Bleeding Edge

preloader.f76c741.gif

Bleeding Edge بازی جدید استودیو نینجا تئوری طی مراسم E3 2019 معرفی شد.
این بازی مالتی‌پلیر رقابتی قرار است در تاریخ ۶ تیر به صورت Alpha در دسترس کاربران XBOX ONE و PC قرار بگیرد.

برای شرکت در آلفا می‌توانید از طریق این لینک ثبت نام کنید.

تریلر ها

Bleeding Edge - E3 2019 - Announce Trailer

ma46436457xresdefault150.jpg

-----------------------------------------

Bleeding Edge - Gameplay Reveal Trailer | E3 2019

ma46436457xresdefault150.jpg ma46436457xres658569default1080.jpg

-----------------------------------------

(Bleeding Edge Gameplay (Off-Screen
ma46436457xresdefault150.jpg

آخرین ویرایش:

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,229
نام
سروش
رو استیم که ر#د
کمتر از یک ماه دیگه بازی dead میشه رسما
باید F2p میکرد

اینجور بازی ها اشتباهه پولی باشن مثل artifact همین cod warzone اگه پولی میشد شکست میخورد اتفاقا بازیش طوریه از اسکین و اینا راحت میشه درامدزایی داشت :D
تصمیم اشتباهی گرفت مایکروسافت
البته رو کنسول فکر کنم بازخورد بهتری داشته باشه

• Like
Reactions: Cj_sa

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
با احتمال زیادی(99%:D)هم فیل میشه هم با مغز می خوره زمین چه به صورت منتقدی و چه به صورت تجاری.
امیدوارم فیل بشه جدا، چون اگر کاربر ها استقبال کنن ازش، مجبورن محتوا براش بسازن و یکی دو سالی حداقل مشغول هستن
ولی اگر فیل بشه، احتمالا تیم سازندش میره ملحق میشه به تیم دیگه استودیو، بازی های بزرگتری میسازن

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
امیدوارم فیل بشه جدا، چون اگر کاربر ها استقبال کنن ازش، مجبورن محتوا براش بسازن و یکی دو سالی حداقل مشغول هستن
ولی اگر فیل بشه، احتمالا تیم سازندش میره ملحق میشه به تیم دیگه استودیو، بازی های بزرگتری میسازن
من پول دادم یعنی چی فیل بشه :D:))
بازی هم رسما Free عه الان رو ایکس باکس اکثرا Game pass دارن دیگه
پلیر های که من الان باهاشون بازی میکنم همشون xbox دارن
کلا بازی خوبیه ولی ای کاش Free بود

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
بچه ها برا شماها وصل می‌شه؟ برا من که اصلا پیدا نمی کنه.
یه بار البته پیدا کرد که حدود 15 دقیقه طول کشید قبلش و بعدش رفت پلیر های دو تیم رو نشون داد ، یه 40-30 ثانیه اون‌جا موند و دوباره برگشت صفحه اصلی بازی . :|

• Smile
Reactions: akdakhrk33

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

فیل بشه یا نشه یه نکته خوبی داشت این بازی برای NT اونم اینه که یه بازی مولتی پلیر رو ساختن از بیس و تجربش رو بدست آوردن :D این خودش به تنهایی چیز خوبی هست و البته خود بازی هم شاید بتونن زنده نگه دارن و توسعه بدن همچنان با یه تیم کوچیک که اگر نتیجه بگیره در بلند مدت خوبه براشون باز :D

unesalizade

کاربر سایت
Mar 27, 2020
3
فیل بشه یا نشه یه نکته خوبی داشت این بازی برای NT اونم اینه که یه بازی مولتی پلیر رو ساختن از بیس و تجربش رو بدست آوردن :D این خودش به تنهایی چیز خوبی هست و البته خود بازی هم شاید بتونن زنده نگه دارن و توسعه بدن همچنان با یه تیم کوچیک که اگر نتیجه بگیره در بلند مدت خوبه براشون باز :D
بنظرم درست نیست سازنده ای که کارش هک اند اسلش هست بیاد مولتی پلیر بسازه!

• Smile
Reactions: fifa13

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
بنظرم درست نیست سازنده ای که کارش هک اند اسلش هست بیاد مولتی پلیر بسازه!
حرفت درسته ولی اگه درست بسازن حتی میشه هم H&S باشه هم مولتی پلیر مثل For Honor که چیز تر و تمیزی از آب درومد این Bleeding Edge هم درسته کارش برای بقا سخته ولی شاید NT تونست جمعش کنه برای قضاوت الان یکم زوده بنظرم ... !

• Like
Reactions: reza51

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر