BioShock: Infinite | PS3 [پست اول حتماً خوانده شود]

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
DLC بازی رو گرفتم از خود Infinite بهتره دلیلشم حضور تو رپچر و جو بازیه . تو گیم پلی هم با اینکه هنوز Skyhook ـه مسخره تو بازی هست ولی بهتر شده . Weapon ها رو میشه بیشتر از 2 تا نگه داشت که خیلی حال میده . Splicer ها هم که هستن در کنار شخصیت های شماره 1 دیگه همه چیز تکمیله . در ضمن بازی اونقدر ها که میگن کوتاه نیست من الان 4-5 ساعت بازی کردم فکر کنم 75 درصدش رو رفتم .
اگر مثل من فکر میکردید Bioshock 1 خیلی بهتر از Infinite ـه این 2 تا DLC رو از دست ندید .(15 دلار قیمت Season Pass ـه که همه DLC ها رو باز میکنه )
skyhook همون وسیله هست که باهاش میشه از طریق ریل ها به اطراف رفت؟
کلا 3تا DLC داره درسته؟ حجماشونم بگی ممنونت میشم

RAMIN DHM

کاربر سایت
Jan 30, 2013
85
سلام دوستان کسی لینک دانلود کتاب BioShock Rapture رو داره ؟ اگه هست بدید ترجیحا PDF باشه ... ممنون
یه رمان دیگه ام هست اسمش فک کنم همون bioshock infinite هست اونم اگه یافتید بگید
:)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من امروز دوباره روی اکانت جدیدم بازی رو تموم کردم ... ولی تروفی اخر داستانی و هیچ کدوم از تروفی های سختی بازی رو بهم نداد .. جریانش چیه ؟/!!/؟
اما این دفعه نسبت به دو سه یال پیش خیلی بهتر داستان رو فهمیدم ..به گمانم زبانم خیلی پیشرفت کرده ... اون خطبه های اخر بازی الیز مو به تن ادم سیخ میکرد ...

آخرین ویرایش:

JOHN-5

کاربر سایت
Aug 23, 2011
37
نام
رضا
سازندش اعلام کرده من یک یهودیه خداناباور هستم احتمالا عقاید ماسونی هم داره چون تو بخش burial at sea همون اول بازی که وارد میشین بزرگ رو سه تا نوار طلایی زده no gods only man or kings ماسون ها عقاید شرک آمیز و مبتنی بر مذهب انسانیت دارند یعنی انسان رو خدا میدونند و وجود جهان رو حول یک اتفاق میدونند که براثر انرژی حاکمه به وجود آمده حتی تو خود بازی اصلیشم یه جا اول بازی میره تو لژ بد یه عده با لباس ماسونی دارن یه چیزی کنار هم ایستادن دارن می خونن یه چیز آبی رنگی هم کشیدن رو سرشون ولی بازیش قشنگه انصافا مخصوصا اون اولش محیطش خیلی دلنشینه ولی طبیعتا سلاح هاش چون خیلی کلاسیک هست زیاد کار با سلاح هاش از نظر من دلنشین نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر