PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
با همه اسلحه ها کلی بازی کردم تا یه مدت پیش محبوبترین سلاحم اون اسلحه عصا و اسلحه گرمن بود ولی بعد کشف قدرت بی نظیر سلاح ماریا دستم به سلاح دیگه ای نمیره:x
دمیجش حدودای 600 هست ولی سرعتش و تعداد تکرار ضرباتش اونقدر زیاد و دو دست در حالت ثانویه و کمبو میتونی باهاش بچینی که همه رو لوله می کنه

حیف که مثل خود ماریا نمیتونی خونی بکنی سلاحو......واقعا بافاصله بهترین سلاح بازیه:x

.

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
دوستان من این باس عنکبوتی رو زدم.بعدش من اتوماتیک رفتم یه جایی به نام اyarghul unseen vilage اینجل همه چی خیلی خیلی سخته .اصلا حریفشون نیستم. درس رفتم ایا؟ یا باید جای دیگه ای میرفتم ؟ چجوریاس؟ :(

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
با همه اسلحه ها کلی بازی کردم تا یه مدت پیش محبوبترین سلاحم اون اسلحه عصا و اسلحه گرمن بود ولی بعد کشف قدرت بی نظیر سلاح ماریا دستم به سلاح دیگه ای نمیره:x
دمیجش حدودای 600 هست ولی سرعتش و تعداد تکرار ضرباتش اونقدر زیاد و دو دست در حالت ثانویه و کمبو میتونی باهاش بچینی که همه رو لوله می کنه

حیف که مثل خود ماریا نمیتونی خونی بکنی سلاحو......واقعا بافاصله بهترین سلاح بازیه:x

.

تنها سلاحی که باعث شد saw cleaver رو بزارم کنار. فوق العاده بود.

فکر کنم یه سلاح بود اپدیت کردم بنام Chikage. اون تو حالت ثانویه خونی میشه ولی بدرد نمیخوره چون قطره قطره از خونت کم میشه :D اما خیییلی خفن میشه :x

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
دوستان من این باس عنکبوتی رو زدم.بعدش من اتوماتیک رفتم یه جایی به نام اyarghul unseen vilage اینجل همه چی خیلی خیلی سخته .اصلا حریفشون نیستم. درس رفتم ایا؟ یا باید جای دیگه ای میرفتم ؟ چجوریاس؟ :(
خب راهو برگرد نیازی نیست اونو بری آون باس آون باس اختیاری ولی ادماش میتونی فرار کنی از دستشون ولی خیلی راحت میشه بکشیشون در کل اختیاری پیش لامپ برگرد و برو به مرحله اصلی

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
دوستان این بازی سلاح و زره نداره? الان چندین ساغته دارم میرم اما چیزی ندیدم !!!
بعضی از دشمنا کلا سلاحم هیچ تاثیری روشون نداره ! هر ضربه ای که میزنم بهشون 13-19 تا از جونشون کم میشه !!!
یه جورایی بازیش داره حالم رو میگیره !

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
خب راهو برگرد نیازی نیست اونو بری آون باس آون باس اختیاری ولی ادماش میتونی فرار کنی از دستشون ولی خیلی راحت میشه بکشیشون در کل اختیاری پیش لامپ برگرد و برو به مرحله اصلی

راه اصلیو باید از کجا برم؟

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان این بازی سلاح و زره نداره? الان چندین ساغته دارم میرم اما چیزی ندیدم !!!
بعضی از دشمنا کلا سلاحم هیچ تاثیری روشون نداره ! هر ضربه ای که میزنم بهشون 13-19 تا از جونشون کم میشه !!!
یه جورایی بازیش داره حالم رو میگیره !

سلاح و زره رو باید از توی Hunter's Dream از توی Massanger Bath بخرید؛ یا توی بازی هم هست می تونید پیدا کنید
ضمن اینکه هم باید سلاحتون رو تعمیر و هم تقویت کنید؛
بازی RPG هست دیگه اینا هم توی هر RPG دیده می شه

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
سلاح و زره رو باید از توی Hunter's Dream از توی Massanger Bath بخرید؛ یا توی بازی هم هست می تونید پیدا کنید
ضمن اینکه هم باید سلاحتون رو تعمیر و هم تقویت کنید؛
بازی RPG هست دیگه اینا هم توی هر RPG دیده می شه
دمت گرم روز اولم که نیست RPG بازی میکنم !!
demon souls و Dark souls رو یادت نیست توی چند ساعت اول کلی زره و سلاح پیدا میکنی اینجا که تا الان فقط یک ست زره پیدا کردم !

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دمت گرم روز اولم که نیست RPG بازی میکنم !!
demon souls و Dark souls رو یادت نیست توی چند ساعت اول کلی زره و سلاح پیدا میکنی اینجا که تا الان فقط یک ست زره پیدا کردم !

آخه یه جوری گفتی داره دلمو می زنه فک کردم دفعه اوله؛ قصد جسارت نداشتم.
بازی رو ادامه بده که فوق العاده میشه. توی فاضلاب های نقشه اول یه زره و سلاح هست؛ توی ابتدای نقشه دوم بیرون کلیسا هم یه سری دیگه
از توی Hunter's Dream هم می تونی با Blood Echo بخری
خواستی آدرس دقیقشون رو بدم خدمتت

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام.
باس Vicor Amelia و Witch رو کشتم بعد رفتم اون قطعه Workshop Tool رو گرفتم بعدش رفتم Hunter Dream و تدارکات Memory Altire رو تموم کردم حالا نمی دونم بعدش چیکار کنم؟ لطفا کمک.
باس Blood Starve رو نابود کردم !

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
572
نام
Yashar
سلام.
باس Vicor Amelia و Witch رو کشتم بعد رفتم اون قطعه Workshop Tool رو گرفتم بعدش رفتم Hunter Dream و تدارکات Memory Altire رو تموم کردم حالا نمی دونم بعدش چیکار کنم؟ لطفا کمک.
باس Blood Starve رو نابود کردم !
باید بری forbidden woods بعد از کشتن vicar amelia یک در که رمز میخواست رو میتونی باز کنی

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
دوستان من تو unseen vilage هستم . اینجا وقتی دشمنا رو میکشی بهد یه دقیقه دوباره زنده میشن و برمیگردن همین کارو خیلی سخت کرده. یه ویدیو دیدم که واسه طرف اینجوری نبود ینی زنده نمیشدن. گفتم ببینم واس شما هم همینجوریه ؟

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
دوستان من تو unseen vilage هستم . اینجا وقتی دشمنا رو میکشی بهد یه دقیقه دوباره زنده میشن و برمیگردن همین کارو خیلی سخت کرده. یه ویدیو دیدم که واسه طرف اینجوری نبود ینی زنده نمیشدن. گفتم ببینم واس شما هم همینجوریه ؟

توی یسری مکان های خاص یسری bell ringing woman هستن اگه اونهارو بکشی دشمن ها ریسپاون نمیشن سعی کن وقتت رو صرف کشتن دشمن های قرمز رنگ نکنی اول اون زن هار رو بکش بعد برو سراغ دشمنای منطقه! :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر