Bless Online

Bless Header.png
Bless Online بازی AAA به سبک Fantasy-MMORPG که توسط شرکت NEOWIZ ساخته شده است .
این بازی MMORPG دارای امکاناتی مانند Taming - Housing - Raid - Dungeon - Guild Vs. Guild - PVP Arena - Faction Vs. Faction و ..... می باشد .
Bless Online از کامبت Tab-Targeting و سیستم Holy Trinity استفاده می کند که بدین صورت هر بازیکن یک نقش مخصوص به خود را دارد به عنوان مثال ( Tank - Healer - DPS و ... ) ، این بازی در " استیم " عرضه خواهد شد .​

• توجه : نسخه استیم تفاوت های زیادی با نسخه ژاپنی ( پچ شده یا معمولی ) دارد .
  • توجه : تاریخ عرضه بازی " 30May " می باشد . و بازی به صورت Early Access عرضه می گردد .
  • توجه : بازی به صورت Buy2Play می باشد ( خریداری می کنید و بدون پرداخت حق ماهیانه بازی می کنید )
  • توجه : قیمت بازی 30 دلار تایین شده .

تریلر گیم پلی

نژاد و فکشن های بازی :

فکشن انتخابی ما : Union

100.png
  • نکته : نژاد Mascu تنها نژاد Natural بازی که قابلیت انتخاب بین هر دو Faction را دارد ولی بعد از انتخاب، امکان تغییر را ندارید.
کلاس های بازی ( 3 کلاس دیگه هم بزودی اضافه میشه ) :

Classes.png

هر نژادی می تواند چند کلاس بخصوص را انتخاب کند

• تاپیک بروزرسانی می شود .

آخرین ویرایش:

3aya

کاربر سایت
Feb 11, 2018
20
خدا کنه قیمت بازی خوب باشه T^T
تاریخ انتشارشم صاف میخوره تو ماه رمضان و پایانترم..ولی من صد در صدی می خوام بازیش کنم *_*

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
دوستانی که قصد خرید 100% دارند منتظر باشد تا یک گروه اجتماعی بزنیم و دور هم باشیم

و یک خبر خیلی خوب ، بالاخره ویدئو از کمبت کلاس بازی ، البته میگن فینال نیستش ، ولی باز هم باید دیده بشه حتما

Bless Online :: [Dev Talk #04] Class Combat Preview

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
خب کمبت بازی خیلی خیلی بهتر شده و اجتمالا منم به جمع دوستانی که بازیرو میگیرن اضافه بشم فقط باید ببینیم وضعیت قیمت چطوره
ی چیزی میخوام بگم شاید من اشتباه میکنم ولی کلاس berserker رو قشنگ از روی berserker توی tera کپی کردن اسکیل هاش خیلی شبه مخصوصا توی این ویدیو ی چارج اسکیل نشون داد که دقیقا اونجا هم همینطوره . البته نمیگم بده ها اتفاقا امیدوارم MMO های اینده هم برای zerker با همین فرمون برن جلو و گیم پلیش اینطوری باشه خیلی بهتره
درمورد سرورای بازی اطلاعاتی اومده؟ ما توی اروپا هستیم دیگه؟
امیدوارم مثله bns بتونیم دورهمی بازی کنیم و از اونجایی که این b2p هست احتماله زیاد مثله bns نمیشه

• Like
Reactions: soltanmasoud

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
خب کمبت بازی خیلی خیلی بهتر شده و اجتمالا منم به جمع دوستانی که بازیرو میگیرن اضافه بشم فقط باید ببینیم وضعیت قیمت چطوره
ی چیزی میخوام بگم شاید من اشتباه میکنم ولی کلاس berserker رو قشنگ از روی berserker توی tera کپی کردن اسکیل هاش خیلی شبه مخصوصا توی این ویدیو ی چارج اسکیل نشون داد که دقیقا اونجا هم همینطوره . البته نمیگم بده ها اتفاقا امیدوارم MMO های اینده هم برای zerker با همین فرمون برن جلو و گیم پلیش اینطوری باشه خیلی بهتره
درمورد سرورای بازی اطلاعاتی اومده؟ ما توی اروپا هستیم دیگه؟
امیدوارم مثله bns بتونیم دورهمی بازی کنیم و از اونجایی که این b2p هست احتماله زیاد مثله bns نمیشه
BnS بازی خوبی بود که خودش ، خودش رو به فنا داد .
من خودم Guardian هستم و با دیدن فیلمم همین میمونم ، کمبت بازی رو ببینید با Tera خیلی فرق می کنه ، خودم شخصا کمبت کلاسیک پسند نیستم ولی با توجه به چیز هایی که در کمبت های جدید میبینیم این روزا سریعا Boring میشه ، البته سیستم کمبو زنی منو یاده BnS انداخت ، سرورها مشکلی نیست من بازی همین شرکت رو بازی کردم Black Squad پینگی که داشتم تو بازی میان 90 تا 120 بوده ، اروپا بله یحتمل Ping Resterction بذارن .

این ماه عرضه میشه امروز اول می هست منتظریم فعلا منتظر قیمت پکیج ها هستیم

و پرفورمنس بازی تو ویدئو دیده شد افت فریم ولی باز نسخه نهایی و پولیش شده بازی نبوده

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
بازی از سرورهای آمازون استفاده میکنه
دوستان قبل از خرید یه مورد رو ذکر کنم
این بازی بیشتر pvp focused هست و محتوای pve هم داره ولی اصل این بازی pvp هست و بیشتر هم از نوع large scale و open world پس قبل از خرید توجه کنید بعدا نگید اندازه wow محتوای pve نداره

• Like

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
بازی از سرورهای آمازون استفاده میکنه
دوستان قبل از خرید یه مورد رو ذکر کنم
این بازی بیشتر pvp focused هست و محتوای pve هم داره ولی اصل این بازی pvp هست و بیشتر هم از نوع large scale و open world پس قبل از خرید توجه کنید بعدا نگید اندازه wow محتوای pve نداره
چقدر خوب شد که این موضوع رو مطرح کردید چون من دقیقا انتظار ی چیزی مثله wow رو از بازی داشتم البته نه تو ماهای اولیه ولی درکل فکرمیکردم دراینده بازی قراره به اون سمت بره که ظاهرا pvp براشون اولویت داره متاسفانه(حداقل برای من)

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر