BioShock Infinite برای PS Vita عرضه نمی‌شود

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
228kobvs6bhzulhq2niy.jpg

BioShock: Infinite به تازگی آماده عرضه شده و 26 مارس به بازار خواهد آمد. اخیرا اعلام شد BioShock Infinite دارای Season Pass است که باعث ناراحتی طرفداران بازی گشته است.

Ken Levine طراح و تاسیس کننده استدیو Irrational Game در مصاحبه‌ای که به تازگی انجام داده است بیان کرد:"

عرضه BioShock: Infinite برای PS Vita دیگر از دستان من خارج است، این کار از من برنمی‌آید. من بسیار دوست دارم که بازی را برای PS Vita توسعه دهم ولی در این بین مشکلاتی وجود دارد، کسی پولی برای این کار به من پرداخت نکرده است تا ساخت بازی را شروع کنم پس من نمی‌توان بازی را برای PS Vita عرضه کنم.

او اضافه کرد:
این کار در اصل بحث تجاری و کاری است بحث بر سر بازاریابی نیز است، کمپانی Take-Two به همراه استدیو Irrational Game با Sony در حال گفتگو بر سر این مورد هستند. ولی توسعه بازی برای PS Vita شروع نشده است.

BioShock: Infinite در 26 مارس برای PC،PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بهتر :D برا چی الکی وقت گرانش خرج توسعه این بازی برای ویتا بشه /:)
228kobvs6bhzulhq2niy.jpg

:D

اصلاً ویتا بایوشاک میخواد چی کار آخه!؟:-?

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
ضربه ای دیگر بر پیکره ی بی جان ویتا :(
من نمیدونم این کنسول رو سونی با این قدرت برای چی ساخته :-/

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
یعنی هیچی نمیتوان گفت..!
این سونی کلا بی خیال ویتا شده..

نمیشه گفت چی پیش میاد .. ولی همه چیز به اون فروش کم ویتا مربوط میشه ... که بازدهی برای 2k نداره مثل باقیه استودیو ها ....

غیر مستقیم داره میگه سونی هزینه پورت روی ویتا رو تامین کنه تا ما برای ویتا هم بدیم ... در غیر این صورت صرفی نداره ... امیدوارم سونی این کار رو بکنه ... حیفه همچین بازیی

هر چند برنامه های سونی برای ویتا تمرکزشون از سال اینده است

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
BI برای هیچکدوم از کنسول دستی ها نمیاد
اصلاً بازی نیست که به درد کنسول دستی بخوره!!

چی میگی بابا ؟ :d پیش خودمون گفتیم : آها بالاخره یه پرته درستو حسابیم واسه ی ویتا میزنن که اینم به *** رفت ... o:-)
اول Resident Evil : Revolution حالا هم این !
باز خدا پدر و مادر این یارو رو بیامرزه که اومده راستشو گفته و دوباره نیومدن بهونه تراشی کنن !!! :|

هر چند برنامه های سونی برای ویتا تمرکزشون از سال اینده است
از این حرفا به خودمون نزنیم چیکار کنیم ؟ :d

بنظر من این PS4 پدر ویتارو درآورده ...
دقیق همون موقعی که سونی باید رو ویتا تمرکز کنه داره واسه ی PS4 برنامه ریزی و تبلیغات میکنه !!!

آخرین ویرایش:

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
سوني يا بايد خودش براي ويتا بازي مناسب عرضه كنه يا با پول ساير سازنده ها رو به كار بگيره كه تا الان هيچ كدوم از اين دو مورد در سطح قابل قبولي نبوده:|

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
چی میگی بابا ؟ :d پیش خودمون گفتیم : آها بالاخره یه پرته درستو حسابیم واسه ی ویتا میزنن که اینم به *** رفت ... o:-)
اول Resident Evil : Revolution حالا هم این !
باز خدا پدر و مادر این یارو رو بیامرزه که اومده راستشو گفته و دوباره نیومدن بهونه تراشی کنن !!! :|

شوما یه نیگا به این پست بندازی متوجه میشی وقتی میگم ویتا بایوشاک نمیخواد و به دردش نمیخوره برا چی میگم:D از اونور ببین چه بازی هایی برای کنسول دستی رقیب میاد;)

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
آها بالاخره یه پرته درستو حسابیم واسه ی ویتا میزنن

اصلا قرار نبوده Infinite برای ویتا ساخته بشه. تو کنفرانس سونی هم لوین گفت Bioshock for PSVita و اسمی از Infinite آورده نشد.
دوست عزیزمون هم یه مقدار تو ترجمه خبر اشتباه کرده. Infinite هیچ وقت قرار نبوده برای ویتا ساخته بشه. یه بایوشاک کاملا جدید بوده. مثل کاری که سونی با AC و CoD کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر