PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوستان من از صندوقچه بلاد جم رو پیدا کردم حالا هانتر دریم یه گزینه دیگه هم برای اپگیرد سلاحم اضافه شده ولی چطوری اپگیرد میشه چون بلاد جم خالیه!! از کجا گیر بیارمشون؟؟؟

اول باید سلاحی که میخواید بهش Blood Gem بزنید رو آپگرید کنید. بعضی Blood Gem ها هم فقط روی بعضی سلاح ها فعال میشن.

نگران بلاد جم نباشید. چندتا باس دیگه رو بزنید، کلی بلاد جم بهتون میده.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستان این Iosefka Clinic فقط از forbidden wood قابل دسترسی هستش ؟ راه دیگه ای نداره تا بهش برسیم ؟
تا اونجایی که میدونم بله . از طریق دریاچه ی سمی . اتفاقا راه سر راستی هم هست . وقتی به دریاچه هم رسیدید نیازی نیست غول ها رو بزنید . با یه ایتم نامرعی کننده از بین غول ها رد شید. اسم ایتم دقیق یادم نیست اما من خودم با همین روش از دریاچه رد شدم.

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
تا اونجایی که میدونم بله . از طریق دریاچه ی سمی . اتفاقا راه سر راستی هم هست . وقتی به دریاچه هم رسیدید نیازی نیست غول ها رو بزنید . با یه ایتم نامرعی کننده از بین غول ها رد شید. اسم ایتم دقیق یادم نیست اما من خودم با همین روش از دریاچه رد شدم.

این Iosefka Clinic مگه همون جایی نیست که بازی شروع میشه و اولین چراغ توش روشن میکنیم ؟ نمیشه از hunter dreams بریم اونجا ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این Iosefka Clinic مگه همون جایی نیست که بازی شروع میشه و اولین چراغ توش روشن میکنیم ؟ نمیشه از hunter dreams بریم اونجا ؟
چرا ولی به محله پشته در نمیتونی دسترسی داشته باشی. در رو قفل میکنه. فقط میتونی باهاش حرف بزنی. ورودی پشت رو فقط از غاره میشه رفت.

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
بالاخره بازي و گرفتم سختي بازي قشنگ منو برد زمان نسل اول سوني كه بازيا همينطوري بود يعني از چكپوينتاي ثانيه به ثانيه خبري نيست و تمامي دشمناي بازي حكم يه باس فايتو دارن حتما بايد با استرلتژي بازي كرد بعد ٣ ساعت بازي تازه باس اول و زدم كلا ديگه فك ميكردم پيرمرد شدم و اعصاب بازي اين مدلي رو ندارم ولي الان اصلا نميتونم بيخيالش بشم انگار ١٠،١٢ سال به عقب برگشتم:d
فقط دوستان يه لطفي كنن يه توضيحي در مورد نحوه ي اپديت سلاحهاي بازي بدن ممنون ميشم

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
k.ty سوال پیش اومد کمک
میکنی .دیگه ؟:d

من خودم دیروز بازیو گرفتم ولی سریع داره دستم میاد بیا سوالی داشتی همینجا بپرس هم من هم اساتید دیگه کمکت میکنن:d

- - -ویرایش - - -

بالاخره بازي و گرفتم سختي بازي قشنگ منو برد زمان نسل اول سوني كه بازيا همينطوري بود يعني از چكپوينتاي ثانيه به ثانيه خبري نيست و تمامي دشمناي بازي حكم يه باس فايتو دارن حتما بايد با استرلتژي بازي كرد بعد ٣ ساعت بازي تازه باس اول و زدم كلا ديگه فك ميكردم پيرمرد شدم و اعصاب بازي اين مدلي رو ندارم ولي الان اصلا نميتونم بيخيالش بشم انگار ١٠،١٢ سال به عقب برگشتم:d
فقط دوستان يه لطفي كنن يه توضيحي در مورد نحوه ي اپديت سلاحهاي بازي بدن ممنون ميشم
بازی دقیقا انتظار منم براورده کرد. تا باس اول رو که تو 1 ران رفتم بدون مرگ البته یکم نسبت به دارک سولز اسون تره چون 20 تا جون داری که بخوری از همون اول بازی :D ولی سر باس اول مردم خیلی سریعه لامصب پترن حرکاتش دستم نمیاد. چجوری باید زدش؟ من که منتظرم بازی آپدیت شه یکیو سامون کنم بیاد کمک.
در مورد آپگرید اسلحه هم میدونم باید چیکار کنی ولی چون نه اسم ایتما نه اسم مکانارو بلد نیستم هنوز ترجیح میدم راهنمایی نکنم

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
watch dog منظورمه داداش

- - -ویرایش - - -

توی اخرین چالیک

دانجن ها رو چطور ساختی؟ چون این سگه باید تو دانجن 5 ام باهاش روبرو میشدی اگر میخوای تروفی رو بگیری
اونم باید بری زیر شکمش و R2 رو نگهداری تا اتک سنگین بهش بده.روبروش وای نستا برو پشت سرش و زیر شکمش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر