش اگه بلادبورن بازی فوق شاهکاری نبود یا گرافیکش ضعیف بود اینهمه تمجید نمیشد ازش و دارک سولز سه به طور مستقیم از سبک دارک سولز فاصله نمیگرفت و به سمت بلادبورن نمیرفت . این نظر شماست و قابل احترام . تا شب هم صحبت کنیم مسلما نظرمون برنمیگرده . تمام حرف من گرافیکه اون وقت شما داری این دو تا بازیرو مقایسه میکنی . من کجا گفتم شما گرافیک هنری بازی رو بد میدونی چرا حرف میزاری تو دهن من ؟ :D
بنده به عنوان طرفدار سر سخت بلادبورن میگم نه بلادبورن برتره نه دارک سولز هر دو سری نقاط قوت و ضعف های خودشو دارن بی خود میونه این دو تا برادر رو بهم نزن شما:D

• Like
Reactions: D_grayman

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
ولی من خودم سبک بلادبورن رو بیشتر دوست دارم چون تهاجمی تره و اینجوری به نظرم هیجانشم بیشتره البته دارک سولز هم خوبیهای خودشو داره

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
دوستان بین صحبتهاتون یه کمکی هم به منه نوب ِ فلک زده بکنید ناموسا بازیو درست پیش ببرم :sweatsmile:
چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمای کنید
من الان لول ۸۰ هستم، تو مرحله باس رام هستم که زدمش، تعداد اینساید هم ۳۰ عدد و ۱۵ عدد هم اون آیتمی که تبدیل به اینساید میشه رو دارم، حالا سوالم اینه
۱ _ اینسایدها بعدا به دردم میخوره یا با توجه به اینکه که هرچه بیشتر داشته باشی میگن سخت تر میشه، خرج کنم بره؟ من قصد پلات کردن بازی رو ندارم ولی شاید بعدا دوباره پلاس برمش
۲_ این کاوننتها چیه جریانش من یکم خوندم درموردش ولی بازم متوجه نشدم، کاوننت eileen رو که درست نرفتم و دشمن شد باهام و زدم کشتمش، الفرد هم رفتم، بعد الان باس پیرمرده رو کشتم و تاجش رو برداشتم با ملکه صحبت کردم، به لیست کاوننتهام اضافه شده، الان باید چکار کنم تو این مرحله؟ بعد اینکه کلا کاوننتها چکار میکنه تو بازی؟ الان فقط دیدم که تو لیست اون میز وسطی توی هانتر دریمم اضافه شده و میشه انتخابش کرد
۳_ این سوالم هم خیلی نوابانه هست دیگه :sweatsmile:
من اسلحه تبر رو دارم و با هیچ اسلحه دیگه ای نمیتونم کار کنم. بعد میخواستم نظرتون رو بپرسم برای لول آپ کردن کدوم ایتمو بیشتر آپ کنم
الان hp 35
End 25
Str 29
Skill 25
ارکین و بلودینگ هر کدوم ۹
الان چی رو آپ کنم با توجه به اسلحم

• Like
Reactions: Kingbebe

Kingbebe

کاربر سایت
Mar 30, 2017
73
دوستان بین صحبتهاتون یه کمکی هم به منه نوب ِ فلک زده بکنید ناموسا بازیو درست پیش ببرم :sweatsmile:
من الان لول ۸۰ هستم، تو مرحله باس رام هستم که زدمش، تعداد اینساید هم ۳۰ عدد و ۱۵ عدد هم اون آیتمی که تبدیل به اینساید میشه رو دارم، حالا سوالم اینه
۱ _ اینسایدها بعدا به دردم میخوره یا با توجه به اینکه که هرچه بیشتر داشته باشی میگن سخت تر میشه، خرج کنم بره؟ من قصد پلات کردن بازی رو ندارم ولی شاید بعدا دوباره پلاس برمش
۲_ این کاوننتها چیه جریانش من یکم خوندم درموردش ولی بازم متوجه نشدم، کاوننت eileen رو که درست نرفتم و دشمن شد باهام و زدم کشتمش، الفرد هم رفتم، بعد الان باس پیرمرده رو کشتم و تاجش رو برداشتم با ملکه صحبت کردم، به لیست کاوننتهام اضافه شده، الان باید چکار کنم تو این مرحله؟ بعد اینکه کلا کاوننتها چکار میکنه تو بازی؟ الان فقط دیدم که تو لیست اون میز وسطی توی هانتر دریمم اضافه شده و میشه انتخابش کرد
من اسلحه تبر رو دارم و با هیچ اسلحه دیگه ای نمیتونم کار کنم. بعد میخواستم نظرتون رو بپرسم برای لول آپ کردن کدوم ایتمو بیشتر آپ کنم
الان hp 35
End 25
Str 29
Skill 25
فقط چهارتای اول رو آپ کن!
یه نامه تو قصر ملکه است رو یه میزه اگه اونو بدی به آلفرد خطش کامل میشه و یه سلاح بهت میده،که البته بعدش ملکه کشته میشه !
یا می‌تونی از rune ملکه استفاده کنی و هانتر بکشی و بری پیشکش کنی به ملکه،آلفرد رو هم بکشی اسلحه رو برداری انتخاب خودته!
اینسایت ها زیاد کنی بازی یکم سخت تر میشه و اینکه فقط برای خرید آیتم و مولتی پلیر بازی کردن استفاده میشه!

Sent from my HTC_M910x using Tapatalk

• Like
Reactions: mag_5115

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
عذرخواهم، نامه رو برداشتم، فقط، اگه بدم به آلفرد فقط یک اسلحه میده؟ بدرد میخوره چون من همین اسلحمو میخوام آپ کنم فقط، بعد اگه بخوام هانتر بکشم برای ملکه، یعنی این rune چجوریه؟ کارش چیه، همون میز وسط هانتر دریم؟ کجا باید برم هانتر بکشم، چرا بکشم و پیشکش کنم؟ شما پیشنهادت چیه،

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
الان hp 35
End 25
Str 29
Skill 25
این اینساید بیشتر بدرد مولتی پلیر می خوره البته اگه بخوای هانتری رو برای زدن یه باس احظار کنی باید یه اینساید مصرف کنی به نظرم یکم دیگه اینساید رو ببر بالا برسون به شصت با بتونی بلادراک رو بگیری این آیتم کلا 2 تاش تو بازیه یکیش تو بازی اصلی یکی هم تو دی ال سی که کاربردش برای اینه که لول سلاحت رو 10 می کنه یعنی سلاحت رو مکس می کنه که خیلی آیتم مهمیه
در مورد لول آپ هم چون سلاحت Hunter Axe هستش بهتره اصلا skill رو ارتقا ندی چون ارتقا دادن str تاثیر خیلی بیشتری روش داره
به نظر من در حال حاضر اچ پی خوبی داری بیشتر روی استامینا و str کار کن

• Like

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
این اینساید بیشتر بدرد مولتی پلیر می خوره البته اگه بخوای هانتری رو برای زدن یه باس احظار کنی باید یه اینساید مصرف کنی به نظرم یکم دیگه اینساید رو ببر بالا برسون به شصت با بتونی بلادراک رو بگیری این آیتم کلا 2 تاش تو بازیه یکیش تو بازی اصلی یکی هم تو دی ال سی که کاربردش برای اینه که لول سلاحت رو 10 می کنه یعنی سلاحت رو مکس می کنه که خیلی آیتم مهمیه
در مورد لول آپ هم چون سلاحت Hunter Axe هستش بهتره اصلا skill رو ارتقا ندی چون ارتقا دادن str تاثیر خیلی بیشتری روش داره
با تشکر فراوان
من دی ال سی رو ندارم، و مولتی هم بازی نمیکنم، اسلحم هم لول هشت هست، چهارتا از هشتتا آیتم مورد نیاز برای لول نه کردنش اسلحم رو کم دارم هنوز، بعد این چهارتای دیگه رو تا پیدا کنم فک کنم بازی تموم بشه، بعد شصت تا این اینساید جمع کنم برای لول ده، دیگه آخرای بازی میشه اسلحم، اینهمه سخت بشه بازیم برای لول ده اسلحه معقوله؟
یا برای نیو پلاس اسلحم لولش میمونه و صفر نمیشه؟

• Like
Reactions: Kingbebe

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
گفتی دوتا بلودراک فقط توی بازیه میشه آدرسشون رو بدی من از saw cleaver استفاده میکنم لولش الان نه هستش

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
با تشکر فراوان
من دی ال سی رو ندارم، و مولتی هم بازی نمیکنم، اسلحم هم لول هشت هست، چهارتا از هشتتا آیتم مورد نیاز برای لول نه کردنش اسلحم رو کم دارم هنوز، بعد این چهارتای دیگه رو تا پیدا کنم فک کنم بازی تموم بشه، بعد شصت تا این اینساید جمع کنم برای لول ده، دیگه آخرای بازی میشه اسلحم، اینهمه سخت بشه بازیم برای لول ده اسلحه معقوله؟
چون دی ال سی رو ندارید کلا یه بلادراک براتون تو بازی وجود داره که بعد از باس Micolash, Host of the Nightmare باید حسابی محیط رو بگردید و پیداش کنید حتما هم سلاحت رو تا آخر ارتقا بده که خیلی تو حمله ها تاثیر داره
در ضمن باور کن اینساید هات 99 هم بشه اونقدر تفاوت فاحشی تو سختی بازی ایجاد نمیشه در ضمن برای نیوگیم پلاس هم هر چی که داری می مونه می تونی استفاده کنی سلاحت هم همون لولی می مونه که آپدیتش کردی
به نظر من حتما حتما دی ال سی رو بگیر باور کن دی ال سی 10 برابر خود بازی اصلی بهتره 5 تا باس داره که همین 5 باس می ارزه به کل باس های خود بازی باس های بازی اصلی رسما مقابل باس های دی ال سی جوک هم نیستند

Kingbebe

کاربر سایت
Mar 30, 2017
73
با تشکر فراوان
میمونه،نیاز نیست با اینسایت لول ده کنی آیتم رو تو بازی می‌تونی پیدا کنی

Sent from my HTC_M910x using Tapatalk

• Like

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
گفتی دوتا بلودراک فقط توی بازیه میشه آدرسشون رو بدی من از saw cleaver استفاده میکنم لولش الان نه هستش

داداش یکم پیدا کردنش سخته این ویدیو نشون میده کجا پیداش می کنی بعد از زدن باسMicolash برو سراغش

یکی دیگه هم تو دی ال سیه تو منطقه Fishing Hamlet این یکی رو راحت تر میشه پیدا کرد فقط همین منطقه رو دقیق بگرد پیداش می کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر