PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من باس Shadow Of Yharnam رو کشتم و رسیدم به Byrgenwerth بعد از اون چیکار کنم؟

نوبت Rom ,The Vacuous Spider است که فاصله زیادی هم با این Boss که زدی نداره.از Byrgenwerth Lamp مستقیم برو جلو تا برسی به یک دروازه آهنی که سمت چپش یک سری موجود هست که شبیه مگس می مونند یک ساختمان داخل این محوطه هست که یک Hunter هم داخلش بعلاوه کلی شیشیه های ازمایشگاهی طبقه بالا می ری یک در را باز می کنی و بعد یک پل شکسته شده که باید ازش بپری پایین و Boss را ببینی. موفق باشی !

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
نوبت Rom ,The Vacuous Spider است که فاصله زیادی هم با این Boss که زدی نداره.از Byrgenwerth Lamp مستقیم برو جلو تا برسی به یک دروازه آهنی که سمت چپش یک سری موجود هست که شبیه مگس می مونند یک ساختمان داخل این محوطه هست که یک Hunter هم داخلش بعلاوه کلی شیشیه های ازمایشگاهی طبقه بالا می ری یک در را باز می کنی و بعد یک پل شکسته شده که باید ازش بپری پایین و Boss را ببینی. موفق باشی !
مرسی داش ولی تا اون قسمت Hunter رفتم یعنی ضربات من 1/20 اونه اصلا هیچ راهی نیست تا شکستش بدم لول 56 هستم

mellllanic

کاربر سایت
Dec 27, 2011
18
باید Parry بکنیش وگرنه خیلی OP هست اون هانتر...

یه راه دیگه هست بری طبقه بالا اون یار کمکی تو صدا بکنی طبقه اول یه زنگ بغل در رو زمین هست. اون باهاش مبارزه میکنه اونوقت تو راحت میتونی به کارات برسی :bighug:

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
دوستان نسخه Goty بازی کلا توی ایران وجود نداره؟ :d

من نسخه ریجن 2 بازی رو دارم و یکم رفتم جلو و باس اول (پدرش نه) رو کشتم ولی میخوام یکبار دیگه بازی رو شروع کنم. حالا میترسم برم جلو و گوتیش گیرم بیاد و سیوهاش نخونه.

zagr0s

کاربر سایت
Sep 22, 2011
101
توی Nightmare Edition, DLC بازی هم هست؟ وضع آپدیتاش چطوره؟

DLC که نداره! ولی دوتا Voucher code داره! یکیش برای دانلود موزیکهای بازی هستش که توی استور هم میتونین بخرین! یه کد دیگه هم برای اون مسنجرها هستش که ظاهر میشن! یجور کاستوم برای اونا هستش!
ضمناً کد ها تاریخ مصرف دارن تا 15 روز دیگه تمامی کدهای سریه لیمیتد bloodborne هم تاریخ مصرفشون تموم میشه!
این دوتا چیز دیجیتالیی بود که داخل پک بود!
درمورد آپدیت و چیزای دیگه محتوای دیسک با دیسک معمولی هیچ فرقی نداره! 9 گیگ آپدیت دانلود شد! فقط کیس بازی فرق میکنه که استیل بوک هستش! با یه سری آیتم فیزیکی دیگه!

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
مرسی داش ولی تا اون قسمت Hunter رفتم یعنی ضربات من 1/20 اونه اصلا هیچ راهی نیست تا شکستش بدم لول 56 هستم

نمدونم ردش کردی یا نه، اما اون هانتر به آتیش حساسه. فایر پپر داشته باش.
فیزیکال دمیج هم موثره، اسلجه ای ببر که فیزیکال دمیجش بالاس، آرکین و اینا رو ول کن اگه سلاحت آرکین بالاست عوض کن.
با هانتر اکس یا همر برو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر