PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
ا
سلام قبلن نسخه معمولی با سلاح saw و تبر که اول بازی در دسترس هستند تموم کردم ، الان نسخه گوتی میخام بازی کنم ، به جای سلاح saw میخام از لودریگ هولی بلد استفاده کنم ، یک سلاح قدرتی نیمه سنگین معرفی میکنید که به جای تبر استفاده کنم ( ترجیحا اوایل بازی پیدا بشه ).?
اون سلاح عالیه منم خودم با اون راحت تونستم هم خود بازی رو هم dlc بازی(که سلاح های متفاوتی داشت)تموم کنم.اگه اشتباه نکنم از نظر قدرت دومین سلاح برتر توی نسخه ی اصلی بازی هست تو حالت two hands و تو حالت one hand هم سرعت زیادی داره.در کل اگه بهش عادت کنی محاله سلاح دیگه ای رو برداری.

• Like
Reactions: milad.sha

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام
سیاه چاله ها به کجا ختم میشند؟ اگه برسم به اخرش چی بهم میدن ؟ کلا چه فواید و نکاتی داره؟
یه سری آیتم برای آپگرید سلاح ها و جم داده میشه بهتون باس های فرعی هم داره و یه سری از باس‌های خود بازی هم باز داخلش هست آخرش هم یه باس مخفی هست که به داستان بازی یجورایی ارتباط داره
برای پلات کردن بازی هم حتما باید دانجن هارو برید و یه تروفی که مربوط به اون بخش هست رو بگیرید

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
یه سری آیتم برای آپگرید سلاح ها و جم داده میشه بهتون باس های فرعی هم داره و یه سری از باس‌های خود بازی هم باز داخلش هست آخرش هم یه باس مخفی هست که به داستان بازی یجورایی ارتباط داره
برای پلات کردن بازی هم حتما باید دانجن هارو برید و یه تروفی که مربوط به اون بخش هست رو بگیرید
باس های فرعیش همون باس های خود بازی هست ؟؟
درجه سختی دشمناش برچه اساسی هست ؟
الان من یک سیاه چاله باز کردم اگه بزارم بعد تموم کردن بازی واردش بشم واسم اسون میشه یا بر اساس لول کارکترم درجه سختی دشمناش هست؟؟

• Like
Reactions: ehsan M

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
الان من یک سیاه چاله باز کردم اگه بزارم بعد تموم کردن بازی واردش بشم واسم اسون میشه یا بر اساس لول کارکترم درجه سختی دشمناش هست؟؟
خیلی وقته بازیو پلات کردم دیگه سراغش نرفتم از دانجن ها هم متنفر بودم برای همین شاید اطلاعاتم یکم ناقص باشه
باس های فرعی فرق دارن ولی مثل باس های اصلی بازی خاص نیستن یجورایی انگار دشمنای عادیو بذارن جای باس و جونشون رو بیشتر کنن. البته باس های اصلی هم هستن و بسته به خود باس بخاطر محیط دانجن ها زدنشون راحت یا سخت هست
درجه سختیش یادم نمیاد بر چه اساسی هست ولی فکر کنم بعد از تموم کردن بازی برید سراغش راحتتر باشه فکر نمیکنم بر اساس لول دشمنا قوی تر بشن چون دانجن ها جوری بودن که هرچی جلوتر میرفتید و دانجن جدیدتر باز میکردید سختتر میشد
درکل اگه قصد پلات بازیو دارید با تروفی گاید پیش برید همه چیز رو کامل بهتون توضیح میده دانجن هارو هم بذارید برای آخر بازی

• Like

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
بله بعضی از باس های دانجن ها جزو باسهای اصلی بازی هستند ول چی بعضب هاشونم جدید هستند.دانجن ها انواع و‌ کلاس بندی متفاوتی داره.اگه اشتباه‌ نکنم حدود ۴ یا ۵ نوع‌ کلاس بندی داره.یه نوع کلاسش که برای پلات کردن بازی تروفی اش لازمه باس اخرش یکی از کاراکتر های غیر قابل بازی اواخر بازیه.بقیه کلاس بندی ها برای گرفتن متریال های مختلف و ... کاربرد داره.برای اطلاعات بیشتر این رو مطالعه کن Chalice Dungeon - Bloodborne

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
سلام از دی ال سی وارد هانتر دریم شدم ولی هبچکدوم سنگ ها فانوس دی ال سی نداره چطور برگردم به دی ال سی؟؟؟؟

حتما اولین لنترن رو روشن نکردی
محراب دی ال سی آخرین محراب روبروی دانجن هاست

Keyvan_OvO

کاربر سایت
Jan 17, 2020
4
سلام دوستان چه طوری میتونم به سیاهچاله ها برم؟

فک م
دوستان این پری کردن چطوری بود؟
بعد از کلی وقت باز میخوام بازی کنم ولی یادم نمیاد
ی سوال دیگه:
من هر سری که باز یکردم پیرزن رو که مکان امن میخواست فرستادمش به Cathedral Ward حالا اگر به کلینیک بفرستمش چه اتفاقی میفته؟
دوستان این پری کردن چطوری بود؟
بعد از کلی وقت باز میخوام بازی کنم ولی یادم نمیاد
ی سوال دیگه:
من هر سری که باز یکردم پیرزن رو که مکان امن میخواست فرستادمش به Cathedral Ward حالا اگر به کلینیک بفرستمش چه اتفاقی میفته؟
فکر میکنم که یوسفکا بکشتش

• Like

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
دوستان نسخه کامل دارک سول ۳ رو گرفتم و بازی ۸۶ درصد بیشتر نصب نمیشه و در تصویر بالا سمت راست مشخصه که بیشتر از ۸۶ درصد نصب نمیشه و یکبار کامل پاک کردم و دوباره ریختم ابدیت کردم درست نشد بخشید اینجا بیان کردم چون در صفحه خود بازی خبری نیست و کسی جواب نمیده
کسی راهنمایی نداره ؟

Attachments

• 1DE4142A-2F12-4447-880B-A4FC9610C268.jpeg
    1DE4142A-2F12-4447-880B-A4FC9610C268.jpeg
    556 KB · مشاهده: 14

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
دوستان نسخه کامل دارک سول ۳ رو گرفتم و بازی ۸۶ درصد بیشتر نصب نمیشه و در تصویر بالا سمت راست مشخصه که بیشتر از ۸۶ درصد نصب نمیشه و یکبار کامل پاک کردم و دوباره ریختم ابدیت کردم درست نشد بخشید اینجا بیان کردم چون در صفحه خود بازی خبری نیست و کسی جواب نمیده
کسی راهنمایی نداره ؟
شما یک بار از سیف مود ریبال دیتا بزن ببین درست میشه یا نه

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
بالاخره... 2 روز مونده پلاسم تموم شه، سفت چسبدم بهش شرش رو کم کردم... آدم وقتی تو تنگنا قرار میگیره خلاق میشه...

بزرگترین و تنها چالش من تو بلاد بورن فقط امیگدالایی بود که چالیس کوئین رو باز می‌کرد... اونم به خاطر تعصب و پافشاری سر اینکه بهترین سلاح whirligig saw هست شاید بیشتر از 200 بار باختم... امشب برای آخرین امتحان گفتم بزار یه سلاح دیگه رو استفاده کنم. Rakuyo رو برداشتم... تو همون اولین اتک تفاوت مشهود بود... Saw اکثر ضربه ها اصلا برخورد نمی‌کرد، ولی Rakuyo هر چی میزدی می‌خورد... دو دور که رفتم(تازه اصلا جونش رو کم نکردم) دور سوم با اطمینان گفتم این بار حتما میزنم... و پارش کردم، حتی خون هم نخوردم. واقعا چیز به این راحتی چقدر عذاب دادم خودمو

کوئین هم به شدت راحت بود...

136583

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
بالاخره... 2 روز مونده پلاسم تموم شه، سفت چسبدم بهش شرش رو کم کردم... آدم وقتی تو تنگنا قرار میگیره خلاق میشه...

بزرگترین و تنها چالش من تو بلاد بورن فقط امیگدالایی بود که چالیس کوئین رو باز می‌کرد... اونم به خاطر تعصب و پافشاری سر اینکه بهترین سلاح whirligig saw هست شاید بیشتر از 200 بار باختم... امشب برای آخرین امتحان گفتم بزار یه سلاح دیگه رو استفاده کنم. Rakuyo رو برداشتم... تو همون اولین اتک تفاوت مشهود بود... Saw اکثر ضربه ها اصلا برخورد نمی‌کرد، ولی Rakuyo هر چی میزدی می‌خورد... دو دور که رفتم(تازه اصلا جونش رو کم نکردم) دور سوم با اطمینان گفتم این بار حتما میزنم... و پارش کردم، حتی خون هم نخوردم. واقعا چیز به این راحتی چقدر عذاب دادم خودمو

کوئین هم به شدت راحت بود...

View attachment 136583
به نظر من بهترین بازی ps4 تا این تاریخ با اختلاف همین بازیه یعنی هر چند وقت یه بار اسکرین شات ی که خودم گرفتم میبینم عشق میکنم
حالا حساب کن با قدرت ps5 دسته جدید چه حالی بده نسخه دومش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر