BioShock Infinite بر روی PC چگونه است.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
bioshock-infinite-graphics-options2-610x299.jpg

سایت Pcgamer از تست دمویی از BioShock Infinite برروی PC می گوید: من با اطمینان می گویم BioShock Infinite به صورت کامل برروی PC اجرا می شود. نسخه Demo ای که تست کردیم : CPU:AMD FX-8120 ( octo-core ) و فقط یک کارت گرافیک AMD Radeon 7900 همراه با 16GB حافظه و اجرا بر روی Windows 7 فرصت برای برسی بیشتر از این نبود. هیچ hiccups یا افت فریم ریت و مشکلات تکسچر و کرشی در بازی دیده نشد.

Irrational developer گفته است که Infinite هم اکنون از قابلیت DirectX 10 استفاده می کند؛ اما در آینده ممکن از بعضی از ویژگیهای DX11 به آن اضافه شود.

بیشتر توسعه دهندگان به PC عشق می ورزند.

تصاویری حیرت آوری از Bioshock Infinite وجود دارد که در مورد خوب بودن کار Ken Levine و تیم توسعه اش اطمینان خاطر می دهد. و دوم این که options نسخه PC خوب است. و اینکه برخی اوقات طراحی ها هنری بازی آن قدر زیباست که به یاد Dishonored می افتید.

تعداد زیادی از پیشنمایش هایی که تا امروز از بازی منتشر شده اند بیشترشان نظرشان درمورد بازی مثبت بوده است. بعضی از آنان از گرافیک بازی تعریف کرده اند، بعضی هم از روان بودن گیم پلی تعریف کرده اند.

منو تنظیمات گرافیکی بازی شامل این گزینه ها خواهد بود:
Anti-aliasing
Texture detail
Dynamic shadows
Post-processing quality
Light shafts
Ambient occlusion
Object detail
V-sync
FOV (a slider, with no listed value)
UI margins
Toggleable highlighting of “searchable” or “important” objects

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
معمولاً این افت فریم تو بازی های بزرگ واقعا رو اعصابه. نمونه بارز Far Cry 3 که بازی به این خوبی ولی افت فریم داشت و این کمی به نمره هاش لطمه زد.

اما این طور که من دارم منوی تنظیمات گرافیکی را نگاه می کنم، به نظر میاد که این بازی افت فریم نداشته باشه، همینطور طراحی هنری هم در شرایط مطلوبی داشته باشه.
سایه های دینامیک هم مسلماً عالی می باشند و از سوی دیگر تکسچرهای با کیفیت.

واقعاً بی نظیره.

ROGamer

کاربر سایت
Dec 7, 2012
86
معمولاً این افت فریم تو بازی های بزرگ واقعا رو اعصابه. نمونه بارز Far Cry 3 که بازی به این خوبی ولی افت فریم داشت و این کمی به نمره هاش لطمه زد.

اما این طور که من دارم منوی تنظیمات گرافیکی را نگاه می کنم، به نظر میاد که این بازی افت فریم نداشته باشه، همینطور طراحی هنری هم در شرایط مطلوبی داشته باشه.
سایه های دینامیک هم مسلماً عالی می باشند و از سوی دیگر تکسچرهای با کیفیت.

واقعاً بی نظیره.

من موندم چرا دوستان با نظرات ق(غ)لط خودشون دیگران رو هم به اشتباه میندازند...

عزیز من شما اگر روی کنسول بازی میکنی باید اینچیزارو هم متحمل باشی و اینکه far cry با اون عظمت نمیتونه روی کنسول خوب بیاده سازی شه و اینو باید بذیرفت و روی کنسول کلا فریم بازی بایین و اگر داری با سیستم ضعیف بازی رو اجرا میکنی باید بگم بازم گفته ی بالایی میشه...
مثلا خیلی خنده داره بلانسبت طرف اینقدر عقب افتادست که میاد توی تابیک با بر روییه تمام میگه نسخه ی xbox با نسخه ی pc یکیه ...چی باید به اینا گفت //واقعا که زبون و میبندند...باید فرق زمین تا اسمون رو بهشون نشون داد تا این حرفای عجیب و شگفت اور رو به زبون نیارند و جالب اینجاست که تو چه دنیایی سر میکنن...

far cry 3 هیچ افت فریمی نداشت اینو باور کنید بازی سنگینه نمیشه رو کنسول و سیستم ضعیف به خوبی اجراش کرد.
سنگینی بازی در حالت ultra همراه با انتی الیاز با بازی هایی مثل metro برابری میکنه...و کار هر سیستمی نیست

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
بکی ..... ، DX10 هستش که .... :|

یه تریلر ازگیم پلیش دیدم خوشم نیومد ولی حتما تریلر های بعدیش رو می بینم چون روی PC هم میاد :d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
امیدوارم نسخه نهایی رو خراب نکنن. چون ساخت بازی زیاد طول کشیده و از طرفی ظاهرا باز هم تاریخ عرضه اش 1 ماه عقب افتاده. :| :((

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
امیدوارم نسخه نهایی رو خراب نکنن. چون ساخت بازی زیاد طول کشیده و از طرفی ظاهرا باز هم تاریخ عرضه اش 1 ماه عقب افتاده. :| :((
تجربه نشون داده بازیایی که مدت ساختشون زیاد میشه و چپ و راست تاخیر میخورن خوب از اب در نمیان !
امیدواریم این اونطوری نشه

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
CPU:AMD FX-8120 ( octo-core ) و فقط یک کارت گرافیک AMD Radeon 7900 همراه با 16GB حافظه و اجرا بر روی Windows 7 فرصت برای برسی بیشتر از این نبود. هیچ hiccups یا افت فریم ریت و مشکلات تکسچر و کرشی در بازی دیده نشد.

:| . . . !!!!!!!!!
گرفته مارو؟؟؟؟؟ :|

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
من نسخه کنسولی این سری بازی هارو رفتم pc هم رفتم!!pcواقعا بهتر و جذابتر بود!!!!
با اینکه رو 23 اینچ بازی کردم و اسرین 32م

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر