Black Ops II | PS3 | Multiplayer Section

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا

با سلام به دوستان
همینطور که میدونید دومین نسخه از سری پر طرفدار COD BO تا چند روز دیگه منتشر میشه ، یکی از بخش های پرطرفدار بازی طبیعتا بخش مولتیپلیر و زامبی هست
این تاپیک رو زدم تا تمام بحث های مربوط به این بخش اعم از هماهنگی واسه مسابقات ، مشکلات ، سوالات ، هماهنگی واسه بخش زامبی و... در این تاپیک صورت بگیره ...

دوستانی که قصد تهیه بازی رو دارند PSN ID هاشون رو بگن تا تو همین پست بذارم تا راحت تر با هم در ارتباط باشیم !

PSN ID دوستان :

ALI_Sarvaretun
------------------
meisamheidaryy
------------------
HAMED_SEV
------------------
l_lAssassinSl_l
------------------
blacklove2012
------------------
REZA_1999
------------------
Thane2012
------------------

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
دوستان Matchmaking بازی چطوره ؟ مثل همیشه هست ؟؟ یا امسال بهتر شده !؟
پيدا كردن بازيكن ها هم بستگي به Nat type داره
نسبت به black ops 1 واقعا بهتره چون من اونجا ٢ خط ميشدم با خارجي ها ولي الان تنهايي سرچ ميكنم ٣ خط هستم بيشتر. ولي چون اكثرا لابي ايرانيه هم ٤ خطن:d
يه سري مشكلاتش:
Freez زياد ميكنه، گاهي اوقات از سرور ها dc ميشه و connect نميشه مجبوريد ps3 رو خاموش روشن كنيد
Playlist update ِش مسخرس وسط بازي يهو اپديت مياد

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
والا من يه دوساعت از گيم پلي مولتي ايش رو از گيم اسپات دانلود كردم تعجب كردن :|
يارو يه صوت هم نشد با VECTOR گرفت به يكي مرد :|
يعني ديگه خيلي سريع ملت مي ميرند :| نميدونم فعلا" كه رو استور نمياد :d ما هم CoD باز نيستيم در كل :d

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
از گیم پلی و خصوصیات اصلی و کلیدی بخش چند نفره بگید لطفا .لوتی برای خودش کسی که بدون اینکه حتی نگاه به بخش تک نفره هم کنه مستقیم ضربدر رو زده و وارد بخش چند نفره شده و تو دلشم گفته گوربابای بخش تک نفره b-)
مثل سری MW اون نرمی خاص رو داره یا نه هنوز مثل شماره اولش خشک و بی درو پیکر هست؟

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
دوستان من چند بار تست کردم هی میگه فعلا نمیشه به سرور دسترسی داشت شما هم این مشکل پیش میاد براتون نسبت به mw3 خیلی بیشتر شده
mw3 بعد 15 تو اپشن و کلک های دیگر مثل ارم :) بازی فچینگ رو رد میکرد ولی به کل تعطیله کسی راهی بلده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر