bf3 limited edition

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
Rating - 100%
6   0   0
به نام خداBF3 Limited Edition ریجن 3 بدون کد قاب و دیسک خیلی تمیزه دفترچه مقداری رنگ آمیزی شده قیمت : 40
پول پست با خریدار
و آنلاین پس بازی twisted metal برای ریجین 2 به همراه کد دانلود smash-hit و skin استارهاک برای سوئیت توس (خود بازی فروخته شده) قیمت : 10t

Attachments

• IMAG0102.jpg
    IMAG0102.jpg
    45.9 KB · مشاهده: 148
آخرین ویرایش:

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
Rating - 100%
6   0   0
دوست عزیز با توجه به کاور بازی، بازی شما ریجن 3 هستش. لطفاً تصحیح کنید. :)
بابت تذکر ممنون
حقیقتش این بازی رو نزدیک دو هفته پیش به صورت تعویض دستم رسیده بود به خودمم زحمت نداده بودم ریجن رو نگاه کنم ببینم واقعا دو هست یا نه پست شما رو که دیدم نگاه کردم دیدم ریجن 3 هستش
شرمنده همه دوستان

آخرین ویرایش:

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
Rating - 100%
5   0   0
اگه میخواید فروش بره باید یه قیمت منصفانه بذارید
در غیر این صورت با توجه به بازه ی زمانیی که توش هستیم و نداشتن کد و اون وضعیت کاور بازی .... حتی 70 هم نمی ارزه
نسخه ی محدود بدون کد فکر نمیکنم دیگه ارزش خاص یا فرقی با معمولی بکنه اونم الان که خرید از شبکه ی پلی استیشن برای ما ایرانیا بیش از پیش سحت تر شده

موفق باشی

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
Rating - 100%
6   0   0
اگه میخواید فروش بره باید یه قیمت منصفانه بذارید
در غیر این صورت با توجه به بازه ی زمانیی که توش هستیم و نداشتن کد و اون وضعیت کاور بازی .... حتی 70 هم نمی ارزه
نسخه ی محدود بدون کد فکر نمیکنم دیگه ارزش خاص یا فرقی با معمولی بکنه اونم الان که خرید از شبکه ی پلی استیشن برای ما ایرانیا بیش از پیش سحت تر شده

موفق باشی

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

کاور بازی مشکل نداره
دفترچش صفحه اولش که نوشته شده battlefiled 3 با خودکار توش پرشده یا حاشور زده شده
قیمت رو ویرایش کرده بودم بعد از این موضوع ولی نمیدونم چرا ذخیره نشده بوده

---------- نوشته در 02:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:03 PM ارسال شده بود ----------

بالا.

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
Rating - 100%
6   0   0
قیمت کاهش یافت
(به احتمال زیاد تا یک هفته دیگه نمیتونم آن بشم کسی قصد خرید داشت به شماره ای که تو پروفایلم هست تماس بگیره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر