PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
باورتون میشه نمیتونم marthyr logarius رو بزنم؟ تا بحال با هیچ باسی مشکل نداشتم الا این لوگاریوس نفله،باید بار اول که بازی تموم میکردم میرفتم سراغش،این بار دومی خیلی قوی شده

شما همون اول بازی از یه گلیچ خیلی ساده می تونید استفاده کنید تقریبا نصف مسیر بازی رو دور بزنید و مستقیم برسید به باس شدو اف یارنام و در ادامش باس رام (یعنی تقریبا نصف باس های بازی از جمله گسکویین و آملیا و کلی باس دیگه رو رسما دور می زنید )

سلام
میشه جزیات دقیق این باگ رو بگید . کجای بازی هست . من تمام محیطهای بازی رو زیر رو کردم همچین باگی ندیدم .

سلام
میشه جزیات دقیق این باگ رو بگید . کجای بازی هست . من تمام محیطهای بازی رو زیر رو کردم همچین باگی ندیدم .
همون اول بازی همونجایی که یکی از این Executioner ها هست یه تابوب روی زمینه که باید روش یه پرش کنی
اول این ویدیو رو ببین دقیقا باگ رو متوجه میشی

Bloodborne: NG+7 Any% Speedrun NEW World Record! - 27:40

باورتون میشه نمیتونم marthyr logarius رو بزنم؟ تا بحال با هیچ باسی مشکل نداشتم الا این لوگاریوس نفله،باید بار اول که بازی تموم میکردم میرفتم سراغش،این بار دومی خیلی قوی شده
به نظر من این لوگاریوس خیلی باس راحتیه مثل آب خوردن backstab میشه وقتی شمشیرش رو کوبید زمین با گان به شمشیرش شلیک کن اگه parry کردن هم بلد باشی که دیگه راحت ترم میشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Rezahajizadegan
همون اول بازی همونجایی که یکی از این Executioner ها هست یه تابوب روی زمینه که باید روش یه پرش کنی
اول این ویدیو رو ببین دقیقا باگ رو متوجه میشی

Bloodborne: NG+7 Any% Speedrun NEW World Record! - 27:40

من هرکاریش کردم نشد بپرم بالای تابوت! ممکنه با اپدیت جلوشو گرفته باشن؟ شما رو ورژن آخر تست کردی؟

من هرکاریش کردم نشد بپرم بالای تابوت! ممکنه با اپدیت جلوشو گرفته باشن؟ شما رو ورژن آخر تست کردی؟
من تست کردم تو ورژن آخر و جواب هم داد ولی پرشش خیلی سخته باید خیلی دقیق و به موقع بپری منم خیلی امتحان کردم تا بلاخره از رو تابوت پرید

• Like
Reactions: nihilnigritude
مجبورم کردی بازم برم تستش کنم اما نشد
نتیجه اینکه با اپديت 1.03 پچش کردن

Patch Notes v1.03 | Bloodborne Wiki

Skips & Glitches patched out:
  • Jump to Forbidden Woods/Iosefka's
این آپدیت رو کی دادند؟:D من چند وقتیه که کنسول رو به نت وصل نکردم (به خاطر قضیه هک و این چیزا یادمه که قبلش بازی رو آپدیت کردم) از میازاکی و تیمش بعید بود که بیاد باگ ها و گلیچ های بازیش رو با آپدیت فیکس کنه (یعنی هنوز که هنوزه دارک سولز 2 و 1 کلی گلیچ و باگ دارند :D)
در هر صورت بازی رو آپدیت نمی کنم :D

این آپدیت رو کی دادند؟:D من چند وقتیه که کنسول رو به نت وصل نکردم (به خاطر قضیه هک و این چیزا یادمه که قبلش بازی رو آپدیت کردم) از میازاکی و تیمش بعید بود که بیاد باگ ها و گلیچ های بازیش رو با آپدیت فیکس کنه (یعنی هنوز که هنوزه دارک سولز 2 و 1 کلی گلیچ و باگ دارند :D)
در هر صورت بازی رو آپدیت نمی کنم :D

آخرین ورژن 1.09 همه گلیچاش پچ شدن!
اپدیت بازی مشکلی نداره میتونی بدون اپدیت کردن فیرمور کنسول اپدیت بازیو دانلود کنی

• Like
Reactions: Pyramid Head
آخرین ورژن 1.09 همه گلیچاش پچ شدن!
اپدیت بازی مشکلی نداره میتونی بدون اپدیت کردن فیرمور کنسول اپدیت بازیو دانلود کنی
مشکل اینه بعضی از گلیچ هاش بدرد بخوره :D حیفه پچ بشن :D مثلا اون گلیچ مربوط به باس میکولاش (واقعا از میکولاش بدم میاد ) که تو قسمت دوم مبارزه از بالا میشه راحت با پویزن نایف و گان زدش و باهاش درگیر نشد :D خیلی خوبه

• Like
Reactions: Coffee Addicted
آره میشه استفاده کرد و هر کدومشون رو که use کنی 3 تا Insight بهت میده برای دیدن پایان اصلی و باس مخفی هم باید حتما قبل از مبارزه با گرمن سه تا از این بند ناف ها رو use کنی
اگر چهار تا use کنم چی ؟بند ناف چهارم برای چیه ؟

اگر چهار تا use کنم چی ؟بند ناف چهارم برای چیه ؟
هیچ اتفاقی نمی افته بازم پایان اصلی رو می بینی:D تو بازی 4 تا بند نافه که یکیش رو اجباری میگیری (با کشتن مرگو ) و سه تاش اپشنال هست برای دیدن پایان اصلی فقط نیاز به سه تاش داری حالا که چهار تاش رو داری 3 تا Insight بیشتر می گیری:D

• Like
Reactions: ehsan M
امروز بازی رو برای بار هشتم با یک سیو دیگه از اول از صفر صفر شروع کردم، نمیدونم چطور در مورد من قضاوت خواهید کرد، ولی این بازی بعد این مدت یک حس رضایت بخش، رو از یک "بازی" به معنی واقعی کلمه برای من به ارمغان اورده، بعضی بازی ها هستن با این که خیلی خارق العاده هستن، و از بعضی جهات هم شاهکار هستن، ولی خیلی سریع تاثیر رشون از بین میره و از یاد میرن، حس تنهایی تو این اتمسفر وحشتناک، و این داستان غمگین، با توجه به مشکلات زندگی خودم، آرامش روحی رو به من انتقال میده.

امروز بازی رو برای بار هشتم با یک سیو دیگه از اول از صفر صفر شروع کردم، نمیدونم چطور در مورد من قضاوت خواهید کرد، ولی این بازی بعد این مدت یک حس رضایت بخش، رو از یک "بازی" به معنی واقعی کلمه برای من به ارمغان اورده، بعضی بازی ها هستن با این که خیلی خارق العاده هستن، و از بعضی جهات هم شاهکار هستن، ولی خیلی سریع تاثیر رشون از بین میره و از یاد میرن، حس تنهایی تو این اتمسفر وحشتناک، و این داستان غمگین، با توجه به مشکلات زندگی خودم، آرامش روحی رو به من انتقال میده.
دقیقا بازی حسی میده که حتی مدتها بعد از اتمامش عطش دوباره بازی کردنش از بین نمیره درست مثل خود هانترهای توی بازی که نمیتونستن لذت شکار رو فراموش کنن لذت انجام این بازی رو هم به شخصه از یادم نرفته.
خودم یه مدت بود دوست داشتم دوباره بازیش کنم ولی بازی رو نداشتم گفتم بشینم به جاش دارک سولز 3 بازی کنم ولی اصلا راضیم نکرد! بلادبورن کلا عجیب خوبه, حتی بین بازی های هم سبکش هم بازی منحصر به فردیه.

اقا من همه تروفیارو گرفتم فقط مونده تروفی ملکه تو دانجن یک سوالی پیش میاد الان loranباز کردم ایتم خیلی کم دارم دو طبقه دیگشو باز کنم کجا ritual blood4گیر میاد بعد اینه یک بار فقط اون ایتم رو میده تو هر لایه برا فارم کردن میگم و اینکه همه لایه ها دیگه رو برم اون دانجنا که کاسه مانند هستن ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or