BioWare با قدرت به کار خودش ادامه خواهد داد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
b4fdx0dygruafwmoyiqr.jpg

بعد از گذشت پستی بلندی های مختلف بعد گذشت سختی های زیاد و اخرین خبر های نگران کننده در مورد جدایی افراد کلیدی استدیوی بایوور حال جیسون شرایر خبرنگار با سابقه کوتاکو خبر از برگشت پر قدرت این استدیو میده
طبق اخرین شنیده های جیسون از منبع ها خود بایوور در سبب عوض کردن سیستم کامل گیم پلی انتم هستش به صورتی که بعضا خودشون بهش لقب نسخه بعدی بازی رو دادن هنوز مطمعن نیستن که این اپدیت رو به صورت یک جا منتشر میکنن یا تیکه تیکه خلاصه خبر از بازگشتی شبیه به No Man’s Sky یا شبیه به بسته الحاقی Taken Kingدستینی داده ! بزرگترین تغییر این اپدیت ساختار مرحله های بازی هستش که به صورت کامل از نو ساخته شده به صورتی که بعضا به فکر اینکه در قالب شماره دوم بازی رو منتشر کنن افتادن هرچند که گفتند نیاز به تغیرات بیشتری واسه این مورد هستش و از طرفی هم باید دوباره برا بازی پول خرج کنن پلیر ها . چیزی که مسلمه بایور آنتم رو رها نکرده و در حال حاضر تمام استدیو های بایور به دنبال ایجاد تغیرات بنیادی در بازی هستن که قرار در قالب یک بروزرسانی بزرگ منتشر بشه

بایوور همچنان در حال کار بر روی Dragon Age 4 که سال پیش معرفی شد هستش و همچنین یک Mass Effect جدید که در مراحل اولیه تولید به سر میبره به تهیه کنندگی Mike Gamble تهیه کننده با سابقه شعبه اصلی بایور در شهر ادمینتون نیز هستش

Sources: BioWare Plans A Complete Overhaul For Anthem

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
حیف این استودیو چه بلایی EA ,سر اینا آورد من مس افکت ۲ رو تو سری بازی کردم واقعا عجب بازی بود یک استودیو با این سابقه درخشان بازی های متای ۹۰ پشت سر هم آخرش این باید بشه وضعیت فعلیش

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
بازی رو ناقص تحویل داده و برای اینکه کامل بشه باید پول بدیم ! EA Logic
انگار بازی ارلی اکسس بسازی بعد بگی واسه اینکه ریلیز بشه 40$ دیگه هم بدین :D
باز destiny محتوا داشت انتم بازیش کردم عملا End game content نداره و کاملا بیهودس ! نه PvP نه Raid نه دانجن ! این ایونت آخریش کلا یه Raid مانند اضافه کردن گفتن برین خوش باشین همین رو تا حد مرگ تکرار کنین !

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,438
نام
علی
چقدر من باید اسمه تاپیکارو اصلاح کنم!:| خسته شدم دیگه!:| اسمه درست تاپیک اینه: BioWare با قدرت به گند زدنه خودش ادامه میدهد!:|
باورم نمیشه یه همچین کامنتیو در مورد شرکتی دارم مینویسم که سه گانه ی مس افکت و دراگون ایج اوریجینزو ساخته!:| البته رفتن 2نفر اصلی ولی بازم زیر دستیا یعنی کوفتم یاد نگرفتن؟:| یعنی وقتی خودشون بودن به این فکر نکردن کار یاده 4نفر بدن که روزی نبودن میراثشون بازیهایی مثه انرومدا و انثم و دراگون اینکوئیزیشن تحویل نده؟:| البته گند زدنایه خودشونم داشتن مثه دراگونه 2 که فاجعرم رد کرده بود یا تهه مس افکته 3

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
اومدم کامنت بدم بایوور خودش افت کرده و درحد استودیوهای درجه 2 اومده پائین، این چه ربطی به EA داره؟
یادم اومد که همین EA بود که با تحمیل کردن انجین وحشتناکشون به استودیوها و آماده نبودن اون برای سبکهای مختلف بازی، چجوری استودیوها رو وارد دور باطل سعی و خطا و دوباره کاری کرد.
بایوور خودش افت زیادی داشته ولی EA کاملا هلش داد پایین، با تحمیل انجین جدید و زمان کافی نداشتن اونها برای انتشار بازی.
----------------
این وسط ریسپاون شانس آورد تونست استاروارز با UE4 بسازه وگرنه معلوم نیست چه داستان جدیدی براش ایجاد میشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر