BioShock: Infinite در یاد ها خواهد ماند

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
BioShock-Infinite-propaganda.jpg

ناشر بازی 2K میگوید که این بازی هنگامی که عرضه شود در ذهن و خاطره ی این صنعت خواهد ماند
در مصاحبه با MCV اقای سیمون ترنر(مدیر بخش بازاریابی 2K)میگوید:BioShock: Infinite همانند هیچ shooter دیگه ای نیست
نه تنها از بخش تکنیکی گیمر را شگفت زده خواهد کرد بلکه داستان و شخصیت ها شما را به دنیایی بسیار غنی دعوت خواهد کرد که تا مدت های بسیار در این مورد صحبت خواهد شد
هر چند من میدانم که شما چه فکر میکنید.. هر ناشری این حرف ها خواهد زد اما همان طور که من می دانم مردم هنوز درباره ی bioshock اصلی(شماره اول) صحبت میکنن و همان بازی در لیست بهترین ها حضور دارد.. پس آن ها میتوانند ان را دوباره تکرار کنند

نظر شما چیست ؟

منبع

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
هيچ ماست بندي نميگه ماستم ترشه:d
نه ولي جداي از شوخي كاملا مشخصه كه در ياد ها ميمونه>:d<
مطمئنم موفقيت هاي بايوشاك يك رو حتي بيشتر تكرار ميكنه

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این بازی چرا همه چیزش بوی شر میده :(( از این بابت با این جنون منتقدین گرامی خیلی میترسم :-s:-s:-s
BioShock-Infinite-propaganda.jpg
BioShock: Infinite در یاد ها خواهد ماند
احتیاجی به گفته های ایشون نبود :-"البته بنده خدا خودش هم گفته
هر چند من میدانم که شما چه فکر میکنید.. هر ناشری این حرف ها خواهد زد
در هر صورت این بکس 2k کارشون خیلی درسته 2 بار حاضر شدن بازی تاخیر بخوره ، لیاقت یه همچین افرادی کار کردن با Ken Levine میشه ;;)

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
از اين بازي بايد به عنوان يك ابر شاهكار و fps در تاريخ ياد بشه بدون هيچ شكي گاتي امسال و حتي اين نسل همين بازي هست.خلاقيت و هنر در پيكسل پيكسل بازي موج ميزنه ممنون استاد بزرگ لوين.

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
نظر من اینه که بعد انتشار و Embargo تموم بازیسازی بزرگ سر تعظیم در مقابلش خم خواهند کرد
یعنی در محتوا از نظر شاهکار بودن شکی نیست ولی مساله ای که منو میترسونه بازی یا خیلی کوتاهه یا خیلی طولانی
در کل بوی خون میده بازی به شدت
امیدوارم تام مرغ اینو دیگه ترول نکنه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
مطمئنا بازی همون چیزی هست که من دوست دارم، یه داستان 30یا30 ـی با شخصیت های فوق العاده و جو خیلی خوف :D شاید نتونه موفقیت Bioshock اصلی رو تکرار کنه ولی شک ندارم خاطرات اون بازی رو دوباره زنده میکنه.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
تکبییییر . ینی وقتی یاد این بازی میوفتم روحم شاد میشه . در یاد من که قطعا خواهد ماند سال ها :D

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دستشون هم درد نکنه Sponser شدن لایو یک 48 ساعت Free بود.حسابی لذت بخش بود.:d در یاد و خاطر من که بازی هم Release نشه می مونه:d

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
خودشون نمیگفتن هم شکی تو این موضوع نبود.
بایوشاک اصلی بدون شک متفاوت ترین تجربه ی این نسل واسه من بود. هنوز صحنه ی ورود به Rapture با تمام جزئیات و احساسی که اون موقع داشتم کاملا یادمه.
این نسخه هم مطمئنا همینطور میشه.
یه داستان 30یا30 ـی با شخصیت های فوق العاده و جو خیلی خوف :biggrin1:
+ مذهبی. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر