Bionic Commando Rearmed هم بالاخره کرک شد.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
بازی کلاسیک Bionic Commando Rearmed که محصول همکاری دو شرکت Grin و CAPCOM هست ، بالاخره کرک شد.

bionic_commando_rearmed_eml.jpg

لازم به ذکر است که این بازی با قفل SecuROM 7 قفل گذاری شده بود.

تا قبل از این یک کرک دیگر هم برای بازی ارائه شده بود که ویروسی بیش نبوده (حتی تروجان هم نبود، تروجان یعنی یک فایل که خودش بدرستی کار میکنه ولی درونش ویروس Embeded شده است) و برای رخنه در کامپیوتر افراد ساخته شده بود.

ااین کرک که کار Paul می باشد رو میتونید از پیوست دانلود کنید.

تصاویری از این بازی :

bionic%20commando%20rearmed%20dtoid%20013-550x.jpg

bionic%20commando%20rearmed%20dtoid%20008-550x.jpg

79401-aaaaaa.jpg

این کرک رو خودم تست کردم و صددرصد کار میکنه.
یک نکتۀ جالب راجع به این بازی اینه که ، با توجه به کلاسیک بودنش ، از مدلهای کاملاً سه بعدی ، تصاویر Realtime و موتور فیزیکی قدرتمند Ageia Physics استفاده میکنه.

Attachments

• Bionic_Commando_Crack_COMEX[Bazicenter].rar
    108.2 KB · مشاهده: 118

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
اولا من اگر خواسته یا ناخواسته به کسی توهین کردم عذر میخوام !
فکر میکردم منظورم رو به حد کافی واضح بیان کردم که متاسفانه اشتباه کردم و عذرمیخوام !
حرف من این بود که بازیسنتر، بعنوان یک سایت که کم کم داره واقعا حرفه ای کار میکنه، نباید تو تارنمای اخبارش بیان خبر کرک شدن رو بزارن ! کجا دیدید videogaming247 یا videogamer بیان بگن فلان بازی کرک شد ؟
همه ما عادت کردیم به Pirate کردن ( از بکار بردن لفظ دزدی هم دوباره عذر میخوام ! ) ... اما این اشتباهه ، یک معتاد هم به مصرف کراک و شیشه و هزارجور درد و مرض عادت کرده ، ولی اشتباهه ...
اگر واقعا چاره ای نداریم، لااقل سربلند از کاری که میکنیم نباشیم ! حرف من همش این بود که بازیسنتر نباید بیاد اینجور اطلاعات رو در فوروم اصلی اخبارش بزاره ! همین و همین ! هرچند به من توهین شد، ولی قصد توهین به هیچ فرد/قوم/مذهب و فرقه خاصی رو نداشتم !

موفق باشید

madreaper

کاربر سایت
May 27, 2006
305
نام
Pouria
عزیزم videogamer , n4g , ign , gamespot و... کدومشون تحریمن ؟! کدومشون اسم کشورشون تو هیچ لیست بازی نیست ؟! بعد این شرکت دی سی جدا گیم اوریجینال تهیه میکنه ؟! پس باید هر سال کلی ضرر بزنه به خودش که گیم 50 هزار تومانی رو 5 هزار تومن خیرات می کنه ؟! شقیقه و این حرفارو بره چی میکشی وسط ؟! یه وقت کوتاه هم نیای ؟!!!!!!!!!!!! :confused:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
توضیح واضحات :
عزیزم videogamer , n4g , ign , gamespot و... کدومشون تحریمن ؟! کدومشون اسم کشورشون تو هیچ لیست بازی نیست ؟! بعد این شرکت دی سی جدا گیم اوریجینال تهیه میکنه ؟! پس باید هر سال کلی ضرر بزنه به خودش که گیم 50 هزار تومانی رو 5 هزار تومن خیرات می کنه ؟! شقیقه و این حرفارو بره چی میکشی وسط ؟! یه وقت کوتاه هم نیای ؟!!!!!!!!!!!!
بارها ، بارها و بارها گفتم اولا تحقیق کنید و بعد پست بدید ، شرکت DC قیمت همون بازی رو به دلار حساب میکنه و یه مقداری هم روش میکشه ... ضمنا بنده کشیدم کنار ، اگر دوستان بگذارند ... برای بار N ـم هم از همه عذرخواهی میکنم ! حرف من اصلا این نبود ! دوستان علاقه به حاشیه سازی دارند ! من گفتم بازیسنتر نباید این خبر رو در بخش اخبارش بزاره ! شاید بخش بازیهای PC میشد تحملش کرد ...

موفق باشید و ملتسمانه میخوام دیگه ادامه ندید
باز هم اگر به کسی توهینی شد و یا از لفظ بد دزدی استفاده شد عذر میخوام !

COMEX

کاربر سایت
Mar 12, 2007
183
ای بابا ، میری 6 ساعت تو اینترنت میگردی یه چیزی پیدا کنی که بدرد بچه های بازیسنتر بخوره و کارشون رو راه بندازه. اونوقت میان اینجوری میزنن تو پرت.
عجب دنیاییه؟!!!

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
این تنها بازی سنتر نیست که از اومدن کرک یه بازی خوشحال میشه
بلکه همه فروم ها همینجوری هستن

در ضمن این هیچ ربطی به دین و ایمان نداره منم اگه پولم از پارو بالا میرف حتما نسخه اورجینال همه بازی ها رو میگرفتم

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
من گفتم بازیسنتر نباید این خبر رو در بخش اخبارش بزاره !
امیر جون این یارو قفل SecuROM 7 خبر ساز شده
ای بابا ، میری 6 ساعت تو اینترنت میگردی یه چیزی پیدا کنی که بدرد بچه های بازیسنتر بخوره و کارشون رو راه بندازه. اونوقت میان اینجوری میزنن تو پرت.
دمت گرم ... ولی اخرش وست بازی رو میاره :laughing: (شوخی کردم )
بازی رو دانلود کردم تو شرکت جا گذاشتم :cheesygri

حالا COMEX جون بازیش حال میده ؟

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
در مورد کرک و اینا و ... که خیلی بحث شده , مراجعه شود به خارج از تاپیک و ...:D
.............
من اصلا بازی اورجینال ببینم میزنم DVD رو میشکونم , آلرژی دارم بهش:D
.............
ولی این دوستمون COMEX هم جای بدی رو برای زدن این تاپیک انتخاب کرده , این تاپیک بهتر بود در بخش PC زده میشد;)

COMEX

کاربر سایت
Mar 12, 2007
183
اینجا ایرانه، یعنی مملکتی که 80 درصد ثروتمند هاش، 99درصد گیمرهاش و 100 درصد *ولت مرداش دزدن. پس احتیاجی نیست بیایم هی بگیم نیچر ایرانی جماعت اینه... همه هم عادت داریم. و فکرم میکنیم چون داریم به منجلاب فرو میریم پس اشکالی هم نداره هر کاری دلمون خواست بکنیم..

چقدر راحت هموطناتو متهم میکنی ، اگر تو اینجوری بگی پس دشمن چی میخواد بگه ؟

ممکنه 4 نفر دور و برت یه کارایی بکنن که _بخاطر شان دوستان_ اسمشو نمیارم ولی نباید اینو به همه تعمیم بدی.

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
نمی خوام بحث رو ادامه بدم، فقط خواستم بگم چطوری روز قیامت جواب این همه بازیه کرک شده ای رو که 7 ساله می خرم میتونم بدم :( خدا من و همه بازی خورا و همه مسلمین رو ببخشه :smile:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
بنظر من امیر درست میگه درست نیست این تاپیکو در بخش اخبار زدید
به هر حال AITD هم از همین قفل استفاده میکرد و چند روز پیش کرک شد ولی خوب قرار نیست برای اونم بیایم یه تاپیک در این بخش بزنیم
وضعیت مالی ما هم کاملا مشخصه و اصلا بهتره در مورد ارجینال و کپی صحبتی نکنیم

COMEX

کاربر سایت
Mar 12, 2007
183
امیر جون این یارو قفل SecuROM 7 خبر ساز شده

دمت گرم ... ولی اخرش وست بازی رو میاره :laughing: (شوخی کردم )
بازی رو دانلود کردم تو شرکت جا گذاشتم :cheesygri

حالا COMEX جون بازیش حال میده ؟

اگر بازیای کلاسیک ، خصوصا اگر همین Bionic Commando 1988 رو توی NES بازی کرده باشی ، این بهترین گزینه است.

در ضمن :
این بازی امتیاز 8.0 رو از گیم اسپات در PS3
و امتیاز 7.5 رو در XBOX 360 گرفته
در PC هم یوزرها امتیاز 8.5 رو بهش دادن

اینم یه سری عکس از Bionic Commando NES 1988 :

anim_bionic_commando.gif

589339_20060222_screen004.jpg

img_451e327dbd50b.jpg

COMEX

کاربر سایت
Mar 12, 2007
183
ولی این دوستمون COMEX هم جای بدی رو برای زدن این تاپیک انتخاب کرده , این تاپیک بهتر بود در بخش PC زده میشد;)

فرمایش شما درسته
ولی موقع ایجاد این تاپیک من به این مساله بیشتر به چشم یه خبر نگاه میکردم.
ا
گر عنوان تاپیک رو هم نگاه کنید ، حالتی خبری داره.
حالا بیخیال....
آدم میخواد اینجا یه تاپیک بزنه دست و پاش میلرزه، همین کارا رو میکنن جوون مردم میره
bad_boys_20.gif
میشه:laughing:

آخرین ویرایش:

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
COMEX جان دستو پنجولت طلا
مثل اینکه این قفل SecuROM 7 هم دیگه شاخش شکسته شد;)

COMEX

کاربر سایت
Mar 12, 2007
183
COMEX جان دستو پنجولت طلا
مثل اینکه این قفل SecuROM 7 هم دیگه شاخش شکسته شد;)

لطف دارید.
ما که از خدا میخوایم این غول SecuROM از سر راه برداشته شه.

ولی فکر می کنم بعد از شکست SecuROM بازیسازا برن سراغ StarForce 4 :laughing:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر