Bioshock Infinite | PC [پست اول خوانده شود]

تذکر : تمام مسائل مربوط به داستان ، اتفاقات و مراحل بازی حتماً داخل تگ اسپویلر قرار داده شود. در غیر اینصورت برخورد خواهد شد

bioshock-infinite.jpg

Developer : Irational Games
Publisher : 2K Games
Gener : Sci-Fi FPS

کن لیواین شما را یاد چه چیزی می اندازد؟

اسلحه های عجیب وگیم پلی سریع Tribes: Vengeance ؟ یا خاطرات خوش وبدیعی که از Thief دارید؟

یا حتی دنیای مخوف و هوش مصنوعی مرموز System Shock ?

ویا مهمتر از همه اندرو رایان وافکار جاهطلبانه اش ؟ یا صدای سنگین گام های Big daddy ها؟

همه ی این ها گوشه ای از نبوغ این بازمانده از دوران طلایی بازیسازی است!

شاید Looking Glass نابود شده باشد یا حتی در بر مقطعی Irational میرفت تا در غولی به نام 2K حل شود اما

تفاوت KEN با بازیسازان Black Isle و Interply در اینجاست که Levine هیچ وقت تسلیم هیچ کس نشد.

نه تصمیم ناشران سودجو و نه حتی تسلیم Gamer هایی که مزاجشان دیگر نوآوری را هضم نمیکرد!

او BioShock را در جواب همه ی نامهربانی های این صنعت ساخت و باز هم موفق شد !

موفق شد تا سلیقه ی ساده شده ی ما را پس از سال ها دوری از دوران درخشان Looking glass ها تغییر دهد.

Icarus وعده داده شده ی Levine اینجاست!

Infinite نهایت Levine خواهد بود...

----------------------------

Infinite راوی انحطاط بشر از زاویه ای دیگر است.
آسمان های 1900 بستر وقوع همه چیز است.
بار دیگر لجام گسیختگی همیشگی انسان او را به ورطه ی نابودی خواهد کشاند.
و در این آسمان های منحط شمایید که برای نجات عشق خود منجر به تعیین همه چیز میشوید...

Last edited by a moderator:

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
سلام دوستان، وقتتون بخیر.
آقایون، به طرز عجیبی تو مرحله آخر (حالا نمی دونم آخر هست یا نه :D)، همون مرحله ای که بعد از کُشتن پیامبر تو کشتی درگیری می شه، گیــــــر افتادم!!!! :D تا قبل از ورود به این مرحله، حتی یک بار هم کشته نشده بودم، اما به شکلی این مرحله طلسم شده که خودمم باورم نمی شه!!!! :D بی صاحاب شده، از چپ و راست می ریزنن تو کشتی! :D هم مهمات کم میارم، هم نمی رسم همه رو بُکُشم!!! :D جالب اینجاست کُشته نمی شم، فقط نمی تونم ترتیب دشمن ها رو بدم و مانع از تخریب استوانه برقی بشم!!! :D دیگه دارم دیوونه می شم!!! :D حتی چند بار درگیری فیزیکی رو هم تست کردم و رو در رو جنگیدم، اما فایده نداشت!!! :D مهمات تموم می شه لاکردار!!!! :D
این همه اومدم رسیدم به اینجا، گیر کردم!!!! :D
چرا اینجوریه ناموسا؟؟؟ :D:D:D:D
سلام.
فکر کنم تنها چاره کار اینه که فقط برای همین یه تیکه ترینر تیر بینهایت استفاده کنید ، بعد دوباره از کار بندازینش ...

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
سلام.
فکر کنم تنها چاره کار اینه که فقط برای همین یه تیکه ترینر تیر بینهایت استفاده کنید ، بعد دوباره از کار بندازینش ...
آخه این همه مراحله رو بدون ترینر اومدم، دلم نمیاد با چیت تمومش کنم! :D
شما خودت تو این مرحله مشکل پیدا کرده بودی؟ :D

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
آخه این همه مراحله رو بدون ترینر اومدم، دلم نمیاد با چیت تمومش کنم! :D
شما خودت تو این مرحله مشکل پیدا کرده بودی؟ :D
والا من همون موقع که اومده بود رفتمش ، یادمه سخت بود ولی نه در این حد که نشه ردش کنی ...

• Like
Reactions: Dr.Trax

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازیش نصب کردم . مرحله 6 هستم . بازی زیبا و پر رنگ لعابی هست. فضاش شاده ولی در دل این فضا استعمار و نژاد پرستی نهفته هست . سیستم شلیک هم عالیه

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
حدودا چند ساعت گیم پلی دارد حالت داستانی ؟؟؟ (بدون DLC )

توی مراحل الیزابت هم همراه با ما هست ؟

آخرین ویرایش:

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
با اینکه بازی رو قبلا یک بار کامل رفته بودم به لطف پک فارسی سازی بازی دوباره حوس کردم و بازی رو دوباره رفتم فقط به عشق داستان بی نهایت زیبای بازی که ریزه کاری های داستان هم به لطف زیرنویس های فارسی پک برام آشکار شد! بازی باز هم برای من یگ جمله بود شاهکار به تمام معنا!

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
این بازی داخل قفسم افتاده بود نگاهش هم نمیکردم فکرکردم خیلی مضخرفه تااینکه پریروز از بیکاری نصبش کردم و دیدم عجب گرافیک محشری داره عجب گبم پلی غولی داره،واقعا کفم برید
بازی رو روی ستینگ الترا دارم انجام میدم و واقعا محشره بازیش از هرنظر. ازهمه نظر قوی کار شده

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
سری بایوشاک بدون تردید از بهترین بازی های عمرم هستن .. سر بایوشاک اینفینیت اینقدر هایپ داشتم که موقع انتشار چندین بار تمومش کردم .. حتی روی ماد 1999 هم تمومش کردم و برای من اون سال که آخرین ما و جی تی آی هم منتشر شده بودن قطعا بایوشاک بهترین بود..
بعد این همه سال عجیب هوسم کرد دوباره برمش و دارم بازی میکنم و هنوز هم بعد این همه مدت زیباست اما ... اما نکته ای هست راجع به اینفینیت که فقط طرفدارای قدیمی و خوره های بایوشاک راجع بهش اطلاع دارن و با اینکه هنوز هم اون تریلر گیمپلی E3 سال 2011 رو دارم و دیشب هم نگاش کردم و میدونستم با بازی اصلی تفاوت هایی داره اما امروز متوجه شدم که یه تریلر 10 دقیقه ای مربوط به سال 2010 هم منتشر شده بوده که بنده اون رو ندیده بودم و مطمئن هستم اگه همون سال این تریلر رو میدیدم قطعا سکته رو زده بودم چون چیزایی توی تریلر نشون میداد که هوش از سر آدم میپروند!
شکی در این نیست که بایوشاک اینفینیت بازی بزرگیه و امتحانش رو هم پس داده ولی قطع به یقین اون چیزی نیست که توی تریلرهای 2010 و 2011 نمایش داده شد! تریلر 2010 فیزیک دیوانه وار در اختیار گیمپلی و نورپردازی بسیار بهتر نسبت به نسخه فاینال و حتی گرافیک و جزیات بهتر با محیطی گسترده تر رو شاهد هستیم که همین موارد با اندکی تغییرات توی تریلر 2011 هم مشهوده و این چیزی نبود که بازی نهایی تحویل ما داد. حتی اون مراحل وجود هم نداشتن! مطمئنا اتفاقاتی افتاده که کن لوین مجبور شده این همه چیز رو از بازی حذف کنه! حال مشکلات سخت افزاری نسل 7 بوده و یا چیز دیگه ای ولی بازی با تغییرات بنیادی زیادی دست و پنجه نرم میکرده و فکر میکنم دلیل این همه تاخیر از زمان معرفیش هم همین امر بوده باشه..
خلاصه حس عجیب غریبی داشتم با دیدن این تریلرا و یه جورایی دوست داشتم بازی نهایی اینطوری میشد!

• Like
Reactions: L.o.s and kamyy

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
سری بایوشاک بدون تردید از بهترین بازی های عمرم هستن .. سر بایوشاک اینفینیت اینقدر هایپ داشتم که موقع انتشار چندین بار تمومش کردم .. حتی روی ماد 1999 هم تمومش کردم و برای من اون سال که آخرین ما و جی تی آی هم منتشر شده بودن قطعا بایوشاک بهترین بود..
بعد این همه سال عجیب هوسم کرد دوباره برمش و دارم بازی میکنم و هنوز هم بعد این همه مدت زیباست اما ... اما نکته ای هست راجع به اینفینیت که فقط طرفدارای قدیمی و خوره های بایوشاک راجع بهش اطلاع دارن و با اینکه هنوز هم اون تریلر گیمپلی E3 سال 2011 رو دارم و دیشب هم نگاش کردم و میدونستم با بازی اصلی تفاوت هایی داره اما امروز متوجه شدم که یه تریلر 10 دقیقه ای مربوط به سال 2010 هم منتشر شده بوده که بنده اون رو ندیده بودم و مطمئن هستم اگه همون سال این تریلر رو میدیدم قطعا سکته رو زده بودم چون چیزایی توی تریلر نشون میداد که هوش از سر آدم میپروند!
شکی در این نیست که بایوشاک اینفینیت بازی بزرگیه و امتحانش رو هم پس داده ولی قطع به یقین اون چیزی نیست که توی تریلرهای 2010 و 2011 نمایش داده شد! تریلر 2010 فیزیک دیوانه وار در اختیار گیمپلی و نورپردازی بسیار بهتر نسبت به نسخه فاینال و حتی گرافیک و جزیات بهتر با محیطی گسترده تر رو شاهد هستیم که همین موارد با اندکی تغییرات توی تریلر 2011 هم مشهوده و این چیزی نبود که بازی نهایی تحویل ما داد. حتی اون مراحل وجود هم نداشتن! مطمئنا اتفاقاتی افتاده که کن لوین مجبور شده این همه چیز رو از بازی حذف کنه! حال مشکلات سخت افزاری نسل 7 بوده و یا چیز دیگه ای ولی بازی با تغییرات بنیادی زیادی دست و پنجه نرم میکرده و فکر میکنم دلیل این همه تاخیر از زمان معرفیش هم همین امر بوده باشه..
خلاصه حس عجیب غریبی داشتم با دیدن این تریلرا و یه جورایی دوست داشتم بازی نهایی اینطوری میشد!
من فقط یادمه بازی 4تا پایان داشت که یکی دو هفته مونده به انتشار حذفشون کردنو بازی با یه پایان تموم میشد.حتما به اتفاقایی افتاده ولی در کل اینقدر بازی شاهکار بود که کسی متوجه این چیزا نشد . صداشم در نیومد:D

• Like
Reactions: habibmp3 and kamyy

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
سلام
من بازی رو میخوام دانلود کنم. بیشتر سایتا نسخه BioShock Infinite The Complete Edition رو برای دانلدو دارند با چند تا کرک مختلف مثل fit-girl و چند تای دیگه.
کسی میتونه راهنمایی کنه که کدوم کرک رو دانلود کنم و از کدوم سایت؟ این قسمت دوم رو اگه نیاز هست تو پی‌وی بگید که مشکلی پیش نیاد.
ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر