BiteFight : یک بازی جذاب و اعتیادآور به زبان فارسی

سلام
می خواستم یک بازی با حال رو به شما معرفی کنم . اسم این بازی BiteFlight هستش که خیلی بازی جالبیه .
اینم آدرسش
http://s1.bitefight.ir/c.php?uid=27398www.bitefight.ir
راهنمای بازی در خودش هست و پیشنهاد می کنم که خودتون مطالعه کنید
home_splash.jpg

آخرین ویرایش:

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
به یک خون آشام بالاتر از لول 4 برای پیوستن به قبیله نیازمندیم!!( سرور2)
________________________________________________________________________________
kane عزیز اونها رو باید از توی غار گیر بیاری به عبارتی مثلا اگه گفته سه تا جن و دیو بکش، باید سه بار به غار بری و سه مومیایی یا لنس اورک رو بکشی. در ضمن برای هر بار شکار جن و دیو به همون میزان هم ازت زمان کم میشه، بنابراین پیشنهاد می کنم اگه می خوای توی میخانه ماموریت بگیری 30 تا 40 دقیقه وقت اضافی نگه دار.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
مرسی از راهنماییتون ولی اشتباه کردم ماموریت سخت گرفتم و تا 3 ساعت دیگه نمیتونم ماموریت بگیرم !
کسرا جون اگر سرور دو بودم میومدم.
میگم قبیله این نیست خون آشام لول 4 (به زودی 5 ) نیاز داشته باشه؟
اتفاقا مأموریت سخت بیشتر بهت پول میده
تو هر دفعه این مأموریت رو گرفتی ( شکار دیو و جن ) برو غار زمان شکار رو بزار رو 30 دقیقه اگر برنده بشی بالای 1500 تا غنیمت و طلا جمع میکنی یه بار امتحان کن
ایول دمت گرم

آخرین ویرایش:

saeed_cpu_full

کاربر سایت
Aug 24, 2008
129
نام
سعید
مرسی از راهنماییتون ولی اشتباه کردم ماموریت سخت گرفتم و تا 3 ساعت دیگه نمیتونم ماموریت بگیرم !
کسرا جون اگر سرور دو بودم میومدم.
میگم قبیله این نیست خون آشام لول 4 (به زودی 5 ) نیاز داشته باشه؟

تو هر دفعه این مأموریت رو گرفتی ( شکار دیو و جن ) برو غار زمان شکار رو بزار رو 30 دقیقه اگر برنده بشی بالای 1500 تا غنیمت و طلا جمع میکنی یه بار امتحان کن

sub7

کاربر سایت
Sep 10, 2008
75
نام
Leon
بابا این کار ریسکش زیاده ایشون هنوز اول بازیشه بزار جون بگیره بعد 30 مین 30 مین بره غار:-":-":-"

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
لطفاً جهت یاد آوری ...
جریان این گزینه چیه ؟

یعنی ازت اجازه میگیره واسه پاک کردن شخصیت یا اینکه شخصیت رو پاک میکنه ؟

sub7

کاربر سایت
Sep 10, 2008
75
نام
Leon
این گزینه ازت اجازه نمیگیره میگه یادآوری
یعنی اینکه یه لینک به همون ایمیلی که تو بایت فایت زدی میفرسته که وقتی رو اون کلیک کنی با اجازه ی خودت حسابت بسته میشه:biggrin1:
البته دوستان حواسشون باشه اخیرن یه عده برایه حذف حساب بقیه لینک میفرستند به ایمیل بقیه ما هم فکر میکنیم باید کلیک کنیم تا ایمیل مثل روز اول ثبت نام در بایت فایت با موفقیت باز بشه ولی این کار حساب شما رو پاک میکنه:-":-"

saeed_cpu_full

کاربر سایت
Aug 24, 2008
129
نام
سعید
بابا این کار ریسکش زیاده ایشون هنوز اول بازیشه بزار جون بگیره بعد 30 مین 30 مین بره غار:-":-":-"
خوب وقتی من لول 3 بودم حمله کردم به مومیایی و اون رو شکستش دادم ( البته بدنسازی و اسلحه هام خوب بود)
تو هر لولی که باشی بازم میتونی با مومیایی بجنگی . هر لول رو که بگذرونید مومیایی هم قوی تر میشه

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
من تبلیغ این سایت رو دیده بودم ولی وقتی رفتم توش minimize کردمش یه پیج گوگل باز کردم
گوگل یه پیغامی داد:
((کامپیوتر شخصی شما در حال انتقال ویروس به سرور اصلی است متاسفانه در حال حاضر اجازه ورود به سیستم رو ندارین))
منم BiteFight رو بستم بعد درست شد
یعنی این سایت ویروسیه؟:confused:

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
حذف حساب لطفا جهت یادآوری برای حذف حساب اینجا را ضربدر بزن!

این حساب در این روز بسته می شود: Tue, 16.12.2008 - 21:59:40
اين برا من اومده تكليف چيه؟

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید

mehran_r24

کاربر سایت
Dec 27, 2007
3
نام
mehran
سلام دوستان من یه سوال داشتم ممنون اگه جواب بدین
من دو تا خون آشام ساختم ولی خون آشام دومی رو زیر مجموعه اولی کردم یعنی آفریننده خون آشام دومی, نفر اولیه حالا میخوام ببینم اگه اکانت اولی رو پاک کنم دومی هم پاک میشه یا نه ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر