BiteFight : یک بازی جذاب و اعتیادآور به زبان فارسی

سلام
می خواستم یک بازی با حال رو به شما معرفی کنم . اسم این بازی BiteFlight هستش که خیلی بازی جالبیه .
اینم آدرسش
http://s1.bitefight.ir/c.php?uid=27398www.bitefight.ir
راهنمای بازی در خودش هست و پیشنهاد می کنم که خودتون مطالعه کنید
home_splash.jpg

آخرین ویرایش:

sub7

کاربر سایت
Sep 10, 2008
75
نام
Leon
قوی یا ضعیف بودن مومیاییها بستگی به انتخاب ماموریتت هم داره
ساده معمولی دشوار
ساده انتخاب کنی 2 ماموریت
معمولی 4 ماموریت
دشوار 6 ماموریت
وقتی دشوار انتخاب میکنی هم پولش بهتره هم مومیاییهاش سختره:cool:

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
قوی یا ضعیف بودن مومیاییها بستگی به انتخاب ماموریتت هم داره
ساده معمولی دشوار
ساده انتخاب کنی 2 ماموریت
معمولی 4 ماموریت
دشوار 6 ماموریت
وقتی دشوار انتخاب میکنی هم پولش بهتره هم مومیاییهاش سختره:cool:

موميايی های تو غار چطور ؟ :biggrin1:

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
عکسا که وا نمیشه اما اون تامیر.
هر کاری که انجام میدی یه زمان مشخصی داره مثلا 1 ساعت تا 8 ساعت وقتی مشغول اون کار میشی برات تایم میندازه مثلا من یه کاری رو 8 ساعت کنترات:biggrin1: کردم الان 44 دقیقه ازش مونده و لزومی هم نداره حتما آن باشی انتخاب کن و برو وقتی تموم شد به ادامه زندگیت برس:biggrin1:

مهدی جان نه. همون طور که دوستان گفتند مربوط هست به زمانی که مونده تا سطح سلامتی کامل بشه. در مورده باگ هم شاید اون دوستمون میره ساعت کامپیوترش رو کم میکنه. یا اینکه تاریخ رو میبینه که از مدتش کم میشه. مثلا 8 ساعت کارش میشه 1 ساعت. اما اینطوری هم نیست.

sub7

کاربر سایت
Sep 10, 2008
75
نام
Leon
باگ باگ باگ

من یکی از باگاشو فهمیدم :shrewd:
الان تو گورستان بیشتر از 8 ساعت نمیشه کار کرد من کاری میکنم بیشتر کار کنی
نکته جالبتر بیشتر از 2 ساعت نمیتونی بری شکار انسان درسته خوب میدونین که شکار انسان هم پول داره هم تجربه پس بهترین گزینه ولی بیشتر از 2 ساعت نمیتونی من میخوام کل فردا رو برم شکار انسان :shrewd:

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
یکی از باگهاش اینه که :
داخل شکار چه 10 دقیقه شکار کنی چه 2 ساعت !
براش یک مکانیزم تعریف کردن که مثلا سر 5 مین شکار طعمه ای نباشه و اصلا به تایم بستگی نداره ...

یکی دیگش ترتیبی هست که داخل ماموریت و شکار و ... هست ، تایم بندیشون یک طوریه که هر کدوم رو میتونی پشت سر هم انجام بدی و وقت تلف نکنی ...

باقیش هم مخصوص خودم که مختص IP میشه ;)

sub7

کاربر سایت
Sep 10, 2008
75
نام
Leon
این گوشتها یا خونهایی که تو شکار ونبرد میگیریم به چه دردی میخوره میبریم پناهگاه میزاریم تو یخچال یا کمک میکنه وقتی خونت کمه زودتر پر بشه

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
یکی از باگهاش اینه که :
داخل شکار چه 10 دقیقه شکار کنی چه 2 ساعت !
براش یک مکانیزم تعریف کردن که مثلا سر 5 مین شکار طعمه ای نباشه و اصلا به تایم بستگی نداره ...

یکی دیگش ترتیبی هست که داخل ماموریت و شکار و ... هست ، تایم بندیشون یک طوریه که هر کدوم رو میتونی پشت سر هم انجام بدی و وقت تلف نکنی ...

باقیش هم مخصوص خودم که مختص IP میشه ;)
اون تایم شکار بستگی به بزرگ کوچیکی شهر داره
اگه کوچیک باشه 10 زیاده
بزرگ باشه 2 ساعت هم کمه
شهر هم شانسی انتخاب میشه ، اخرش بهت میگه

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
این گوشتها یا خونهایی که تو شکار ونبرد میگیریم به چه دردی میخوره میبریم پناهگاه میزاریم تو یخچال یا کمک میکنه وقتی خونت کمه زودتر پر بشه
هیچی
لابد ما خون آشامیم با خونا بستنی درست میکنه:biggrin1:
فقط رتبه رو میبره بالا

آخرین ویرایش:

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید
حالا اینقدر نگید باگ داره می فهمن اصلاحش می کنن :D

برای بیش تر از 8 ساعت کار کردن تو گورستان فکر کنم منظورت عقب جلو کردن ساعت کامپیوترته فکر نکنم فایده ای داشته باشه .

آخرین ویرایش:

saeidsalmanzadeh

کاربر سایت
Apr 27, 2008
98
هیچ باگی نداره.اگه منظورت کار کردن بیشتر از 8 ساعت تو گورستان هست که باید بگم همچین چیزی نمیشه حتی با عقب و جلو کردن ساعت کمپیوتر.اگه منظورتون نوع شکار انسان هست که باید بگم کاملا اتفاقی وشانسی این کار میوفته یعنی شما اگه 20 دقیقه روی ابادی خراب شین به اندزه 10 دقیقفه کار تو شهر نمی رسه چون ابادی کمتر جمعیت داره و سریع گوشت یا خونش تموم میشه.من یکی از دوستام اولش حالیش نمی شد روی 120 دقیقه گذاشت.از شانسشم زد به یه شهرستان.و 5000 کیلو گوشت گرفت.اگه منظورتون تغییر ای پی هست مه راه های زیادی برای تقلب وجود داره.ولی تغییر ای پی دستی خلاف قوانین سایت هست که شخص متخلف از سیات بن میشه.هیچ باگی بازیش نداره.

Dark_Anima

کاربر سایت
Jun 5, 2008
152
اگه شکار بری به اون تایمر اضافه میشه
اگه برای سطح سلامتی بود که من خونم پر پر بود ولی 4 ساعت تایمر زده بود
رفتم شکاذ و برگشتم شد 5 ساعت و 29 مین

Dark_Anima

کاربر سایت
Jun 5, 2008
152
هیچ باگی نداره
فقط یه راه داره و اونم هم اینه که یه برنامه مثل برنامه کرک ساعتی ویندوز براش بنویسند
همون کرک که ویندوز رو سر 30 روز نگه میداشت
و بعد از یک سال هنوز میزد مدت باقی مانده برای استفاده آزمایشی 30 روز!

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
مهدی جان نه. همون طور که دوستان گفتند مربوط هست به زمانی که مونده تا سطح سلامتی کامل بشه. در مورده باگ هم شاید اون دوستمون میره ساعت کامپیوترش رو کم میکنه. یا اینکه تاریخ رو میبینه که از مدتش کم میشه. مثلا 8 ساعت کارش میشه 1 ساعت. اما اینطوری هم نیست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر