PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
سلام
داداش بازیت کامله و DLC رو هم داری نگران نباش! ورژن ۱.۰۹ هست دیگه؟
فقط باید فایل فیکس رو بگیری و بنصبی تا فعال بشه :D
آره ورژن 1.09 هست ، ولی یه سرچ کردم چیزی برا فیکس نبود.
اگه لینکی ازش داری بهم بدی ممنون میشم.

• Like
Reactions: J. Constantine

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,433
نام
علی
بچه ها من الان insight کم باشه بهتره یا زیاد؟
Beasthood | Bloodborne Wiki
من درست متوجه نشدم چجوریه طبق این لینک.
اینسایت بیشتر از 40 یا 60 درست یادم نیست، باشه، دشمنا یه سری قدرت جدید بدست میارن و بازی یه نمه ی خیلی کم سخت تر میشه و میتونی Amigdalaهارو ببینی توی شهر به در دیوار آویزونن!:D هرچی اینسایتت بیشتر باشه، بیست هودت میاد پایین و برعکس. حالا کاره بیست هود اینه که وقتی آیتم Beast Blood Pellet مصرف میکنی و با هر ضربه ایی که میزنی هی اون خط بیست هودت روی صفحه پر میشه و باعث میشه ضربات بعدیت دمیج بیشتری وارد کنن! حالا هرچی اینسایتت کمتر باشه، اون خط بیست هودت بیشتر هست و دمیجی که میزنی هم بیشتر میشه. پس اگر از آیتم Beast Blood Pellet برای باسها استفاده میکنی، پس اینسایتو پایین نگه دار! البته نقطه ضعف Beast Blood Pellet اینه که دمیج بیشتری هم میخوری وقتی مصرف میکنی. در کل آیتمه بدرد بخوریه به شرطی که بتونی کتک کمتر بخوری از باس! لباسهایی هم هستن تو بازی که خط بیست هودو بیشتر میکنن.

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
بچه ها من الان insight کم باشه بهتره یا زیاد؟
Beasthood | Bloodborne Wiki
من درست متوجه نشدم چجوریه طبق این لینک.
دوستمون توضيحات كاملي دادن فقط خواستم به گفته هاشون اضافه كنم كه هرچقدر اينسايت پايين تري داشته باشين ديرتر frenzy ميشين و اين قضيه تو يه بخشايي از بازي بشدت كاراست...

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,433
نام
علی
دوستمون توضيحات كاملي دادن فقط خواستم به گفته هاشون اضافه كنم كه هرچقدر اينسايت پايين تري داشته باشين ديرتر frenzy ميشين و اين قضيه تو يه بخشايي از بازي بشدت كاراست...
اینو نمیدونستم وگرنه میگفتم!:D
Frenzy علامتش یه مثلثه که یه حالت خط مارپیچ وسطشه و یه خطم داره که پر بشه پرپر میشی!:D وقتی پر بشه درجا 90% از HPیه کل رو خالی میکنه! یعنی به عبارتی اگر کل اچ پیه کاراکتر 1000 باشه و فرنزی پر بشه، درجا 900 تا میپره و اهمیتیم نداره که چقدر اچ پی داری توی اون لحظه! اگر بالای 900تا اچ پی نداشته باشی دخلت میاد! 90% از اچ پیه کلو میگیره نه 90% از اون اچ پیی که توی اون لحظه داری! اینو برا @soltanmasoud گفتم البته!:D شما که استادی!

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
راه حلی برای مشکل وصل نشدن به سرور های بازی پیدا نکردید؟ از وقتی که اینطوری شده بازی گذاشتم کنار!
برادر بالاتر گفتم دو کار من کردم درست شد. یکی سیو بازی رو تو حافظه کنسول پاک کردم و از اول شروع کردم یعنی لول سیصدم رفت هوا. دو با نت گوشی همراه وصل شدم. با نت adsl خونه وصل نمیشه. از اول رفتم دوباره از دوستای خارجی میان کمکم بعضی وقت ها

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

• Like
Reactions: dark_knight

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
برادر بالاتر گفتم دو کار من کردم درست شد. یکی سیو بازی رو تو حافظه کنسول پاک کردم و از اول شروع کردم یعنی لول سیصدم رفت هوا. دو با نت گوشی همراه وصل شدم. با نت adsl خونه وصل نمیشه. از اول رفتم دوباره از دوستای خارجی میان کمکم بعضی وقت ها

یکم سرچ کردم یه راه بهتر پیدا کردم که جواب داد.
با یه اکانت psn جدید وارد بازی شدم و آنلاین انتخاب کردم، در کمال تعجب خیلی راحت به سرور وصل شد و رفت داخل بازی.
برگشتم رو اکانت اصلی خودم وارد بازی شدم و باز هم به سرور ها وصل شد. نیازی به پاک کردن سیو هم نیست:)

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
یکم سرچ کردم یه راه بهتر پیدا کردم که جواب داد.
با یه اکانت psn جدید وارد بازی شدم و آنلاین انتخاب کردم، در کمال تعجب خیلی راحت به سرور وصل شد و رفت داخل بازی.
برگشتم رو اکانت اصلی خودم وارد بازی شدم و باز هم به سرور ها وصل شد. نیازی به پاک کردن سیو هم نیست:)
فکر کنم بعد مدتی این شکلی از بازی پرت میشی بیرون. اگه دوباره بازی پرتت کرد همون دو کاری که بهت گفتم انجام بده

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
فکر کنم بعد مدتی این شکلی از بازی پرت میشی بیرون. اگه دوباره بازی پرتت کرد همون دو کاری که بهت گفتم انجام بده

شما مطمئنی اگه سیو بازی رو پاک کنیم مشکل وصل شدن به سرور حل میشه و دیگه نمیندازه بیرون ؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,433
نام
علی
شما مطمئنی اگه سیو بازی رو پاک کنیم مشکل وصل شدن به سرور حل میشه و دیگه نمیندازه بیرون ؟
دفه ی اول درست میشه ولی بعد که ببندی بازیو دوباره بخوای بیای همون آشه همون کاسه!:| سیو جدید باشه تا وقتی بازیو نبستی کار میکنه!:|

• Like
Reactions: ezio252

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر