PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
ولی همچنان میگم ویچر یک بازی خسته کننده و بی سر و ته.. انگار داری کارتون نگاه میکنی و هیچ جذابیتی نداره
قرار نیست همه از یک بازی خوششون بیاد و تعریف و تمجید کنند . خیلی ها قطعا از این سبک بازی خوششون میاد ولی
من حوصلم نمیکشه بشینم تک تک جملات رو بخونم و براساس اون برم جلو ...
ترجیح میدم 4 تا حریف مشتی بیاد بزنه منو نفله کنه و منم بزنم با دیوار یکی شه و جیگرم حال بیاد
اگرم ویچر رو دارم بازی میکنم فقط بخاطر زیرنویسش بوده و قبل اینکه شروع کنم فکر میکردم چون فارسیه یاد و خاطره ی مافیا 1 با دوبله بینظیرش زنده میکنه ولی اصلا اینطور نشد
به هر حال سلیقه ها متفاوته و برای من بلادبورن و دارک سولز نگین درخشان بازیهاست...
منم گفتم بزرگترین مشکلش همین وراجی ها و حرف زدن های الکی اش هست، وگرنه اگر کتابش رو بخونی خیلی با بازیش حال میکنی، خط داستانی اصلی بازی اکی هست، ولی اون 150 ساعت داستانی فرعی همش وراجی الکی داره بازی...

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
البته درست نیست بگیم ویچر یک بازی خسته کننده و بی سر و ته هست!

ویچر 3 بازی خوبی بود، ولی وراجی های داخلش زیاد بود!
مثلا یک کوئست فرعی میخواستی رد کنی باید میرفتی سر در طرف :
اولین باری که بردارت رو دیدی کی بود؟
اخرین باری که دیدی کی بود؟
کفش سمت چپش چه رنگی بود؟
کفش سمت راستش چه رنگی بود؟

داستان بازی خیلی زیبا بود، ولی بازی همش شده بود این وراجی بازی های الکی و مسخره...
منتقد ها که هر بازی که هم وراجی توش باشه خیلی دوست دارند نمی دونم چرا، حتی اگر وراجی هاش اندازه کوئیست های فرعی ویچر سه خسته کننده، مسخره، و تهوه اور باشه:|
همین بلادبورن از اول تا اخرش یک خط دیالوگ نداره، ولی 14 برابر ویچر سه، داستان پشت باس فایت هاش، مناطق هاش، دشمن های معمولی، فرقه ها، NFC ها هست
عزیز تو اینارو میگی وراجی ما اینارو میگیم نقش افرینی.حالا تو ویچر خیلی از این انتخابا و سوالای جزئی رو‌می تونستی اسکیپ کنی و انتخاب دیالوگاش به رنگ‌ سفید بود.والا من بازی ای که اینارو نداشته باشه احساس میکنم یه چیزی کم داره.یاد بگیریم یه چیزی سلیقمون نیست بهش توهین نکنیم و نگیم وراجی.بازی فقط گیم پلی نیست.من خودم کل سری سولزبرن و سکیرو و نیوه رو به اتمام رسوندم ولی بازم ویچر رو بیشتر دوست دارم.همون انتخاب دیالوگ و تاثیرشون رو دنیا و داستان رو من به باس فایت ترجیح میدم.حالا خوبه بازی های قدیمی نقش افرینی یه صفحه دیالوگ‌ دارن.

آخرین ویرایش:

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
عزیز تو اینارو میگی وراجی ما اینارو میگیم نقش افرینی.حالا تو ویچر خیلی از این انتخابا و سوالای جزئی رو‌می تونستی اسکیپ کنی و انتخاب دیالوگاش به رنگ‌ سفید بود.والا من بازی ای که اینارو نداشته باشه احساس میکنم یه چیزی کم داره.یاد بگیریم یه چیزی سلیقمون بهش توهین نکنیم و نگیم وراجی.بازی فقط گیم پلی نیست.من خودم کل سری سولزبرن و سکیرو و نیوه رو به اتمام رسوندم ولی بازم ویچر رو بیشتر دوست دارم.همون انتخاب دیالوگ و تاثیرشون رو دنیا و داستان رو من به باس فایت ترجیح میدم.حالا خوبه بازی های قدیمی نقش افرینی یه صفحه دیالوگ‌ دارن.
نمردیمو بازی نقش افرینی شد سوال و جواب!
این سوال و جواب های مزخرف رو فقط همین ویچر 3 و چند بازی دیگه این طوری کرده!
من خودم از سالی که یادم میاد بازی نقش افرینی بازی کردم و میدونم نقش افرینی چطوری هست
یک بازی مثل دراگون ایج هم داستان گسترده و عظیمی داره، هم بخش های سوال و جوابش ده برابر از ویچر 3 کمتره هم انتخواب هم تاثیر های بسزایی در بازی دارند
یک بازی نقش افرینی فقط به وراجی های الکی و تهو اور نیستش
یک بازی نقش افرینی مثل دیابلو، جدا از این که باید یک سیستم گسترده اسیکل داشته باشه، باید سیستم گسترده مبارزه ای هم داشته باشه که ویچر 3 توش ابش قطعه
یک بازی نقش افرینی فقط این نیستش یک مپ هزار کیلومتری بزاری با چند صد ایتم تکراری و وراجی بگید نقش افرینی هست
سری دیابلو، سری اسکایریم، سری دراگون و فال اوت و سری سولز گونه های موفق بازی نقش افرینی هستن، که هم داستانشون خوبه و انتخاب های تاثیر گذار داره، هم سیستم گیم پلی خوبی دارند، هم باس فایت های خوبی، هم بخش داستانیشون این قدر زیباست که میشه سال ها بازیش کرد، نه مثل ویچر 3 که اینقدر دیگه شورش رو در میاره ادم رغبت نمیکنه تا سال ها ادامش بده
ویچر 3 حتی نسخه دوم خودش رو هم برده زیر سوال ، نسخه دوم داستان عالی با وراجی کمتری داشت
خوبه من خودم گفتم ویچر 3 رو بازی کردم و بخش داستانیش اکی هست.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,207
آقا بیخیال قرار نیست برای بالا بردن یکی از بهترین بازی های تاریخ (بلادبورن)، یکی دیگه از بهترین بازیهای تاریخ (ویچر3) رو زیر سوال ببریم:D هر کدوم از این 2 در جایگاهی که هستند جز بهترینان. در بلادبورن اتسمفر، کامبت، لول دیزاین و اینوایرمنت استوری تلینگ در صدر کیفی هستن، در ویچر هم ورلد دیزاین و ماجراجویی داخلش، شخصیت پردازی، دیالوگها، ساید کوئست ها، خاکستری بودن انتخابها و تاثیراتشون بر دنیای بازی و سرنوشت کرکترها هدف اصلی بودن. اینکه بگیم این بهتره چون فلان چیز رو داشته اونیکی نداشته بنظرم فقط داریم خودمون رو محروم میکنیم از داشتن تجربیات متفاوت از دو بازی مختلف. هر کدوم از این بازی ها رو باید در جایگاه خودشون بررسی کنیم و ببینیم که چه چیزی دارن بهمون ارائه میدن. از ماریو که نباید انتظار FPS داشته باشیم:D
من که ذره ای در طول تجربه ویچر 3 احساس حوصله سربری نداشتم و همش میخواستم بیشتر از دنیا و شخصیت ها و داستان های جذابشون بدونم و جاهایی جدیدتری کشف کنم:D

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
آقا بیخیال قرار نیست برای بالا بردن یکی از بهترین بازی های تاریخ (بلادبورن)، یکی دیگه از بهترین بازیهای تاریخ (ویچر3) رو زیر سوال ببریم:D هر کدوم از این 2 در جایگاهی که هستند جز بهترینان. در بلادبورن اتسمفر، کامبت، لول دیزاین و اینوایرمنت استوری تلینگ در صدر کیفی هستن، در ویچر هم ورلد دیزاین و ماجراجویی داخلش، شخصیت پردازی، دیالوگها، ساید کوئست ها، خاکستری بودن انتخابها و تاثیراتشون بر دنیای بازی و سرنوشت کرکترها هدف اصلی بودن. اینکه بگیم این بهتره چون فلان چیز رو داشته اونیکی نداشته بنظرم فقط داریم خودمون رو محروم میکنیم از داشتن تجربیات متفاوت از دو بازی مختلف. هر کدوم از این بازی ها رو باید در جایگاه خودشون بررسی کنیم و ببینیم که چه چیزی دارن بهمون ارائه میدن. از ماریو که نباید انتظار FPS داشته باشیم:D
من که ذره ای در طول تجربه ویچر 3 احساس حوصله سربری نداشتم و همش میخواستم بیشتر از دنیا و شخصیت ها و داستان های جذابشون بدونم و جاهایی جدیدتری کشف کنم:D
کسی از ماریو انتظار شوتر نداره، نمیدونم چرا این حرف بی ربط رو زدی؟ یا غیر از اینه :
اخرین باری که فلان رو دیدی کجا بود؟
اولین باری که فلان رو دیدی با کی بود؟
غیر از اینه کوئست های فرعیش؟ منظورم ویچر کانتک هاست! که جز بیشترین بخش داستامی بازی هستن

• Like
Reactions: AVG

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,207
کسی از ماریو انتظار شوتر نداره، نمیدونم چرا این حرف بی ربط رو زدی؟ یا غیر از اینه :
اخرین باری که فلان رو دیدی کجا بود؟
اولین باری که فلان رو دیدی با کی بود؟
غیر از اینه کوئست های فرعیش؟ منظورم ویچر کانتک هاست! که جز بیشترین بخش داستامی بازی هستن
ماریو رو برا شما ننوشتم مگه نقل قولت کردم من؟
والا با اون پستی که بالا زدی احساس میکنم کلا چیزی به اسم ویچر 3 بازی نکردی:D چون تمام چیزهایی که گفتی از پایه و اساس غلط بود! ولی خب حال ندارم سرش بحث کنم:D
در مورد سوالت هم اگه بازی کرده بودی میدونستی ساید کوئست های ویچر چی هستند. کانتک چیه مگه موبایله؟ :D

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
نمردیمو بازی نقش افرینی شد سوال و جواب!
این سوال و جواب های مزخرف رو فقط همین ویچر 3 و چند بازی دیگه این طوری کرده!
من خودم از سالی که یادم میاد بازی نقش افرینی بازی کردم و میدونم نقش افرینی چطوری هست
یک بازی مثل دراگون ایج هم داستان گسترده و عظیمی داره، هم بخش های سوال و جوابش ده برابر از ویچر 3 کمتره هم انتخواب هم تاثیر های بسزایی در بازی دارند
یک بازی نقش افرینی فقط به وراجی های الکی و تهو اور نیستش
یک بازی نقش افرینی مثل دیابلو، جدا از این که باید یک سیستم گسترده اسیکل داشته باشه، باید سیستم گسترده مبارزه ای هم داشته باشه که ویچر 3 توش ابش قطعه
یک بازی نقش افرینی فقط این نیستش یک مپ هزار کیلومتری بزاری با چند صد ایتم تکراری و وراجی بگید نقش افرینی هست
سری دیابلو، سری اسکایریم، سری دراگون و فال اوت و سری سولز گونه های موفق بازی نقش افرینی هستن، که هم داستانشون خوبه و انتخاب های تاثیر گذار داره، هم سیستم گیم پلی خوبی دارند، هم باس فایت های خوبی، هم بخش داستانیشون این قدر زیباست که میشه سال ها بازیش کرد، نه مثل ویچر 3 که اینقدر دیگه شورش رو در میاره ادم رغبت نمیکنه تا سال ها ادامش بده
ویچر 3 حتی نسخه دوم خودش رو هم برده زیر سوال ، نسخه دوم داستان عالی با وراجی کمتری داشت
خوبه من خودم گفتم ویچر 3 رو بازی کردم و بخش داستانیش اکی هست.
اگه نقش افرینی این همه سال بازی کردی میدونی که نقش افرینی چندتا المان داره یدونشون اسکیل تری و در نتیجه مبارزات با اسکیل ها و کلاس های مختلفه یدونه شخصی سازی گسترده وسایله یدونه دیالوگ تری و ....الان بازی سولز هم نقش افرینیه ولی دیالوگ‌ درست حسابی نداره ولی المان شخصی سازی و مبارزات رو به نحو احسن انجام داده.هر بازی نقش افرینی هم رو بعضی از این المان ها ضعیفه بعضیاشون خیلی قوی.جدا از این ها ویچر اسکیل تری داشت.پنج شیش تا جادو داشت. قابلیت شخصی سازی رو به نحو احسن داشت.اگه‌رو‌ درجات سختی بالا بازی میکردی باید قبل هر مبارزه اماده میکردی خودت رو با انواع معجون ها.داستان فوق العاده رو داشت که قابل بحث نیست اصلا.من خودم یکی از فن های فال اوت و اسکایریم هستم و موافقم اون ها فاز نقش افرینیش بیشتر بود ولی داستان و شخصیت پردازیشون در حد ویچر نبود.والا درگون ایج و فال اوت ها قبل چهار (که فاز دیالوگیش به شدت اومد پایین و داد فن هاشو دراورد) یادمه دیالوگ‌ زیاد داشت و اتفاقا از این سوال های به قول شما وراجی توشون زیاد بود ولی میتونستی مثل ویچر سوال های اصلی رو بپرسی و‌ سریع رد کنی و مطمئن باش اگه انقد خسته کننده بودن فرعیاش انقد مورد ستایش قرار نمیگرفت این ویژگیش

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
فعلا که این خودت بودی که منو نقل قول کردی من حتی تو رو مخاطب خودمم نمیدونستم:D:)) حالا غصه نخور بنظرم بجای اون 700 ساعت بشین یکم ساید کوئست های داستانی بازی رو برو شاید متوجه شدی چی هستن:D
این سیو بازیم هست، دقیقا برای زمانی هست که نسخه سال بازی اومد، قبل از اون هم 1 بار بازی رو تموم کرده بودم
زبانم هم شکر خدا خیلی خوبه
الان هم بازی رو تو استیم 2 ماه خریدم زیرنویس فارسی هم روش زدم دارم به غیر از این سیو رو یک سیو از صفر میخوام فقط بخش های داستانی دی ال سی ها رو دوباره برم
دیگه برات سیو رو اپلود کردم، باور کردن یا نکردنش به من مربوط نیست
ولی من هنوزم رو حرف هستم 80 درصد بازی وراجی هست، نظر من هم اینه، هر چقدر هم تلاش کنی و طومار طومار بنویسی برای من مهم نیست.
چون خودم بازی کردم و طوطی وار نظر دیگران رو برای خودم در نظر نمیگیرم
The Witcher 3

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,368
نام
علی
این سیو بازیم هست، دقیقا برای زمانی هست که نسخه سال بازی اومد، قبل از اون هم 1 بار بازی رو تموم کرده بودم
الان هم بازی رو تو استیم 2 ماه خریدم زیرنویس فارسی هم روش زدم دارم به غیر از این سیو رو یک سیو از صفر میخوام فقط بخش های داستانی دی ال سی ها رو دوباره برم
ولی من هنوزم رو حرف هستم 80 درصد بازی وراجی هست، نظر من هم اینه، هر چقدر هم تلاش کنی و طومار طومار بنویسی برای من مهم نیست.
The Witcher 3
خو ولكن بازيو آسفالت كردي!:دي حالا خوبه وراجيه داداش:دي يه سوال: بلادو چقد بازي كردي اگه اينو 700 ساعت رفتي؟:دي

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
خو ولكن بازيو آسفالت كردي!:دي حالا خوبه وراجيه داداش:دي يه سوال: بلادو چقد بازي كردي اگه اينو 700 ساعت رفتي؟:دي
بلادبورن رو سر جمع 36 بار تموم کردم رو 5-6 کاراکتر
تایم پلی اش رو نمیزنه رو پی اس 4 واقعا از دستم در رفته ولی 4 سالی میشه پشت سر هم بازی میکنم.... در کنار دارک سولز 3

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
The Witcher 3
سلام
واسه فعال کردن زیرنویس باید به نت وصل شد ؟ دبگه چه شرایطی لازمه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر