Blizzard مشغول بررسی نسخه کنسولی Diablo III

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
Mike Morhaime مدیر بلیزارد روز گذشته در DICE خبر از بررسی امکان انتشار نسخه سوم دیابلو روی کنسول‌ها داد.

هرچند مدیر بلیزارد معتقد است برای پورت کردن نسخه کنسولی دیابلو 3 باید برخی مشکلات بررسی و رفع شود، اما تایید کرد که آسان‌ترین بازی بلیزارد برای انتقال به کنسول‌ها دیابلو 3 است.

یکی از مشکلاتی که بلیزارد به آن اشاره دارد امکان عرضه بسته‌های الحاقی قابل دانلود روی کنسول است که نسبت به رایانه‌های شخصی مشکلات بیشتری در پی دارد.

هرچند بلیزارد هنوز تاریخ انتشاری برای دیابلو 3 مشخص نکرده است، اما دیشب اعلام کرد که حداقل دو عنوان برای سال 2012 آماده انتشار خواهد بود.

Diablo-3.jpg

• Like
Reactions: The Hoss

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
من كه فك كنم به احتمال زياد مياد برای كنسول ها،يعنی از پارسال هم بحثش بود.
البته توی همين لينك بالا هم گفته كه:
with proper care the gameplay could suit the console platform
و
we have no intention of allowing a console interpretation to delay or otherwise affect the release of the game
اينا خودش دلايل خوبی ـه واسه اينكه منتظر بمونيم ببينيم چی ميشه..
ولی خوب چيكار كنم حالا مثلا‌:|‌ خودم شك دارم بتونه جای ديابلو 2 رو بگيره؛اكثر بازی های خوب نسخه های بعديشون چنگی به دل نميزنن.چون چيزی كه قراره بهتر از نسخه ی قبلی بشه بايد بشه super awesome كه فك نكنم ديابلو 3 باشه...همونطور كه Fallout 3 نبود(از نظر من).

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
به نظرم دیابلو 3بدرد کنسول نمیخوره ولی اگه موجب بشه زود به زود بیاد خوبه ولی یکدفعه نخواند جوگیر بشند با کینکت و MOVE سازگارش کنند:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
سلام!
بی خودی حرص نخورید DIABLO 1 و 2 هم برای غنسول منتشر شده ! حتی stacraft هم برای n64 عرضه شده !
Diablo II که فکر نکنم واسه کنسول ها عرضه شده باشه، Diablo 1 هم 2 سال بعد از عرضه نسخه PC توسط یه شرکت غیر از Blizzard رو PS پورت شد و امتیازاتش به نسبت خوب بود. ولی این نسخه اگه بخواد همزمان رو کنسول بیاد و خود Blizzard هم روی نسخه کنسولی کار کنه اوضاع ـش به طور کامل با جریان Diablo فرق می کنه :D

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
ولی خوب چيكار كنم حالا مثلا‌:|‌ خودم شك دارم بتونه جای ديابلو 2 رو بگيره؛اكثر بازی های خوب نسخه های بعديشون چنگی به دل نميزنن.چون چيزی كه قراره بهتر از نسخه ی قبلی بشه بايد بشه super awesome كه فك نكنم ديابلو 3 باشه...همونطور كه Fallout 3 نبود(از نظر من).

خُب آره تقریبا ولی بستگی داره چه شرکتی بسازتش ! :D

مثلا استارکرفت شاهکار بود ولی نسخه دوم بعد از 10 سال خدا بود ! :D

یا WOW بعد از این همه سال همیشه پیشرفت داشت. در یک کلام بلیزارد کمتر از شاهکار نمیسازه :x

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من كه فك كنم به احتمال زياد مياد برای كنسول ها،يعنی از پارسال هم بحثش بود.
البته توی همين لينك بالا هم گفته كه:

و
اينا خودش دلايل خوبی ـه واسه اينكه منتظر بمونيم ببينيم چی ميشه..
الان چند ماه هست که بلیزارد داره صحبت از نسخه های کنسولی میکنه حتی من باکس شات نسخه 360 بازی رو هم دیدم (البته احتمالا فیک بوده)، ولی ظاهرا دو دل هست. من فکر کنم به قول یکی از بچه ها اونها منتظر هستن تا ببینن Torchlight II رو کنسولها وضعیت فروشش چطوری هست، بعد در مورد دیابلو 3 رو کنسولها تصمیم گیری کنن.

به نظرم دیابلو 3بدرد کنسول نمیخوره ولی اگه موجب بشه زود به زود بیاد خوبه ولی یکدفعه نخواند جوگیر بشند با کینکت و MOVE سازگارش کنند:d
اگه بخوان دیابلو 3 رو با کینکت و Move سازگار کنن از همین حالا بر و بچس PC باز یه طومار اعتراض آمیز علیه بلیزارد تهیه کنن و مقابل شرکتش تظاهرات کنن. خودم مسئولیت تظاهرات رو به گردن میگیرم.:d:))=))

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
یهویی که خبر به این بزرگی رو نمی گن که... اول میان می گن سخته، مشکل داره، در حال بررسی هستیم، نه تو رو خدا نمی شه، حالا بذار ببینیم چی می شه. . .
E3 یهو میبینی اول کنفرانس مایکرو 3تا شمع روشن می شه!! /:)

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
سلام!

Diablo II که فکر نکنم واسه کنسول ها عرضه شده باشه، Diablo 1 هم 2 سال بعد از عرضه نسخه PC توسط یه شرکت غیر از Blizzard رو PS پورت شد و امتیازاتش به نسبت خوب بود. ولی این نسخه اگه بخواد همزمان رو کنسول بیاد و خود Blizzard هم روی نسخه کنسولی کار کنه اوضاع ـش به طور کامل با جریان Diablo فرق می کنه :D

فکر عرضه ی هم زمان با غنسول را کلا بفرستین بره .... در خوشبینانه ترین حالت برای PC سال دیگس پس با توجه به استاد بلیزارد برای غنسول میشه 2013 :d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فکر عرضه ی هم زمان با غنسول را کلا بفرستین بره .... در خوشبینانه ترین حالت برای PC سال دیگس پس با توجه به استاد بلیزارد برای غنسول میشه 2013 :d
این همه سازنده هستن که میشه همین الان عقدقرارداد کرد و بازی زیرنظر بلیزارد پورت بشه.
نگو نمیشه که میشه :D.

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
این همه سازنده هستن که میشه همین الان عقدقرارداد کرد و بازی زیرنظر بلیزارد پورت بشه.
نگو نمیشه که میشه :D.

پس لطفا دیگه نام بلیزارد ننهید بر آن ! :d

کلا یه اصل ثابتی هست فارغ از کثافت کاری های Acti ملعون که میگه :

Blizzard ~ Reputation for Quality

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
واسه من خیلی مهم نیست رو کنسول بیاد یا نه، چون 100% رو PC بازی میکنم اینو :D ولی دوست دارم ببینم Blizzard رو کنسول چیکار میکنه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
پس لطفا دیگه نام بلیزارد ننهید بر آن ! :d
تو معادله شما میگه " بازی که پروت بشه سازنده ش یکی دیگه ست". مثلا halo برای pc پورت شد سازنده ش از Bungie به Gearbox Software تغییر کرد :D.
از اون سوپر Bambool ها بود!.

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
تو معادله شما میگه " بازی که پروت بشه سازنده ش یکی دیگه ست". مثلا halo برای pc پورت شد سازنده ش از Bungie به Gearbox Software تغییر کرد :D.
از اون سوپر Bambool ها بود!.

از تو انتظار نداشتم فری ! شما اکتی رو نمیشناسی !:d

من احتالا میدم گیتارزن های حرفه ای رو کنسل کردن تا تیمش بره روی پورت دیابلو 3 کارکنه:d

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
سلوم !
ولی من بر عکس بعشی از بچه ها اصلا از مولتی شدن ( به احتمال زیاد ) دیابلو تعجب نکردم !
برا این که از وقتی با اکتی پول پرست شریک شد از همون سال اول منتظر مولتی شدن IP های BILIZZARD بودم!
آخه اکتیی که سالی دو تا گیتار هیرو با سالی یدونه کال اف بیرون میداد !! وقتی با این شرکت بزرگ شریک میشه خوب قاعدتا باید سیاست های موفق خودش رو به شریکش هم یاد بده !!;)
به نظر بنده تازه این اول راهه ! تا چند وقت دیگه STARCRAFT هم پاش به این معرکه باز میشه میگید نه !!! ببینید:d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر