Bioshock Infinite دوباره تاخیر خورد!

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash

به نظر می آید عنوان Bioshock Infinite دوباره تاخیر خورده باشد،اما نگران نباشید،خوشبختانه زمان تاخیر زیاد نیست.

به گزارش Eurogamer تاریخ عرضه بازی 26 March اعلام شده است.
طبق گفته های Ken Levine 'بازی پولیش شده بود و بسیاری از باگ های آن برطرف شده بود تا اینکه راد فرگوسن گفت"نگاه کنید،من هم به بازی و هم به برنامه شما دقت کردم،شما واقعا میتوانید از 4 هفته دیگر برای پولیش و برطرف کردن باگها به خوبی استفاده کنید."

ما در این باره با یکدیگر صحبت کردیم،و نتیجه گرفتیم شاید اعلام تاخیر رسانه و مردم را منزجر کند ولی در آخر با یک بازی بهتر رو به رو خواهیم بود.
خبر بد این است،بازی در 26 مارچ عرضه میشود.'

تاریخ عرضه قبلی 26 فوریه اعلام شده بود.

منبع

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
مطمئناً این بازی ارزش صبر کردن را داره. احتمالاً می خواستن یک بازی خوب تحویل بدن که تاخیر زدن نه عنوانی مثل RE 6 که زودتر عرضه کردن.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خداییش دم 2k هم گرم عجب پابلیشره خوبیه!!!به جان خودم 90% شرکت های دیگه بودن 4 هفته عمراً عقب نمینداخت که هیچ همون پارسال بازی رو میدادن (تازه 2012 هم میومد GOTYها درو میکردا!!!!!)

Ken Levine که اصلاً از دم و بیخ و بن دمش جیز هست این 2k هم روش>:d<

به قول دوستم:
فقط امیدوارم حالا که اثرشون براشون اینقدر مهمه و براش ارزش قائل هستن یه فروش عالی هم داشته باشه تا مزد زحماتشون و احترام به مصرف کننده بگیرن

دوستان یوبی سافتی و EA اگه پابلیشر بازی بودن الآن DLC شماره ی هیجدم بازی باید 26 مارچ میومد:laughing:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دیگه داره کم کم حالم از این تاخیر ها بد میشه بابا یا تاریخ مشخص نکنید یا انقدر تاخیر ندین بازی رو هم انقدر زود معرفی نکنید تمام دیگه خسته کننده میشه همه بازی ها تاخیر میخرن و کنسل میشن و.... .

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
تاخیر اگه نتیجه مثبتی روی بازی داشته باشه اونم مثل این مورد زیاد تفاوتی با تاریخ قبل نداشته باشه، بد که نیست خوب هم هس

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
تاخیر اگه نتیجه مثبتی روی بازی داشته باشه اونم مثل این مورد زیاد تفاوتی با تاریخ قبل نداشته باشه، بد که نیست خوب هم هس

مگه می شه عنوانی که زیر دست کن لوین و راد فرگوسن باشه، بد از آب دربیاد :D
راد فرگوسن گفت"نگاه کنید،من هم به بازی و هم به برنامه شما دقت کردم،شما واقعا میتوانید از 4 هفته دیگر برای پولیش و برطرف کردن باگها به خوبی استفاده کنید."

واقعاً از ثانیه ها به خوبی استفاده می کنن. :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بابا قلبم اومد تو دهنم . این که تاخیر نیست چند هفته انداختن اونور دیگه . بدمصب بده تموم کن نصفه جون شدیم .

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
خدایی چرا هیچ وقت دلیل اصلی تاخیر ها رو نمیگن :D همه میگن پولیش بیشتر :D

چه دلیلی مثلا ؟!:d همین Polish و Bug Fixingـه به نظرم. AC3 رو به یاد بیارید که موقع عرضه چه وضعیتی داشت:d

احتمالا برای برخورد نکردن با ترافیک بازی ماه فبریه هم هست..

Take Two از شرکت هایی هست که به کیفیت بازی خیلی اهمیت میده و به خاطر همین هر چقدر زمان نیاز باشه به سازنده میده، که نتیجش رو هم گرفته (GTA و اینا:d) ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر