PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

sabzake

کاربر سایت
Jul 7, 2014
80
نام
Mehdi
اقا این اول بازی وقتی تو خیابون کلی ادم هست و می کشیمون و ازونجا رد میشیم از هفت هشت تا مسیر مختلف میشه ادامه داد بازی رو، تو هر مسیری هم که میرم کلی دشمن ریخته میزنن میکشن ادم رو. از کدوم سمت باید رفت دقیقا ؟
اعصابم رو بهم ریخته دیگه

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اقا این اول بازی وقتی تو خیابون کلی ادم هست و می کشیمون و ازونجا رد میشیم از هفت هشت تا مسیر مختلف میشه ادامه داد بازی رو، تو هر مسیری هم که میرم کلی دشمن ریخته میزنن میکشن ادم رو. از کدوم سمت باید رفت دقیقا ؟
اعصابم رو بهم ریخته دیگه

یعنی حال می کنم از کسانی که بدون تحقیق همین جوری رو هوا بازی رو می خرن!
الان دنبال یه مسیر می گردی که دشمن نداشته باشه؟!

sabzake

کاربر سایت
Jul 7, 2014
80
نام
Mehdi
یعنی حال می کنم از کسانی که بدون تحقیق همین جوری رو هوا بازی رو می خرن!
الان دنبال یه مسیر می گردی که دشمن نداشته باشه؟!

میدونستم قراره بازی چی باشه و مشکلی هم ندارم باهاش. شما اگه جوابی نداری بدی بهتره سکوت کنی

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان من اینسایتم صفر شده و دیگه نمیتونم co op بزنم.اون آیتم مدزمن نولدج هم واسه افزایش اینسایت ندارم.راه حل چیه؟ جایی هست بتونم این آیتم رو پیدا کنم؟
مشکل بزرگتر اینکه اسلحم باید فورتیفای بشه و سه تا twin blood stone میخواد که اونم ندارم.کلا این آیتم کم یابه.از کجا باید پیداش کرد؟ باس سوم هستم

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
21970630789022169664.gif

:D بالاخره کشتمش :D

مشکل بزرگتر اینکه اسلحم باید فورتیفای بشه و سه تا twin blood stone میخواد که اونم ندارم.کلا این آیتم کم یابه.از کجا باید پیداش کرد؟ باس سوم هستم

Twin Bloodstone رو میتونی توی Hemwick Charnel Lane پیدا کنی. البته تعدادش زیاد نیست و فکر نکنم برای Fortify کردن کافی باشه. یه راه دیگه هم هست. میتونی Blood Starved Beast رو بکشی، برگردی کنار چراغ Central Ward، مستقیم بری جلو همونجا که یه دشمن فانوس به دست پشت کالسکه ایستاده، سمت راست اون دشمن یه دشمن گونی به دست ظاهر میشه :D اگه اونو بکشی احتمال اینکه بهت Twin Bloodstone بده هست. مراقب باش چون با یکی دو ضربه میتونه بکشتت :D اگه به دست اون بمیری، میبرتت به یه زندان، که اونجا هم میتونی Twin Bloodstone گیر بیاری.

محل اصلی بدست آوردن Twin Bloodstone یه جاییه که فعلا نمیتونی بهش دسترسی داشته باشی. Forbidden Woods.

آخرین ویرایش:

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
من سر Father Gascoigne سرویس شدم

الانم می خوام سر این summon کنم اما bell رو که به صدا در میارم هیچ اتفاقی نمیفته فقط دورم یک حالت موج مانندی میاد می ره اما summon نمی شه
چی کار کنم summon بشه؟

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
بچه ها اين منطقه اولد يارنام به جز blood starved beast باس ديگه اى نداره؟من الان تو اون كليسا بزرگه زدمش،اينجا ته اولد ديكه؟يعنى الان برم كليد و بخرم و برم سمت كتردال؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
من سر Father Gascoigne سرویس شدم

الانم می خوام سر این summon کنم اما bell رو که به صدا در میارم هیچ اتفاقی نمیفته فقط دورم یک حالت موج مانندی میاد می ره اما summon نمی شه
چی کار کنم summon بشه؟

والا منم هر كارى كردم نتونستم آفلاين سامون كنم،٥تا الكى اينسايت هم لا دادم. صفحه قبل سوال پرسيدم دوستان يه سرى توضيحات دادن،يه چك كن.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من اینسایتم صفر شده و دیگه نمیتونم co op بزنم.اون آیتم مدزمن نولدج هم واسه افزایش اینسایت ندارم.راه حل چیه؟ جایی هست بتونم این آیتم رو پیدا کنم؟
نه کمیاب نیست. وقتی بازی رو جلوتر بری پیدا میکنی .
بعدش هم material دیگه رو پیدا میکنی ....
میتونی dungeon ها رو farm کنی و Boss ها رو بزنی و insight بگیری
coop برو ..
بزار اون دستها که میان بکشنت ... یه دونه insight میده

اعصابم رو بهم ریخته دیگه

یهویی سریع همینطوری نرو . اروم اروم بکششون برو جلو. سعی کن از dodge و اسلحه هم به درستی استفاده کنی . کلا اول بازی سخت گیرانه شروع میشه بعدش راه میفتی...
راهش خیلی ساده هست. خودت بری میبینی ...:) فقط برو !!!

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
بچه ها اين منطقه اولد يارنام به جز blood starved beast باس ديگه اى نداره؟من الان تو اون كليسا بزرگه زدمش،اينجا ته اولد ديكه؟يعنى الان برم كليد و بخرم و برم سمت كتردال؟

؟؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خوب پس اونجاش كه ميگن بايد بكشنت ميرى زندان و يه باس ديگه ميزنى كجاس؟twin shard لازم دارم.

اون ربطی به Old Yarhnham نداره . بعده اینکه شب بشه یه دونه از دشمنهای گونی به دست پایین پله ها از خروجی جلوی Cathedral ward میاد ( دست راست ) بکشنت میبرنت زندان .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر