PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
ebriates خیلی یجوریههه چیکارش کنم؟؟؟
:| :| :| دقیقاً :| :| :| تنها Bossـی بود که من دست کم 15 - 16 بارمجبور شدم برنمش :| :(( :| :(( تنها پیشنهادی که میتونم بهت بکنم (برای خودم اینجوری جواب داد یعنی ) از اون Rune هایی استفاده کن که Staminaـت رو میبره بالا. فکر کنم اسمش Anti Clockwise Metamorphism یا یه همچین چیزی بود. تا الان باید دو تا داشته باشی که یکی 10% و یکی دیگه 15% Stamina رو میبره بالا. چون سر این Boss خیلی باید Dodge کنی که بری پُشتش و متاسفانه چون هم خیلی سریع میچرخه و هم خیلی شاخک دوروبرش داره مجبوری بیش از حد Dodge کنی و این باعث میشه که Staminaـت زود تموم بشه و وقتی که بالاخره میخوای ضربه بزنی دیگه هیچ Staminaـی نداشته باشی :| پس حتماً از اون Runeـها استفاده کن (البته نظر شخصیمه، من فقط اینجوری تونستم بزنمش)
و یه موضوع مهمه دیگه اینکه حتماً با خودت Bolt Paper ببر. با الکتریسیته خیلی زود خونش کم میشه...
پیشنهاد درست و حسابی دیگه ای نمیتونم بهت بدم چون خودمم فقط و فقط سر این Bossـه لعنتی خیلی مشکل داشتم :| سعی کن زیاد ازش دور نشی دیگه، اون لیزرهاش هم سعی کن بهت اصلاً نخوره و...
آهان سعی کن حتماً یه سلاح سرعتی با لِول خیلی بالا برداری که حسابی Damage بده. من خودم با Saw Cleaver زدمش :d
Saw Cleaver دقیقا هیچ نقصی نداره :D من تو +NG کل بازی رو با Saw Cleaver رفتم :x
تا حدود زیادی باهات موافقم ;) چون خودمم تقریباً 90% بازی رو با Saw Cleaver رفتم :d فقط حالت Transform شده ـش زیاد جالب نیست :| ضربه ای که میزنه زیاد کارایی نداره :| خیلی هم Stamina مصرف میکنه...

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
ebriates خیلی یجوریههه چیکارش کنم؟؟؟

دو تا موقع هست میشه خوب زدش، یکی وقتی با مخ میاد رو زمین و یکی وقتی شروع می کنه خون پرت کردن، سه تا پرت می کنه میشه با سه تا dodge زیگزاگ رفت جلو و چند ضربه بهش زد. من همون دفعه اول که رسیدم بهش زدمش همینجوری.

- - -ویرایش - - -

اقا یه سوال
بلادبورن درجه سختی داره؟
یا مثل gta درجه سختی نداره؟

نداره، کلا رو Very high هست! کلا اگر تا حالا سری Souls بازی نکردی واقعا از سختی بازی Surprise میشی. این رفیقمون رو این بالا دیدی؟ تا حالا 15 بار یه غول رو رفته هنوز نتونسته بکشتن.

آخرین ویرایش:

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
اقا یه سوال
بلادبورن درجه سختی داره؟
یا مثل gta درجه سختی نداره؟
یه پیشنهادی واست دارم شما یکی از سری های Dark souls رو بازی کن ببین خوشت میاد یا نه. چون این سری واقعا سخت هست و اگه تازه داری وارد این سبک میشی فقط چند باری controller رو میکوبی تو دیوار.
نه درجه سختی نداره.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Reach خوبی نداره، وقتی با حالت دومش باشه تو ضربه اول فقط مستقیم جلوش رو میزنه و wide نیست.
تا حدود زیادی باهات موافقم ;) چون خودمم تقریباً 90% بازی رو با Saw Cleaver رفتم :d فقط حالت Transform شده ـش زیاد جالب نیست :| ضربه ای که میزنه زیاد کارایی نداره :| خیلی هم Stamina مصرف میکنه...
اگه همزمان بتونی بخوبی از سلاح گرمت هم استفاده کنی زیاد نیازی هم به ضربه دوم نیست. هر جا نیازی به ضربه دوم بود ( به ندرت) یه لحظه Ludwig بر میداری میزنی بعد دوباره Cleaver :D

پ.ن: البته تو یکی دو تا از باس ها استفاده از سلاح و ضربات سنگین مثل Ludwig و Burial اجباری هست. ولی فقط تو یکی دو تا از باس ها :D

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
نداره، کلا رو Very high هست! کلا اگر تا حالا سری Souls بازی نکردی واقعا از سختی بازی Surprise میشی. این رفیقمون رو این بالا دیدی؟ تا حالا 15 بار یه غول رو رفته هنوز نتونسته بکشتن.
:d البته باید بگم که تنها Bossـی که اذیتم کرد این بود :d بقیه رو راحت میتونستم بزنم :d
ولی خُب، حقیقت هم همینیه که شما میگی! بازی به طرز عجیبی سخته و من هم تا حالا سری Souls رو بازی نکردم و وقتی شروع کردم به BloodBorne بازی کردن به واقع یِکه خوردم. اما اینم میگم که اگه بازی بیاد دستت و با مکانیزم بازی خوب آشنا بشی، برات راحت میشه...
در کل اینکه من خودم اولش اینجا با راهنمایی بچه ها تونستم با بازی آشنایی پیدا کنم... اولش حسابی Noob بودم توی بازی :d ولی خُب الان :>

- - -ویرایش - - -

اگه همزمان بتونی بخوبی از سلاح گرمت هم استفاده کنی زیاد نیازی هم به ضربه دوم نیست. هر جا نیازی به ضربه دوم بود ( به ندرت) یه لحظه Ludwig بر میداری میزنی بعد دوباره Cleaver :D
آره دیگه، همینجوریه دقیقاً. منم شخصاً به هیچ عنوان از حالت Transformـش استفاده نمیکردم. البته اینم بگم که همه سلاح های توی بازی رو امتحان کردم... :d به واقع میخواستم ببینم کدومش بهتر جواب میده :d

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

پ.ن: البته تو یکی دو تا از باس ها استفاده از سلاح و ضربات سنگین مثل Ludwig و Burial اجباری هست. ولی فقط تو یکی دو تا از باس ها :D
در کل من یکی از Hunter axe بسیار راضیم. هم Stagger خوب می کنه هم reach خوبی داره. خیلی از دشمن ها رو نیازی نیست نزدیکشون بشی! اول ها از Cleaver استفاده کردم ولی بعد چسبیدم به Axe.

matte

کاربر سایت
Sep 10, 2014
84
سلام
من میخوام یا بلادبورن رو بگیرم یا ویچر 3 رو.
به نظرتون کدوم بهتره؟

تفاوتشون رو بهت میگم خودت انتخاب کن. توی bloodborne معماری گوتیک خیلی زیبا ترس و دلهره و فضاهای تاریک و ارواح و درجه سختی زیاد هست ولی توی witcher گرافیک محیطی بالا و فضاهای زیبا گیم پلی که تقریبا 2 3 برابر بلاد هستش یعنی 200 ساعت و فایتینگای خیلی عالی و توجه به جزئیات و ایتم های مختلف و خیلی زیاد و ... ولی خوب بازی تو این سبک زیاد اومده و میاد ولی بلادبورن یه سبکه خاصه و خیلی کمه بازی تو این مایه ها بستگی به سلیقت داره با کدوم بیشتر حال میکنی

آخرین ویرایش:

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
در کل من یکی از Hunter axe بسیار راضیم. هم Stagger خوب می کنه هم reach خوبی داره. خیلی از دشمن ها رو نیازی نیست نزدیکشون بشی! اول ها از Cleaver استفاده کردم ولی بعد چسبیدم به Axe.
خداییش hunter axe از همه سلاحش سرتره من همرو امتحان کردم ولی مثل این سلاح پیدا نشد

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
بهترین ویزگی hunter ax اون ضربه r2 چرخشیش هستش که بهترین سلاح برای crowd management هستش. به نظرم ترکیب BOM یا chikage با hunter ax بهترین ترکیب هستش

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
ممنون از راهنمایی دوستان
زدمش مث آب خوردن
الان این گرمن هانترم خیلی سریعه و اینکه توی فاز 2 چه موقع شلیک کنم استان بشه؟؟؟ خیلی سریعه:d

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
به نظر من ترکیب Axe و ludwig's holy blade خیلی خوبه. در آن واحد 4 تا سلاح متفاوت می شه. یه شمشیر سبک و سریع . یه تبر با سرعت معمولی و دمیج خوب. یه تبر بلند برای ریچ بالا و crowed control و در آخر هم یه شمشیر سنگین که با زمان بندی مناسب می شه اکثر دشمن ها رو با یه ضربه یا حداکثر 2 ضربه ناکار کرد.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
ممنون از راهنمایی دوستان
زدمش مث آب خوردن
الان این گرمن هانترم خیلی سریعه و اینکه توی فاز 2 چه موقع شلیک کنم استان بشه؟؟؟ خیلی سریعه:d
تو فاز 2 وقتی رول میکنه به سمتت. آخرای رولش شلیک کن.
اگه بعد رول شلیک کنه که تو هم شلیک کردی و اونم یه کم گیج میشه وقت دازی دوباره فاصله بگیری. اگرم بعد رول اتک بزنه که استان میشه و میتونی ویسرال بزنی بهش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر