BlizzCon 2019: اولین تریلر از گیم‌پلی Diablo IV منتشر شد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
maxresdefault.jpg
بالاخره و بعد از مدتها انتظار، اولین تریلر از گیم‌پلی بازی به شدت مورد انتظار Diablo IV در حاشیه مراسم بلیزکان 2019 منتشر شد. شما علاقمندان می توانید تریلر را با کیفیت 1080p در زیر مشاهده و دانلود نمایید. در حال حاضر بازی برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی استیشن 4 تایید شده است، اما تا به الان خبری از تاریخ انتشار نیست.

1080p.png

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
تریلر گیم پلی+CG دیابلو رو دیدم... ولی CG تنها برای بعد اگر بشه...

اما... آقا چرا تاپیک خبر WOW نداریم؟
در مورد اون میخوام بگم :| CGش چه گولاخ بود!
ولی سوال... الان یعنی بالاخره از W3 تا به الان... داستان لیچ کینگ قراره تموم بشه؟
حالا من که هیچی از WOW دیگه نمیدونم و مثلا این بشری که با آرتاس/لیچ کینگ میجنگید رو نمیشناسم... ولی یعنی انقدر خفنه؟ و اینکه خیلی مورد خفنی(شکست لیچ کینگ) رو لو ندادن تو تریلر معرفی؟ :-"
و اونجا که کلاه خود رو قاچ کرد و آسمون شکست... کرک و پرم ریخت! فوق العاده بود! فوق العاده! :|
سر این قضیه شکست لیچ کینگ ملت Down Vote بارون کردن صفحه یوتیوب WOW رو خلاصه جنگ بزرگی در راه :D

• Like
Reactions: Akiba

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
تریلر گیم پلی+کات سین دیابلو رو دیدم... ولی CG برای بعد اگر بشه...

ولی سوال... الان یعنی بالاخره از W3 تا به الان... داستان لیچ کینگ قراره تموم بشه؟
حالا من که هیچی از WOW دیگه نمیدونم و مثلا این بشری که با آرتاس/لیچ کینگ میجنگید رو نمیشناسم... ولی یعنی انقدر خفنه؟ و اینکه خیلی مورد خفنی(شکست لیچ کینگ) رو لو ندادن تو تریلر معرفی؟ :-"
و اونجا که کلاه خود رو قاچ کرد و آسمون شکست... کرک و پرم ریخت! فوق العاده بود! فوق العاده! :|
ایشون sylvanas ئه تا همین چند وقت پیش هم وارچیف horde بود و اقداماته زیادی هم انجام داد اینکه درست بوده کاراش یا نه که بحثش اینجا نیست ولی در این حد بگم ایشونو هرچی داره پیش میره دارن op ترش میکنن اول varok saurfang رو با ی حرکت کشت حالا هم که لیچ کینگ ، اگه همینجوری پیش بره بعید نیست تو سینماتک بعدی n'zoth رو به خاک ُ خون بکشه :D
اینم تاپیکش
World of Warcraft: Battle For Azeroth

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
سر این قضیه شکست لیچ کینگ ملت Down Vote بارون کردن صفحه یوتیوب WOW رو خلاصه جنگ بزرگی در راه :D
درسته لیچ کینگ یکی از گولاخ ترین بدمن های تاریخ گیم هست، ولی... بالاخره یه روزی نباید حذف بشه؟
تا بی نهایت که نمیتونه بمونه...

البته قبول دارم منم اگر سال ها عاشق آرتاس بودم و اینجوری شکست میخورد الان داشتم هیت میورزیدم:p

ایشون sylvanas ئه تا همین چند وقت پیش هم وارچیف horde بود و اقداماته زیادی هم انجام داد اینکه درست بوده کاراش یا نه که بحثش اینجا نیست ولی در این حد بگم ایشونو هرچی داره پیش میره دارن op ترش میکنن اول varok saurfang رو با ی حرکت کشت حالا هم که لیچ کینگ ، اگه همینجوری پیش بره بعید نیست تو سینماتک بعدی n'zoth رو به خاک ُ خون بکشه :D
اینم تاپیکش
World of Warcraft: Battle For Azeroth
خودمانیم یکدونه از این اسم ها هم نشناختم:))
کلا از W3 فقط آرتاس و لیچ کینگ و جین و ترال رو یادم هست:-"

چرا W4 نمیسازن؟ :( نمیشه بسازن و به جای داستان جدید...داستان قرن ها WOW رو بازگو کنند؟ :-"

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
درسته لیچ کینگ یکی از گولاخ ترین بدمن های تاریخ گیم هست، ولی... بالاخره یه روزی نباید حذف بشه؟
تا بی نهایت که نمیتونه بمونه...

البته قبول دارم منم اگر سال ها عاشق آرتاس بودم و اینجوری شکست میخورد الان داشتم هیت میورزیدم:p

خودمانیم یکدونه از این اسم ها هم نشناختم:))
کلا از W3 فقط آرتاس و لیچ کینگ و جین و ترال رو یادم هست:-"

چرا W4 نمیسازن؟ :( نمیشه بسازن و به جای داستان جدید...داستان قرن ها WOW رو بازگو کنند؟ :-"
امیر این شخصی که سیلواناس شکست داد bolvar بودش نه ارتاس و این مجیک های که سیلواناس داره استفاده میکنه کلا جدیدن معلوم نیست چجوری بدست اورده ، کلا داستان پیچیدس باید صبر کنیم ببینیم قراره چی بشه
درمورد W4 هم چه توقعی از بلیزارد فعلی داریا اینا همین که دارن این BFA فاجعه رو تموم میکنن خودش کلیه . درکل بلیز تو این چندوقت اخیر تنها حرکت مثبتش همین Diablo IV و WOW Classic بوده

• Like
Reactions: gamer1998y

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
تریلر گیم پلی+کات سین دیابلو رو دیدم... ولی CG برای بعد اگر بشه...

میون کلامت، اون خانوم سیلواناس هست و این لیچ کینگ هم آرتاس نیست

• Like
Reactions: gamer1998y

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر