PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خیلی بد قلقه این Defiled Amygdala
تا 70% جونش رو میزنما، اما تو 30% آخر وحشی میشه و اینکه با پریدنش مشکل دارم، با يه پرش کل جونمو میگیره
اون دوتا بازویی که از پشتش میکنه خیلی سخت میشه
حالا باس های بعدی تا ملکه سختن یا آسونتر از این؟!!!

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
تا 70% جونش رو میزنما، اما تو 30% آخر وحشی میشه و اینکه با پریدنش مشکل دارم، با يه پرش کل جونمو میگیره
میتونی نری اینو ولی بخوای پلات کنی مجبوری میفهمی مجبورD:

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
همون دیگه
الان فقط تروفی Yharnam, Pthumerian Queen مونده که پلات شه
من کشتمش ولی سیوم پاک شد دوباره باید از اول برم بازیو یعنی انده سوزشه سره باس خیلی باید خونسرد باشی هر موقع سرشو میاره پایین با axe hunter بزنش من با axe راحت تر بودم اصلا سمت بدنش نرو فقط سر حالا نتونستی اونجریم بزنیش riper بنداز رو تبر بزنش

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM

مهدی جان وقتی که میپره . درست اون لحظه ای که پرش رو اغاز میکنه اصلا از جات تکون مخور و یک جا خشک شو . در این صورت اصلا بهت برخورد نمکنه و اتفاقا جای خوبی هم می افته و مناسبه واسه شکار کردن

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
مهدی جان وقتی که میپره . درست اون لحظه ای که پرش رو اغاز میکنه اصلا از جات تکون مخور و یک جا خشک شو . در این صورت اصلا بهت برخورد نمکنه و اتفاقا جای خوبی هم می افته و مناسبه واسه شکار کردن

ممنون حسام
از دوستان دیگه هم ممنون
خب ردش کردم و Pthumeru Ihyll Chalice رو گرفتم :d
الان مشکل اینه که Living String و Red Jelly ندارم که بتونم Chalice رو باز کنم
از کجا میشه پیدا کرد اینارو دوستان؟!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها این گرمن قلقی نداره؟ خیلی سخته کشتنش
دو دستی که استفاده میکنه از همه حالت به نظرم بدتره. مگر اینکه دقیقا زمانی که به سمتت حمله ور میشه تیر بزنی که stunt بشه. در غیر این صورت برو عقب. من واسه حالت دو دستیش از Blade Of Mercy استفاده میکردم . وقتی از دور میپره جلو ( وقتی خودتم دوره ) ( قبلش یه حالت charge میکنه ) اون زمان یه استاپ داره . میرفتم سریع جلو میزدمش .
بعد دو دستی که میرفت سوییچ کن hunter axe تک دستی بعد fire paper هم مصرف کن. باید خیلی حواست جمع باشه . طولانی ترین boss fight بود که خودم رفتم . کلا زمانهای درست باید بهش ضربه بزنی. D:

- - -ویرایش - - -

ممنون حسام
از دوستان دیگه هم ممنون
خب ردش کردم و Pthumeru Ihyll Chalice رو گرفتم :d
الان مشکل اینه که Living String و Red Jelly ندارم که بتونم Chalice رو باز کنم
از کجا میشه پیدا کرد اینارو دوستان؟!!
Red قبل از ورودی به Nightmare frontier هم هست
توی Lower Loran - Isz هم یافت میشه

اونم که هم فک کنم توی shop میفروشه با 10 تا insight هم اینکه بعده اینکه mother brain انداختی پایین اونجاست ( بعده Host Of Nightmare)

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
دو دستی که استفاده میکنه از همه حالت به نظرم بدتره. مگر اینکه دقیقا زمانی که به سمتت حمله ور میشه تیر بزنی که stunt بشه. در غیر این صورت برو عقب. من واسه حالت دو دستیش از Blade Of Mercy استفاده میکردم . وقتی از دور میپره جلو ( وقتی خودتم دوره ) ( قبلش یه حالت charge میکنه ) اون زمان یه استاپ داره . میرفتم سریع جلو میزدمش .
بعد دو دستی که میرفت سوییچ کن hunter axe تک دستی بعد fire paper هم مصرف کن. باید خیلی حواست جمع باشه . طولانی ترین boss fight بود که خودم رفتم . کلا زمانهای درست باید بهش ضربه بزنی. D:
( بعده Host Of Nightmare)
کاش میزاشتم من و بکشه. می خواستم نیو گیم شروع کنم. حالا هر کاری میکنم اصلا نمیزاره. وقتی دو دستی میشه خیلی سخت میشه. یه دستیش اسون تر ولی دودستی وحشی میشه اصلا هم خسته نمیشه اصلا مهلت نمیده

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بدترین باس کل بازی برا من همین بود !!

زدمش :d
ولی به قول بچه ها این bloodletting beast دیگه آخرشه
البته اینو گذاشتم واس فردا، گفتم یه Try برم دیدم سخته، خاموش کردم :d
حالا تا فردا تو مخم میره دیگه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
زدمش :d
ولی به قول بچه ها این bloodletting beast دیگه آخرشه
البته اینو گذاشتم واس فردا، گفتم یه Try برم دیدم سخته، خاموش کردم :d
حالا تا فردا تو مخم میره دیگه
سخترین باسی که باهاش مشکل داشتم همین بود اصلا !!! bloodletting beast . خلاصه قلقش رو گرفتم . با Burial Blade میشه زدش. یه موردی هم که از youtube یاد گرفتن دقیقا مثله یکی از باسهای Dark Souls 2 توی این بازی بدون camera lock رفتن خیلی راحتره . عملا camera lock که میکنی قشنگ بیشتر در جهته حملش قرار میگیره ادم ! بدون camera lock خیلی راحتر شد.

این قضیه کد چیه که میزنن؟! برای قسمت آنلاین بازی هست؟ به چه دردی میخوره؟
برای این هست که مثلا رفیقت جوین بشه. Pass ها باید یکی باشن

کاش میزاشتم من و بکشه. می خواستم نیو گیم شروع کنم. حالا هر کاری میکنم اصلا نمیزاره. وقتی دو دستی میشه خیلی سخت میشه. یه دستیش اسون تر ولی دودستی وحشی میشه اصلا هم خسته نمیشه اصلا مهلت نمیده
اره خیلی سریع میشه. تو هم باید سریع بشی @ برا همین برای من Blade Of Mercy خیلی جواب داد !!! کلا چند ضربه سریع میزدم میپریدم عقب. زیاد نمیشه سربه سرش گذاشت وقتی دو دسته. بعدش که سوییچ کرد یه دستی دوباره میشه یه حالی بهش داد ! غیر از این phase 2 خیلی باید مراقب باشی زیاد blood مصرف نکنی . چون damage اش فضایی میره بالا ! لول یه حرکت رو هوا هم میزنه که میتونه سریع بکشتت اگر جاخالی ندی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر