Black Mirror 2

pe-20_m

کاربر سایت
Oct 16, 2009
42
درود به همگی.
منم این بازی رو تموم کرده بودم 2 سال پیش.اولین و آخرین ادونچری هم بود که بازی کردم.واقعا قشنگ بود.
خوشحال شدم وقتی این تاپیک رو دیدم.
----------------------------------------------
در مورد داستان هم خود ساموئل نبود که میرفت اونارو میکشت.همون نیروی شیطانی بود که به شکل کالبد ساموئل میرفت و میکشت.
واسه همین هم ساموئل خودکشی کرد تا اون نیروی شیطانی نتونه به کارش ادامه بده.
بعد خبر ندارین حداقل سیستم مورد نیازش چیه؟
tnx

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
مرسی
system requirements یا همون حداقل سیستم مورد نیاز هنوز درست حسابی اعلام نشده ...
به خاطر اینکه بازی هنوز درست حسابی ریلیز نشده ...
اگر shader و ... نخواد با 128 مگ گرافیک و 256 تا رم و یه سی پی یو 2.4 می شه اجراش کرد !
:smile:

DARKELF

کاربر سایت
May 9, 2008
4
سلام
من بازی رو نصبکردم ولی ضدحال خوردم اخه المانی هستش . کسی فایلی چیزی نداره که انگلیسی بشه ؟
خواهش میکنم چون بدجوری خمارم:((

DARKELF

کاربر سایت
May 9, 2008
4
سلام
من بازی رو نصبکردم ولی ضدحال خوردم اخه المانی هستش . کسی فایلی چیزی نداره که انگلیسی بشه ؟
خواهش میکنم چون بدجوری خمارم:((

میگما دست شما درد نکنه که اینقدر سریع جوابه مارو دادید

حد اقل بگید از کجا راهنماشو گیر بیاریم

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
اوه پسر من اصلا فکر نمی کردم تاپیک Black Mirror تو Bc باشه :D من تازه شماره یکش رو شروع کردم ...

پ ن : لطفا از تگ اسپویل استفاده کنید ، کل بازی رو لو دادید ... :D

آخرین ویرایش:

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
سلام به دوستان گیمرم اقا گیم یعن یادونچر ادونچر یعنی سری دراکولا و این بلاک میرور قاطی گرافیک بازی از عالیم بالاتره و شیدر 3 میخواست(ما رو 2هم امتحان کردیم کارکترا هی مریی و نامریی میشدن) خلاصه گرچه جدیدن ادونچرا ابکی شدن ولی در عوض انحصارا مال خود خود کامپیوتر بازی با 1 دمو عالی شروع میشه در انگلستان با لحجه ضایع (سلیقه شخصی) بریتیش زن سامی تم قصر دنبال شوهرشه و....
بازی در قاره استرالیا (در کنار جزیره زیبای نیو زلاند) و باز هم 1 لحجه فوق زاخار نیو زلندی خدایا ما رفته بودیم اونجا نه من میفهمیدم اونا چی میگن نه اونا ماهم که انقدر لحجه امریکایی تمرین کردیم کلی تحویل مگرفتن ول نمیکردن اقا بیخیال اسپم شد...
خلاصه که بازی خیلی جالب بود و تو این بی بازیی برای کامپوتر,ادونچر خیلی توپی بود پیشنهاد میکنم یا حتما بخرید یا دان کنید همین سایت هفت سنگم که تو سایت تبلیغش بود 1dvdگذاشته هر جاشم مشکل داشتین من و این دوستی که قبل من پست گذاشته برای راهنمایی هستم.

saghar123

کاربر سایت
Dec 13, 2012
1
کجا دانلود کنم

سلااام من میخواستم کجا میتونم بلک میرور دو رو فارسی دانلود کنم چون میدونم دوبله اش کردن.اگه بگین خیلی ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر