BlazBlue Calamity Trigger | PC

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
BlazBlue: Calamity Trigger
================================
Developer: Arc System Works
Publisher: Aksys Games
Genre: Action / 2D Fighting
Platform: PC - PS3 - 360 - PSP
Release Date: March 2010
Play Modes: Single / Multiplayer
ESRB: 12+ | Media: 1 DVD

10946-1228493779.jpg

شعله ی آبی: ماشه ی بلا
==============================

در سیزدهمین شهر مذهبی, Kagutsuchi, کتابدار آن شهر , مامور تنظیم کردن قدرتهای جادویی و علمی Armagus است. شخصی به نام Ragna The Bloodedge ملقب به "مرگ" نیز قصد نابود کردن آن کتابدار را دارد و هم اکنون تحت تعقیب است. چرا که او از قدرتهای آن شی ء با ارزش با خبر است...

نکاتی از بازی :
=====================
++سازنده ی این بازی همان سازنده ی سری معروف Guilty Gear است
++این بازی اولین بازی این شرکت است که رزولوشنی HD دارد
++تجربه ی یک بازی مبارزه ای دو بعدی با رزولوشن بالا همراه با پس زمینه های سه بعدی
++قابلیت انتخاب از بین بیش از ده شخصیت مبارز از قبیل Taokaka که سرعتی مانند نور دارد و یا شخصیت پرزور و شرور ما یعنی Tager
++استفاده از قدرت یکتای هر شخصیت که بسته به شخصیت انتخاب شده, قدرت کنترل عناصر طبیعی از قبیل باد و یخ و یا مکش قدرت زندگی را به دستان شما می سپارد
++استفاده از انواع و اقسام فنون و روشهای حمله و دفاع برای غلبه بر حریفان

Suggested System Requirements:
Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, Graphic Card 512 MB (GeForce 8600 or Better), 10 GB HDD, Windows XP/Vista/7.

پ.ن: بازی های قبلی این شرکت یعنی Guilty Gear یکی از بهترین بازیهای مبارزه ای دوبعدی بر روی PC بودن که جالب اینجاست که حجمی که بر روی هارد اشغال می کردند به یک گیگابایت هم نمی رسید ولی این قراره ده گیگابایت باشه !!!

وبسایت رسمی بازی:
http://www.blazblue.com/

تصاویری از بازی:
http://games.gamepressure.com/screenshots_list.asp?ID=9050

سلام .
ببخشید ، من این بازی رو تو shop دیدم ، میخواستم بخرم ، گفتم الکی پول ندیم ، (گرچه قیمتی نداشت ، اما ....) ، بپرسیم ببینیم خوب هست یا خیر !!!
ممنون میشم راهنمایی کنید ....
بعید میدونم خوشت بیاد ، گرافیکش برنامه کودکیه !

• Like
Reactions: Quantic Dream
بله خب وقتی گیمران عزیز ایران به Anime Cell-Shade میگن برنامه کودک زیاد انتظاری هم نمیره :)) !
آقای BB بازِ PRO ! شما که با بالا پایین دادن آنالوگ کومبو میزنین،اینم باید بدونین که بقیه گیمر های ایرانی هنوزم به سبک سل شید یا انیمه سل شید میگن گرافیک برنامه کودکی ! اینو من نگفتم ،از بقیه نقل و قول کردم :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or