Multi Platform Black Myth: Wukong

سازنده
Game Science
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Game Science Interactive Technology
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
Ef12XT_U4AEVxgc.jpg
بازی Black Myth: Wu Kong معرفی شد. عنوانی بر اساس دنیای معروف میمون شاه و Journey To The West که توسط استودیوی چینی Game Science در دست ساخت هست. ژانر بازی Action RPG بوده و به صورت تک نفره دنبال میشود. این عنوان توسط موتور گرافیکی UE4 در حال ساخت بوده و برای کنسول ها و PC عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ عرضه ای برای این عنوان در نظر گرفته نشده است.

آخرین اطلاعات از بازی:

◾ بازی در سبک سولزلایک و ساختاری نیمه‌ اوپن‌ورلد دارد
◾ سلاح اصلی بازی Golden Cudgel Staff است
◾ بازی سه حالت کمبت دارد:
Smash/Pillar/Thrust
◾ امکان ترکیب حرکات Light و Heavy Attack برای Combo زدن وجود دارد
◾ بازی دارای جادو و Spell است
◾ امکان تبدیل شدن به حیوان‌هایی همچون گرگ و ... وجود دارد
◾ ماموریت‌های فرعی شما را به سوی موجودات جدید و باس های مخفی میرساند
◾ ممکن است عنوان Black Myth Wukong دارای خریدهای درون‌ برنامه‌ای باشد!
◾ این عنوان در تابستان 2024 برای کنسول های نسل نهم و PC منتشر خواهد شد

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
صفحه استیم بازی فعال شد
LINK

تصاویر گرفته شده از دمو
IMG_20230820_153840_760.jpgIMG_20230820_153839_924.jpg
IMG_20230820_153840_022.jpgIMG_20230820_153840_443.jpg

آخرین ویرایش:
بازی خیلی بهم حال میده این چینیا عجب چیزی ساختن.من بعد 35 ساعت بازی تازه میتونم بگم چپتر 2 رو تموم کردم البته زیاد گشتم و لولمم بردم بالا ولی هنوزم چیزای جدید پیدا میکنم دوتا از چیزای سختی که پیدا کردم یکی یه قسمت هستش که توی شن ها سر میخوری و دشمنا بهت تیر میزنن موقع سر خوردن اگه بدی قسمت چپ و بپری میتونی خودت به این دشمنا برسونی و اونجا یه صندوق هستش که ایتم خوبی داخلش هست یکی دیگه هم یه بچه کوچیک رو باید پیدا کنی و اون تو رو راهنمایی میکنه داخل یه چاه که یه boss منتظرته البته فکر کنم خیلی از بچه ها اینارو پیدا کردن.حالا ببینم توی چپتر 3 چه خبره:D
اینا که گفتی در مقابل چيزايی که جلوتر هست اصلا مخفی بحساب نمیان:دی
من مطمئنم بگرد ترین پلیر هم باز یه چیزایی هست که جا بذاره!

بعد از یه جایی به بعد توی روند بازی، منی که اوایل میگفتم ای بابا دوباره باس فایت! الان فقط میگم باس فایت و مینی باس بعدی پیلیز😁
...
بعد از ۱۳۹ ساعت منم اینجا تاجگذاری کردم!
20240909_192012.jpg

باس چپتر ۳ تو منطقه مخفی عجب سگی بعد ۳ ساعت نتونستم بزنمش
اونکه دو تا فاز داره فاز دومش ماه کامل ميشه وحشی میشه؟
اگه اونه فاز اولش خیلی بچه خوبیه ، راحت میشه بدون خرج کردن مانا و حتی یه دونه دمیج‌ خوردن فاز اولش رو رد کرد، یه سری خار پرت میکنه میتونی داج کنی یا با L2 دفع شون کنی ، حمله میکنه با لگد و اینا جای خالی‌میدی حمله ، یه حرکت دیگه داره با سرعت از اونور میاد اینور اونم جا خالی بدی آخرش اِستان میشه راحت میشه زدش ، این از فاز اولش ، فاز دومش از دوپلیکیت هات و ایموبلایز و کله زدن و همه شون میشه زدش، یه خورده دقت و البته شانس میخواد!

همه سکرت های بازیو انجام دادم ، تو اون در مخفی پاگودا تو چپتر ۳ ام راه مخفیه برام باز شده و میتونم برم سراغ ارلنگ .. ولی هنوز استون مانکی و ووکونگ رو نزدم ... الان در این لحظه میتونم برم ارلنگ رو بزنم بعد برگردم سراغ استون مانکی و ووکونگ ؟ اینجوری ترو اندینگ رو میگیرم ؟ یا برم ووکونگ رو اول بزنم و بعد سکرت باس و دوباره ووکونگ که دوتا اندینگ رو ببینم 😁 ، اصا فایده ای داره دوبار تکراری بزنی ووکونگ رو که سختم هست ؟ 😅

آخرین ویرایش:
همه سکرت های بازیو انجام دادم ، تو اون در مخفی پاگودا تو چپتر ۳ ام راه مخفیه برام باز شده و میتونم برم سراغ ارلنگ .. ولی هنوز استون مانکی و ووکونگ رو نزدم ... الان در این لحظه میتونم برم ارلنگ رو بزنم بعد برگردم سراغ استون مانکی و ووکونگ ؟ اینجوری ترو اندینگ رو میگیرم ؟ یا برم ووکونگ رو اول بزنم و بعد سکرت باس و دوباره ووکونگ که دوتا اندینگ رو ببینم 😁 ، اصا فایده ای داره دوبار تکراری بزنی ووکونگ رو که سختم هست ؟ 😅

بعد از هر پایانی بازی میارتت دم در محل مبارزه با باس و میتونی هرکار دیگری خواستی انجام بدی. در یک دور میتونی هر دو پایان رو ببینی. چیز تکراری ای در دو مبارزه پایانی نیست. مسیر اولی که بازی ارائه میده به bad ending میرسه. مسیری که از great pagoda میگذره true ending باشه. دو پایان، دو تروفی.

• Like
Reactions: Roozbeh psp
من نمیشناسم توی اینستا هم دیدم ، حمید اسکورپیون نامی زیر هشت ساعت با چشم بسته ۸۰ تا باس بازی رو زده ، کسی میدونه قضیه ش چیه؟!
من روی دوتا فاینال باس بازی موندم با چشم باز و غیره:دی

من نمیشناسم توی اینستا هم دیدم ، حمید اسکورپیون نامی زیر هشت ساعت با چشم بسته ۸۰ تا باس بازی رو زده ، کسی میدونه قضیه ش چیه؟!
اسم این دوستمونو تو سولزلایکا شنیدم
کلا برا سولز پلیرا عادیه ولی خب ووکانگ از نظر نودمیج و چلنج رفتن برای این تولید کننده های محتوا فکر کنم یکم زیادی رو اعصاب باشه هیت باکساش زیاد جالب نیست البته سولزلایک هم نیست که انچنان مهم باشه ولی درکل هیت باکساش یجوریه انگار دارک سولز ۲ عه :D

• Like
Reactions: voldmort and AM!R
معلوم نیست حقه بازه این آدم بعدا گندش در میاد

آقا کمک
وقتی دکمه پاز رو میزنی بین انتخاب نیزه و اون دشمن هایی که گرفتی (که با L2+R2 فعال میشه و فن همون موجود رو میزنه) یه بلوک خالی هست که واسه هر کی میبینم یه چیزی توشه یعنی یه تکنیکی چیزیه واسه من باز نیست الان سر باس 4 هستم گفتم ببینم اونو باید از کجا باز کنم؟

• Like
Reactions: Rezahajizadegan
من باس چپتر چهارمم ندارم :))
اولیش که در برابر آتش مقاوِمِت میکنه رو از باس مخفی چپتر یک بهت میده که واسه زدن فاینال باس چپتر یک بکار میاد، دومی یه سوزنه از باس مخفی چپتر ۴ که توی جنگل پاییزی هستش میده که واسه زدن فاینال باس چپتر ۴ واقعا نیازه بدون اون خیلی اذیت میکنه.
آخریش هم چپتر ۵ میده یه بادبزنه که شیلد دشمن رو میشکنه واسه باس های جلوتر بکار میاد مخصوصا ارلنگ واسه فایت مخفیش.
...
چطوری دلتون میاد بازی رو اسپید ران میرید اینا رو جا بذارید:-w
بازی لحظه لحظه ش اثر هنریه ⚘

اولیش که در برابر آتش مقاوِمِت میکنه رو از باس مخفی چپتر یک بهت میده که واسه زدن فاینال باس چپتر یک بکار میاد، دومی یه سوزنه از باس مخفی چپتر ۴ که توی جنگل پاییزی هستش میده که واسه زدن فاینال باس چپتر ۴ واقعا نیازه بدون اون خیلی اذیت میکنه.
آخریش هم چپتر ۵ میده یه بادبزنه که شیلد دشمن رو میشکنه واسه باس های جلوتر بکار میاد مخصوصا ارلنگ واسه فایت مخفیش.
...
چطوری دلتون میاد بازی رو اسپید ران میرید اینا رو جا بذارید:-w
بازی لحظه لحظه ش اثر هنریه ⚘
بازی رو اسپید ران نمیرم کلی آیتم دارم که اصلا نمیدونم مال کجاست چی به چیه اصلا
خوب نامروت پایین آیتم بنویس این آیتم به درد فلان میخوره
خدا میدونه چه چیزایی رو جا گذاشتم
بعد الان سر باس چهارمم دارم پاره میشم ، من معمولا از یوتیوب کمک نمیگیرم ولی از بس این باسه اذیت کرد رفتم یه کلیپ ببینم دیدم یارو تا دندان مسلحه من کوفت هم ندارم بعد جالبیش اینه باسه رو بدون تجهیزات تا آخرای جونش میرسونم ولی چند ضربه مونده به تموم شدن میمرم :D :))
الان از بس مردم ضرباتش کامل حفظم و بدون استفاده مانا یا نوشیدنی میبرمش تو فاز دوم اونجا با دو ضربه میمیرم:))
یارو تو یوتیوب دو تا زد طرف رو از تو زون در اومد واسه ما تا آخر دعوا تو زونه نمیدونم چرا؟:-??

• Like
Reactions: Homay00n

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or