Biomutant

https___cdn2.unrealengine.com_egs-biomutant-experiment101-g1a-00-1920x1080-7283d571f350.jpg_h=...jpg

Platforms Xbox One, PC, PlayStation 4
Developers Experiment 101
Publishers THQ Nordic
Genres Action, RPG, Adventure
Release Date May 25, 2021
Biomutant یک بازی اکشن RPG جهان بازه که به شما اجازه میده در نقش یک سری موجود جهش یافته به نقش افرینی بپردازید . سیستم مبارزات بازی شامل کامبت از راه دور و نزدیک و قابلیت های خاص استفاده کردنی هستش . بازی از Art Style خاصی استفاده میکنه همین مورد باعث شده توجه خیلی ها رو به خودش جلب کنه .
این عنوان یک اکشن RPG پسا آخر زمانی جهان باز میباشد که داستان یک گربه کونگ فو کار را روایت میکند و توسط Experiment 101 ساخته شده است و وظیفه نشر آن بر عهده THQ Nordic میباشد.
سازنده ها قول داده اند که تصمیمات شما در طول بازی تاثیرات زیادی خواهد داشت. بازی از سال 2015 در حال ساخت است و قرار بود در تابستان 2019 عرضه شود.
برای این بازی سه نسخه استاندارد، Collector edition و Atomic edition در نظر گرفته شده است که نسخه Atomic شامل یک تیشرت لارج یا ایکس لارج، یک مجسمه از نبرد قهرمان ، پد موس، آهنگهای بازی، یک اثر هنری پارچه ای، یک Steel book، یک مجسمه از قهرمان بازی در جعبه ای مخصوص و خود بازی میباشد و با قیمت 399 دلار عرضه میشود
نسخه کالکتر بازی شامل یک اثر هنری پارچه ای، یک مجسمه از قهرمان بازی، یک اثر هنری پارچه ای و خود بازی میباشد که این موارد در جعبه مخصوص جای گرفته است و با قیمت 119 دلار عرضه میشود و نسخه PC ده دلار ارزانتر است.
این عنوان بر روی PC، Xbox One، PS4 در 25 ماه می 2021 عرضه خواهد داشت.

[تصاویر]

ss_4b97632576bb60f0d054cc5a3c358ab6e8ef4b81.1920x1080.jpg

ss_0d9deda757f7e2d2c6c9091e4ffbd241a748e32a.1920x1080.jpg ss_2dab2a9933131d41b666da70396d5d31e85f8a0b.1920x1080.jpg ss_4eb66d388bf169da42b889992ea1f89ac33bea34.1920x1080.jpg

[تریلرها]

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
اقا آب دستتون بزارید زمین و این پیش نمایش های بازی رو ببینید :D

Biomutant Character Creator Breakdown (4K)

Biomutant — New Gameplay Today (4K)

سیستم کامبت بازی واقعا خیلی خوب و متنوع ـه قشنگ ترکیبی از Legend of Zelda و DMC به همراه اسلحه گرم و جادو جمبل ـه (تو بازی حتی میتونید bullet time هم برید) تنوع اسلحه ها هم به نظر میاد خیلی خوب باشه و میشه شخصی سازیشون کرد . گرافیک بازی از نظر هنری رسما چیزی از AAA ها روز کم نداره محیط رنگارنگ به شدت زیبا با تنوع محیطی بالا !!! واقعا من موندم اینا با این تیم کوچیک برا اولین پروژشون چجوری تونستن همچین چیز خفنی بسازن !! تو مبحث المان های RPG هم به نظر میاد کم نذاشتن بازی چند مدل فکش داره و یـ سیستم لایت Morality داره البته بعید بدونم خیلی عمیق باشه ولی به نظر چیز جالبی میاد .

میشه چند مدل وسیله نقلیه سوار شد از هاوربورد گرفته تا قایق و پرنده حیوانات عجیب غریب تا Mech که به سبک پاور آرمور F4 میشه هدایتش کرد .قسمت ساخت کرکتر بازی خیلی جالبه سازنده ها اومدن هیکل کرکتر رو بر اساس Stat ـی که میخوایم انتخاب کنیم گذاشتن مثلا Intelligence شبیه به این ادامای خرخون میشه کاریزما صورتش همیشه خندون میشه Strength هیکلی میشه و ... خلاصه خیلی جالبه سوای این چند کلاس داره که با اونا توی شکل کرکترمون اثر دارن . از کلاس جادو گرفته تا جنگجو و غیره خلاصه اینجا هم به نظر میاد کم نذاشتن

در کل یکم نگران بودم نتونن بازی رو در حد چیزی که قول داده بودن برسونن ولی با این چیزی که من دیدم اگه داستان رو خراب نکنن و از نظر تکنیکی مشکلی براش پیش نیاد موفقیتش تضمین شدست

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
پیش نمایش Gamespot :

سیستم کرفتینگ بازی خیلی جالبه به جای اینکه اشیاع یهو به صورت جادویی تبدیل به اسلحه بشن اینجا در گاوصندوق رو با یـ دسته ترکیب کرد و سرش یـ دونه قیچی بزرگ گذاشت و تبدیلش کرد به اسلحه سنگین !!! بازی هم بیشتر رو المان گشت و گذار تمرکز داره دقیقا مثل Breath of the Wild وسط مپ رهات میکنه و باید خودت راه رو پیدا کنی !!

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
گیم پلی جدید
Xbox Serise X 4K 60FPS

PS5 1080p at 60 FPS upscaled to 4K

گویا نسخه PS5 در حال حاضر نمیتونه 4K NATIVE اجرا کنه :-?
هوفففففف???آتیش
پسر عجب چیزیه چرا اینقدر اندریته و هایپ بازی کمه؟
من که دارم ثانیه شماری میکنم برای بازی
مارک مای ورد امتیازش بالا ۸۵ میشه و یکی از بهترین بازی های امسال و قطعا برای من بهترین بازی ساله\m/
از اون بازیاس که روحیه آدمو عوض میکنه منو یاد تومبا ps1 میندازه

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
گویا نسخه PS5 در حال حاضر نمیتونه 4K NATIVE اجرا کنه :-?
نسخه ps5؟!! این بازی اصلا نسخه ps5 نداره پست اول تاپیک هم نوشته شده، درحالت بکوارد رزولوشن مثل نسخه ps4 اجرا میشه

منم امید زیادی به بازی دارم امیدوارم تجربه خوبی باشه :pepsi:
البته از یه تیم 20 نفره نباید زیاد انتظار داشت ولی خودشون سطح توقع رو بالا بردن :D

• Like
Reactions: .:AC MilaN:.

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
نسخه ps5؟!! این بازی اصلا نسخه ps5 نداره پست اول تاپیک هم نوشته شده، درحالت بکوارد رزولوشن مثل نسخه ps4 اجرا میشه

منم امید زیادی به بازی دارم امیدوارم تجربه خوبی باشه :pepsi:
البته از یه تیم 20 نفره نباید زیاد انتظار داشت ولی خودشون سطح توقع رو بالا بردن :D
As it stands, "Biomutant" is releasing on May 25 for Xbox One, PS4, and PC. The game will be playable on the PS5 and Xbox Series X|S via backwards compatibility, but will not have next-gen upgrades at launch
هیچ کدوم ندارن

• Like
Reactions: TeTration

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
دیشب (بهتر بگم بامداد امروز :D) بازی تمام شد ولی خب به خاطر امبارگو فکر نکنم فعلاً بشه حرف زیاد زد اما کار تیم 20 نفره‌شون واقعاً قابل احترامه.

ویرایش: فقط برای شفاف‌سازی بگم، اینو نگفته‌ام که هایپ رو لزوماً خیلی زیاد ببرید بالا.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر