BlazBlue: Continuum Shift

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
شخصا ميخوام يه PS3 بگيرم فقط بخاطر آنلاين بازي كردن :دي .
قبلِ اینکه بخای واسه آنلاین بازی کردنش PS3 بگیری به اینم فک کن که احتمالا کسی نیست که باهاش بازی کنی..با خارجیام که اصـلـا نمیشه بازی کرد به احتمال زیاد.چون Fightingـه و پینگ پایین میخاد.
باز اگه نسخه PCـش اومد (که یه جورایی کنسل شده) اینجا یه 2-3 نفری هستن که بازی کنن..
تو xbx live هم فک کنم چند نفری باشَن که بازی کنن..

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی

آخ آخ نگو ! Main Character منه ! ولي خب بين پسر ها Ragna رو بيشتر ميپسندم ! ( استايل و اخلاق و داستان و اينا ) !
ولي خب هيچي نوئل نميشه .
اتفاقا یادمه اون موقعها که خیلی بازی می کردم با تنها کسی که نمی تونستم درست بازی کنم این نوئل بود! نمیدونم چرا؟
کسی بود همه ی این بازی رو 100% کنه؟
من لایو بازی نکردم ولی مثل اینکه خود بازی از لحاظ سرعت و اینا چک میکرد

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اتفاقا یادمه اون موقعها که خیلی بازی می کردم با تنها کسی که نمی تونستم درست بازی کنم این نوئل بود! نمیدونم چرا؟
کسی بود همه ی این بازی رو 100% کنه؟
من لایو بازی نکردم ولی مثل اینکه خود بازی از لحاظ سرعت و اینا چک میکرد
اتفاقا نوئل تنها و تنها کرکتری بود که تقریبا هر کسی میتونست باهاش بازی کن ! کمبو های خیلی راحتی داره ! این Hakumen خیلی سخته باهاش بازی کردن .
من وقت نکردم زیاد بازی کنم اما چند تا از دوستان و خواهرم (!!) تقریبا تمام کرکتر هارو 100 درصد کردن و هم Legion باز شده هم True Ending ها رو دیدن .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوستان سلام.
2 تا سوال
1- بازی اومده؟از کجا میشه گرفتش؟
2-بازی از شماره 1ش بهتر شده؟
ممنون

یا حق

1 - خــیر . فقط نسخه ی Arcadeـش برای PC لیک شده . که اونم بدرد نمیخوره .
2 - O_o ! وقتی نیومده ماها چجوری بفهمیم که بهتر شده یا نه !؟

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
بازم خبر درباره نسخه PC بازی BlazBlue Calamity Trigger:

اول بگم که نسخه PC اول فقط برای فرانسه معرفی شده بود و بعداً گفتن که برای یه سری کشورهای دیگه اروپایی هم عرضه میشه. دوباره بعداً خبر اومد که توی ژاپن هم پخش میشه.

الان خبر رسیده که بازی قراره برای آمریکا هم عرضه بشه. البته هنوز این قضیه به طور رسمی اعلام نشده.

منبع: اینجا

شاید این قضیه، تأخیری که قبلاً اینجا نوشتم رو توجیه کنه. بالاخره ما نمیدونیم آخرش قراره چی بشه. ولی نمیدونم اینا واقعاً با این وضعیت انتظار دارن چقدر روی PC بفروشن؟! نسخه کنسول چندین ماه پیش عرضه شده و نسخه دوم بازی هم به زودی برای کنسولها میاد...

البته توی همون لینک، نوشته که نسخه PC تا چند هفته دیگه میاد.

با تشکر از Silent MGS به خاطر لینک این خبر :) (آی‌دیش توی BC چی بود؟)

Shinigami

کاربر سایت
Jun 8, 2010
9
WoW!خیلی خوشحالم که Hazamaی موزمار هم به کاراکترای قابل بازی اضافه شد.لامصب استیلشم مثل خودش و شخصیتش ماریه :d
این نوئل هم که نشد ما بدون کلاه ببینیمش!یه Alternate Custom بذارن این بی کلاه باشه دیگه! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر