Blizzard : بازی های تک نفره در حال تبدیل به گونه های در حال انقراض هستن !

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
آقای Rob Pardo از شرکت بیلیزارد بر این باور که بعلت ظهور مدلهای جدید تجاری ، دزدی های اینترنتی و دسترسی گیمرها به بازیهای اجاره ای باعث شده که بازی های Triple-A تک نفره در حال تبدیل به گونه های منقرض شده بشن . :|

طبق صحبت های اون با GI ، اون گفته که " فکر نمی کنم بازی های تک نفره زیادی تا مدتها در اطراف ما حظور داشته باشن . من مدل تجاری خاصی که برای اونها وجود داشته باشه رو نمی بینم ، این واقعا ناراحت کنندس ، فقط یه سری چیزها وجود داره که با دست به یکی کردن باعث میشن تا ساخت این بازی ها سخت تر بشه . بین بازی های دزدی و بازی های اجاره ای ، این واقعا سخته که تولید کنندگان تا میلیون ها دلار برای ساخت اونا هزینه کنن و برگشت مالی اون رو نبینن ."

در ادامه میگه : "در حال حاضر گرایش بزرگ در این صنعت connect بودن هر گیمر بوسیله بازیشون با بقیه هست که به یه تجربه کامل آنلاین شبیه بازی World of warcraft تبدیل شده و یا اینکه فقط بتوان با بازی های تک نفره آنلاین تجربه بازی های اجتماعی رو امتحان کرد . "

اون بر این باور که آینده ژانر بازیها از طریق تکنولوژی ، تجارت و ابتکارها در حال تغییره و در نهایت میگه که این تیپ بازی ها دارن جای عناوین صرفا Single Player رو میگیرن ./:)

burning-crusade.jpg

Vg247

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
راس میگه د آخه :| همه بازیا بالاخره باید بخش چند نفره داشته باشن :| اصلا لذت بیشتر بازی ها به بخش چندنفرس :|

GFX

کاربر سایت
Jun 24, 2011
204
عــــــــــــــمــــــــــــرا.b-)
اين بيلزارد اين زرت و پرتارو ميكنه بچه ها ديگه از بازي ها توقع بخش تكنفره رو نداشته باش
و اونام كه معلومه از خداشونه ملت بشينن هي مولتي بزنن از اونطرف هم اين ناكسا ملتو تيغ بزنن
:|
تا دنيا دنياس Single player پابرجاست:-*

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
2 میلیون فروش رویایی نیست..! AW هم 1.5 میلیون فروخت..
2.5 میلیون + 600 هزار تا هم فکر کنم نسخه Move فروش کرد و برای بازی به این سبک که از 10 گیمر ممکنه 3 تا خوششون بیاد فوق العاده و فراتر از حد انتظار بوده .

zers

کاربر سایت
Aug 28, 2008
311
نام
Z.E.R.S
blizzard و بیشتر شرکتهایی که آنلاین گیم می سازند، علاوه بر تامین امنیت نرم افزاری خودشون، با فروش Credit در بازیهاشون، در واقع یک بازی رو چندین بار به یک نفر می فروشند. و با این کار گیمر رو استثمار می کنند.

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
من یه جورایی با حرف این بابا موافقم ، متاسفانه این اتفاق داره کم کم می افته . فکرشو بکنید آدمایی مثل هیدئو کوجیما که به ساخت بازیهای تکنفره داستانی معروف هستن باید در بازی های آیندشون حتما یه بخش MultiPlayer Online هم بزارن .

من فکر میکنم نتیجه ی همین تغییراته که باعث شده امروز یه نسخه از بازیهای Metal gear تبدیل به یه عنوان Open World :|بشه . چون تو سبک ( یعنی Open World ) بیشتر میشه از المان های MultiPlayer استفاده کرد . یا نمونه ی بارزش همین بازی Resident Evil 6/:)، دقیقا بر مبنای یه بازی Action Multi player ساخته شده .
این قضیه ناراحت کنندس ولی داره کم کم اتفاق می افته .:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر