BF4 :EA فقط برای کنسول‌های نسل بعد عرضه می‌شود

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
0b7z9axn6uux7vs6vml.jpg

Frank Gibeau رئیس استدیو‌های EA چندی پیش تایید کرده که بازی BF4 تا 90 روز دیگر رونمایی رسمی می‌شود. همچنین همان زمان EA به صورت رسمی عرضه بازی BF4 را برای کنسول‌های نسل حاضر و نسل بعد تایید کرد.

حال Frank Gibeau در بلاگ رسمی EA اعلام کرد:"
بازی پشت در‌های بسته برای افراد خاصی رونمایی شده است. ما سرمایه‌گذاری زیادی برروی تکنولوژی‌های جدید خود ماه‌‌ها انجام داده ایم. شرکای کنسول ساز ما، وقتی نمایش اولیه نسل بعد ما را دیدند بر این باروند که تکنولوژی جدید EA چیزی از فوق‌العاده بودن کم ندارد. ما برای 500 خرده‌فروش نمایش دادیم. بعد از توییت مدیر Gamestop هزارن نفر از طرفداران سری BF اقدام به خوشحالی کردند، که بازخورد‌های مثبتی را به همراه داشت.

GameStop خرده فروشی‌ است که چندین شعبه دارد. وقتی J Paul Raines رئیس GameStop بازی Battle field 4 را پشت در‌های بسته دید در توییتر خود اعلام کرد:
من امروز برای دیدن نمایش Battle field 4 رفتم چیزی که دیدم، وافعا حیرت انگیز بود. از EA بابت این حرکت زیرکانه تشکر می‌کنم. شما هم طاقت این را ندارید که این نمایش را ببینید.

Frank Gibeau افزود:"
کمپانی EA تیم‌های با استعدادی دارد و این موضوع باعث شده تا با انتقال بازی‌ها و تکنولوژی‌هایمان به نسل بعد روند عادی خود را طی کنیم طوری که این انتقال به نسل بعد برای ما سورپرایز کننده نبوده است. تحول همراه ما است.

استدیو سوئدی Digital Illusion CE هم اکنون در حال توسعه BF 4 برای کنسول‌های نسل بعد است. EA اعلام کرد BF4 در ماه می رونمایی رسمی می‌شود.

منبع

آخرین ویرایش:

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,005
نام
اسماعیل
از BF3 خيلي خوشم اومد ببينم شماره 4ش چيكار ميكنه:dالان مفهوم خبر چي بود؟هم براي اين نسل و نسل بعد مياد يا فقط براي نسل بعد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر