BF Heroes (آنلاین)

سلام
بازی Battlefield Heroes یک بازی آنلاین که می تونید مجانی در سایتش عضو و بازی کنید...
سبک بازی اکشن سوم شخص و ناشر بازی EA Digital Illusions CE هست
شما قبل هر چیز باید تعیین کنید که تو چه گروهی قرار بگیرید
National Army
national-army-lineup-m.jpg

Royal Army

royal-army-lineup-m.jpg

بازی دارای سه کلاس هست که میتونید Hero هاتون از بین این سه کلاس انتخاب و بسازید
Comando
soldier
gunner

هر یک از این Hero ها در ارتش مختلف دارای قابلیت های منحصر به خودشون هستند
در این بازی شما میتونید با افزایش Score خود Ability و Skill خودتون افزایش بدید...
همچنین با کسب Valor point و افزایش Level خود لباس و Emotes , Widgets, اسلحه بخرید
این بازی در حال حاضر نسخه BETA منتشر شده و هنوز کامل نشده
بازی داری 4 نقشه است که در این نقشه ها تانک . جیپ . هواپیما و ضدهوایی وجود داره....
البته اگر این سوال براتون پیش بیاد که چرا باید یک شرکتی مثل EA همچین بازی زیبایی تو اینترنت به صورت مجانی قرار بده باید بگم شما با خرید Battlefunds میتونید در بازی از لباس و اسلحه های جدید استفاده کنید.
اگر شما اینترنت پر سرعت دارید و این بازی تجربه نکردید هر چه سریعتر در سایت Battlefildehero عضو بشید.............
آدرس سایت:::::::::::::::>>>>http://www.battlefieldheroes.com
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

خب حالا هر کی که تو این سایت Battlefiled بازه بیاد زود تند سریع خودش معرفی کنه.........:biggrin1:
من خودم تو ارتش Royal Army هستم و کلاس Soldier انتخاب کردم Level 11 رسیدم....آیدی من در بازی Aryan.Niknam هست....:love:
ضمنا من ADSL با سرعت 256 دارم و هیچ مشکلی در انجام بازی ندارم............

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
با 128 میشه به صورت قابل تحمل بازی کرد؟ اگه خیلی درد سر نداره برای اتصال و کانکت چند mb میپره؟مثلا 1ساعت بازی
بعضی بچه ها با 128 بازی میکنن ولی مساله اینکه پینکت نباید زیاد باشه
شما که 128 دارید فکر کنم در حالتی که سرعت خوبی داشته باشید میتونید بازی بازی کنید
باز هم میگم به پینگ بستگی داره
پ.ن:این adsl ما وصل نشد بیایم بازی!!!!شانسو نیگاه تا من بیام آریان شده لول 20:biggrin1:
کجاش دیدی ...بذار ADSL دوباره شارژ کنم:biggrin1:
اسمم آرین هست:biggrin1:
سلام
من وقتی بازی رو اجرا می کنم، بعد از Logging این ارور رو میده:
Unable to Connect - 1002
چی کار می تونم بکنم تا درست شه ؟
اقا من هی تو خود بازی بعد از اموزشی play now رو میزنم بعد login میکنه بعد میگه done بعد ارور میدهyou ware disconnected(15)
باید چیکار کنم میخوام بازی کنم:((
زمانی که از این دسته ارورها میگیرید
1...لباس هیرو عوض کنید
2...با هیرو دیگه ای بازی کنید
3...فایروال کامپیوتر خاموش کنید
چندتا راه حل دیگه هم هست که صفحه های قبل گفتم.......
=============================================
منظورمو نتونستم برسونم.سوالم در مورد مقدار حجمی که برای کانکت شدن استفاده میشه بود.ناسلامتی یه عمر داریم بازی میکنیم. آخه تو یه فروم فارسی نوشته بود 1 دست 15 دقیقه ای pes حدود 50mb میندازه.بازم از کمکت ممنون.
انقدر حجم کمی از شارژ DSL تو این بازی کم میشه که اصلا قابل توجه نیست چون من خودم خیلی اوایل که ADSL گرفته بودم وسواس داشتم.........

آخرین ویرایش:

Mohamadcitrix

کاربر سایت
Nov 21, 2008
369
نام
mohamad
بعضی بچه ها با 128 بازی میکنن ولی مساله اینکه پینکت نباید زیاد باشه
شما که 128 دارید فکر کنم در حالتی که سرعت خوبی داشته باشید میتونید بازی بازی کنید
باز هم میگم به پینگ بستگی داره
کجاش دیدی ...بذار ADSL دوباره شارژ کنم:biggrin1:
اسمم آرین هست:biggrin1:
زمانی که از این دسته ارورها میگیرید
1...لباس هیرو عوض کنید
2...با هیرو دیگه ای بازی کنید
3...فایروال کامپیوتر خاموش کنید
چندتا راه حل دیگه هم هست که صفحه های قبل گفتم.......
اگر پینگ شما تو این سایت کمتر از 400 بود مطمئن باشید راحت میتونید بازی کنید
http://www.ip-adress.com/speedtest/
=============================================
انقدر حجم کمی از شارژ DSL تو این بازی کم میشه که اصلا قابل توجه نیست چون من خودم خیلی اوایل که ADSL گرفته بودم وسواس داشتم.........
تو این سایته که پینگ رو نمیزنه؟! قفط سرعت دانلود و آپلود رو میزنه که برای من دانلود 138kbsبود و آپلود 107kbs بود . میتونم بازی کنم؟

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,018
نام
Milad
تو این سایته که پینگ رو نمیزنه؟! قفط سرعت دانلود و آپلود رو میزنه که برای من دانلود 138kbsبود و آپلود 107kbs بود . میتونم بازی کنم؟
شما این رو امتحان کنید
ww.speedtest.net
کجاش دیدی ...بذار ADSL دوباره شارژ کنم
اسمم آرین هست
سوتی لپی بود شرمنده:d
البته لول 20 شدن خیلی سخته مگه نه؟
میگیرمت من یک خوره ای هستم دومی ندارم:d
پ.ن:خدایی من با دیال رو نگاه سرعت آپلودم همتونو میخوره بابا!

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,608
نام
حمیدرضا
دوستان از راهنماییتون ممنونم.بازی رو install کردم.1ساعت بازی کردم.یکبارم kick نشدم. نمیشه sniper یا چیزای بهتر تو لول 2 داشت؟این اسلحه های اولش ضعیفن

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
من سرباز لول 9 دارم.نمیتونم چاقو یا اسنایپ بگیرم؟ این فقط مسلسل و کلت و شات گان داره + نارنجک
کلاس Soldier نمیتونه از Snipe استفاده کنه مگر اینکه با کلاس Commondo انتخاب کنید
دوستان از راهنماییتون ممنونم.بازی رو install کردم.1ساعت بازی کردم.یکبارم kick نشدم. نمیشه sniper یا چیزای بهتر تو لول 2 داشت؟این اسلحه های اولش ضعیفن
دقیقا نمیدونم ولی اگر Level هیروتون بالا ببرید بهتون یک Snipe قویتر میده
اشتباه من بود...تو اون سایت پینگ نشون نمیداد:biggrin1:
با پینگ 400 هم میتونید بازی کنید.....(من الان سرعت اینترنتم افتضاحه و آخرین دفعه که پینگ تست کردم 480 بود ولی تونستم بازی کنم هر چند به سختی میتونستم به دشمنها تیر بزنم:biggrin1:)

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,608
نام
حمیدرضا
من الان تا Level 8 رفتم چرا هیچ تفنگی نمیشه گرفت؟ جزو آدم خوبا:biggrin1: که پرچمشون آبیه.فکر کنم کاماندو رو انتخاب کردم.

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
من الان تا Level 8 رفتم چرا هیچ تفنگی نمیشه گرفت؟ جزو آدم خوبا:biggrin1: که پرچمشون آبیه.فکر کنم کاماندو رو انتخاب کردم.
من خودم یک Commondo دارم البته National هست که Level 4 رسوندم و دقیق نمیدوم تو چه Level بهت Snipe جدید میده...:biggrin1:
حیف که اینترنتم سرعتش قاطی کرده تو این هفته و گرنه الان میشستم BFH بازی میکردم:biggrin1:

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
سلام :biggrin1:
این بازی رو حتما باید از سایت خودش دانلود کرد؟ آخه من هر دفعه که میزارم برای دانلود یه چند درصد پر میشه و دیگه ادامه نمیده!! اصلا اگه نت قطع شد چی کار کنم؟؟
هیچ لینک دانلودی که قابلیت resume داشته باشه،نداره؟:-"

ویرایش: اصلا الان سایتش offline :biggrin1:

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
سلام :biggrin1:
این بازی رو حتما باید از سایت خودش دانلود کرد؟
آخه من هر دفعه که میزارم برای دانلود یه چند درصد پر میشه و دیگه ادامه نمیده!! اصلا اگه نت قطع شد چی کار کنم؟؟
هیچ لینک دانلودی که قابلیت resume داشته باشه،نداره؟:-"

ویرایش: اصلا الان سایتش offline :biggrin1:
بله باید از سایت خودش دانلود کنی
موقعی که پر نمیشه صفحه مرورگر اینترنت ببند و دوباره تلاش کن....
برادر من 1.5 گیگ بازی آنلاین BattleForge از اینترنت با همین ADSL 256 دانلود کردم حالا 377mb مشکلی نداره......:biggrin1:
در مورد آفلاین شدنش صفحه های قبل علتش توضیح دادم
الان هم از نوشته مسولان BFH در Twitter متوجه شدم مثل اینکه دارن آپدیت جدید میدن........

آخرین ویرایش:

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
بله باید از سایت خودش دانلود کنی
موقعی که پر نمیشه صفحه مرورگر اینترنت ببند و دوباره تلاش کن....
برادر من 1.5 گیگ بازی آنلاین BattleForge از اینترنت با همین ADSL 256 دانلود کردم حالا 377mb مشکلی نداره......:biggrin1:
در مورد آفلاین شدنش صفحه های قبل علتش توضیح دادم
الان هم از نوشته مسولان BFH در Twitter متوجه شدم مثل اینکه دارن آپدیت جدید میدن........
بله ، مسلما اگه جون بکنم و 1 گیگ از ترافیکم بپره میتونم دانلود کنم!! :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
حالا سایت که درست شد چند بار دیگه امتحان میکنم:biggrin1:
ممنون

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
خب با این آپدیت جدید خیلی از مسائل بهبود دادن و مشکلات رفع شد
از نظر من مهمترین مساله ای که بهش اشاره کردن جدا از برطرف کردن باگ های مختلف این بود که:
1.مثل اینکه ارور شماره 15 که خیلی ها باهاش مشکل داشتن(مخصوصا تو این تاپیک)حل شده
2.با آپدیت جدید کاری کردن هکر ها کارشون سخت تر بشه(واقعا خدا هرچی چیتر تو این بازی نابود کنه:biggrin1:)

Vocolizive

کاربر سایت
Oct 6, 2008
117
نام
فردین
کسایی که می خواستن این بازی رو از جایی غیر از سایت دانلود کنن میتونن از اینجا دانلود کنن...
البته من خودم از سایت خود بازی دانلود کردم و به این اطمینان 100% ندارم.

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
کسایی که می خواستن این بازی رو از جایی غیر از سایت دانلود کنن میتونن از اینجا دانلود کنن...
من فکر نمیکنم این درست باشه چون فایل دانلوی این بازی 377 مگ هست..
ضمنا برای این بازی حتما نیاز به Extention هست که 1 مگ و فقط از خود سایت میشه دانلود کرد
خوب فردین چرا لینک دانلود مستفیم خود سایت بازی رو نمیدی؟:)
آخه بعد از اینکه Extention بازی BFH نصب و مرورگر Resert میشه به صورت اتوماتیک لودینگ دانلودش میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر