نمایشگاه/رویداد Bethesda E3 2019 Press Conference

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
BE32019_SaveTheDate_in-body.png

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
بازی میکامی Copy/Paste ـه وقایع endgame هست یا چی؟ :D
به جز یه تریلر cg چی ازش دیدیم آخه.
نه میدونیم چی هست ،نه میدونیم ژانرش چیه.نه گیم پلی دیدیم.
الان دارن میزنن تو سر مایکروسافت،چون گیم پلی ندیدن از گیرز.
به عقبه گیرز بریم بازی احتمالا عالیه ،ولی الان نگرانن چون گیم پلی ندیدن
این بازی چه خوب ، چه بد نمرش ماله کنفرانسیه که یه چی ازشش ببینیم.
امسال چیز جدید ،چی داشت ،اونو به من نشون بده؟
بتسدا همیشه اواخر نسل ،بازی دادنو میبنده.کرکره رو میکشه پایین. نسل قبلم دوم رو داد 2012 رفت تا 2014 ولفنشتاین رو داد.
به کنفرانس نمره میدن و گر نه برا من همون دوم و ولفنشتاین کافیه .ولی کل این کنفرانس 80 دقیقه ای همون 10 دقیقه یه ربع بود.یه 5 دقیقش تو آینده مشخص میشه چیه. بقیش هم کارخونه شیردوشی بتسدا با مدیریت تاد هاوارد خالی بند داشت از محصولات جدید لبنیاتیش رونمایی میکرد.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
البته این ایده غیب شدن آنی ملت مال سریال The leftovers ـه حالا قبل رو دیگه نمیدونم هچین برنامه ای بوده یا نه گفتم بگم هی به نام EG تمومش نکنید :D

• Like
Reactions: saeed_sg

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
تقریبا مطمئنم Doom 2016 همه رو سورپرایز کرد و فراتر از انتظارت همه ظاهر شد، اون سال با وجود نمایش های خوب بازی بازم فکر نمیکردیم که ریبوت دوم انقدر خوب و fun باشه! گیم پلی، موزیک و صداگزاری، داستان دنیای بازی و ... همه عالی بودن. طبیعتا بعد بازی موفق قبلی، انتظارات همه از Doom Eternal خیلی بالا رفت ولی بعد از دیدن نمایش بازی توی کنفرانس امسال فقط میشه گفت what the fu ck :D
خیلی استعداد میخواد که اون گیم پلی تقریبا کامل 2016 رو بگیری و 5-6 برابر بهترش کنی :D
نمایش بازی از هر نظر عالی بود! مهمترین نکته هم همون دنیای بازی بود که گفتن میخوان گسترشش بدن. اون بخش های پلتفرمینگ هم فوق العاده بودن!
یه حرفی هست که همه رو مورد بازی های نینتندو زیاد میزنن، که بازی های نینتندو توی "fun" بودن و گیم پلی همتا ندارن، با دیدن نمایش بازی میشه گفت Doom الان بین بازی های شوتر نقش ماریو برای بازی های پلتفرمینگ رو داره :D
بخش مالتی پلیر هم که این دفعه خودشون میسازن، احتمالا یکی از بهترین بازی های شوتر 1-2 دهه اخیر رو میبینیم...

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
به جز یه تریلر cg چی ازش دیدیم آخه.
نه میدونیم چی هست ،نه میدونیم ژانرش چیه.نه گیم پلی دیدیم.
الان دارن میزنن تو سر مایکروسافت،چون گیم پلی ندیدن از گیرز.
به عقبه گیرز بریم بازی احتمالا عالیه ،ولی الان نگرانن چون گیم پلی ندیدن
این بازی چه خوب ، چه بد نمرش ماله کنفرانسیه که یه چی ازشش ببینیم.
امسال چیز جدید ،چی داشت ،اونو به من نشون بده؟
بتسدا همیشه اواخر نسل ،بازی دادنو میبنده.کرکره رو میکشه پایین. نسل قبلم دوم رو داد 2012 رفت تا 2014 ولفنشتاین رو داد.
به کنفرانس نمره میدن و گر نه برا من همون دوم و ولفنشتاین کافیه .ولی کل این کنفرانس 80 دقیقه ای همون 10 دقیقه یه ربع بود.یه 5 دقیقش تو آینده مشخص میشه چیه. بقیش هم کارخونه شیردوشی بتسدا با مدیریت تاد هاوارد خالی بند داشت از محصولات جدید لبنیاتیش رونمایی میکرد.
بازیهای جدید ، نمایشهای اول ، آنونس میشن ، لزوما بهشون ایراد وارد نیست که چرا نمایشش Real Time نیست ، ولی ایراده که از نمایشهای بعدیش نیاد هویت بازی رو نشون بده ، من هایپم چون آنونس فوق العاده ای بود ، برای همین بی صبرانه برای نمایش گیم پلی منتظر میمونم ، 1 سال شما نشستی تا بالاخره بعد از آنونس ، نمایش گیم پلی بازی gears 5 و halo رو ببینی ، ولی عملا با فاصله 3 ماه باقیمونده از ریلیز بازی G5 ، هنوز هیچی ازش دسگیرت نشده .

همینکه یک IP جدید معرفی کردن که میکامی پشتشه ، یک موفقیت بزرگه برای این کنفرانس .

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
614
البته این ایده غیب شدن آنی ملت مال سریال The leftovers ـه حالا قبل رو دیگه نمیدونم هچین برنامه ای بوده یا نه گفتم بگم هی به نام EG تمومش نکنید :D
یادمه توی فیلم Vanishing on 7th Street برای سال 2010 هم ادم ها ناپدید میشدن و فقط لباسهاشون میموند. تریلر را که دیدم یاد ان افتادم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
بازیهای جدید ، نمایشهای اول ، آنونس میشن ، لزوما بهشون ایراد وارد نیست که چرا نمایشش Real Time نیست ، ولی ایراده که از نمایشهای بعدیش نیاد هویت بازی رو نشون بده ، من هایپم چون آنونس فوق العاده ای بود ، برای همین بی صبرانه برای نمایش گیم پلی منتظر میمونم ، 1 سال شما نشستی تا بالاخره بعد از آنونس ، نمایش گیم پلی بازی gears 5 و halo رو ببینی ، ولی عملا با فاصله 3 ماه باقیمونده از ریلیز بازی G5 ، هنوز هیچی ازش دسگیرت نشده .

همینکه یک IP جدید معرفی کردن که میکامی پشتشه ، یک موفقیت بزرگه برای این کنفرانس .
بازم منظور منو نگرفتی.
من میگم وقتی رو یه چیزی میشه حساب کرد که یه چیزی ازش ببینی ،بگی wow
ما تو این کنفرانس که از این چیزی ندیدیم به جز یه معرفی ،پس این نمیتونه فقط صرف میکامی به کنفرانس اعتبار بده،چون کارگردانهای بزرگی هم بودند که تو یکسری از بازیها خراب کردند.
این از بازی حاجی میکامی
میگن فال اوت 76،باید کدهای انیمیشن بازی و ... رو وقتی استخراج کردند با fallout 4 مو نمیزد همونا رو کپی پیست کردند حالا ا ابد و الدهر براش آپدیت بدن . این بازی آنلاین فال اوت 4 بوده و باید برا اون مجانی میومده ،حالا دارن شاهکار میکنن که dlc مجانی میدن ،این میشه کارخانه لبنیاتی بتسدا با مدیریت تاد خالی بند
این کنفرانس دو تا گیم پلی داشت و تموم شد ،بقیش ماله یه زمان نامعلومه.اینقدر دستشون خالی بوده و میدونستند که نمیشه دوباره بیان معرفی بدن از استارفیلد و الدر.
این سری دو تا بازی دیگه آوردن ماله یه زمان نامعلوم بدون گیم پلی و هیچ اطلاعاتی.
مایکروسافت بجز یکی دو نمایش ،همشون بازی indie بود و به قول خودتون یه گیم پلی از گیرزی نداد که سه ماه دیگه میاد.
این از بتسدا که گل نمایشش یه ربع تا 20 دقیقه بود.
واقعا کار سونی درست بود چیزی نداشت ،نیومد.
و گر نه سونی میتونست بیاد همون last of us و gow رو نشون بده ،برا کل ps فنها کفایت میکرد.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
بازم منظور منو نگرفتی.
من میگم وقتی رو یه چیزی میشه حساب کرد که یه چیزی ازش ببینی ،بگی wow
ما تو این کنفرانس که از این چیزی ندیدیم به جز یه معرفی ،پس این نمیتونه فقط صرف میکامی به کنفرانس اعتبار بده،چون کارگردانهای بزرگی هم بودند که تو یکسری از بازیها خراب کردند.
این از بازی حاجی میکامی
میگن فال اوت 76،باید کدهای انیمیشن بازی و ... رو وقتی استخراج کردند با fallout 4 مو نمیزد همونا رو کپی پیست کردند حالا ا ابد و الدهر براش آپدیت بدن . این بازی آنلاین فال اوت 4 بوده و باید برا اون مجانی میومده ،حالا دارن شاهکار میکنن که dlc مجانی میدن ،این میشه کارخانه لبنیاتی بتسدا با مدیریت تاد خالی بند
این کنفرانس دو تا گیم پلی داشت و تموم شد ،بقیش ماله یه زمان نامعلومه.اینقدر دستشون خالی بوده و میدونستند که نمیشه دوباره بیان معرفی بدن از استارفیلد و الدر.
این سری دو تا بازی دیگه آوردن ماله یه زمان نامعلوم بدون گیم پلی و هیچ اطلاعاتی.
مایکروسافت بجز یکی دو نمایش ،همشون بازی indie بود و به قول خودتون یه گیم پلی از گیرزی نداد که سه ماه دیگه میاد.
این از بتسدا که گل نمایشش یه ربع تا 20 دقیقه بود.
واقعا کار سونی درست بود چیزی نداشت ،نیومد.
و گر نه سونی میتونست بیاد همون last of us و gow رو نشون بده ،برا کل ps فنها کفایت میکرد.
منظورتو متوجه میشم ، میگی کل کنفرانس پیچوندن نمایش بازیها رو ، ولی خب در مورد آنونس بازی میکامی مخالف حرفتم چون مثال نقضش و هایپ بالای بازیهایی که سازنده های بزرگ دارن مثال برات میارم ، شما برو آنونس بازی Sekiro که حتی اسمش مشخص نبودو با یک تریلر گنگ ببین ! ، بعد ببین چقدر براش مقاله داده شد و چقدر همون تریلر نامفهومو زیرو رو کردن ملت ، خودمم یکی از اونهائم ، DS ، چقدر کوجیما معما توی بازیش وجود داره تا همین الان ؟ ، Elden Ring هم به این شکل ، نمونه غربی هم زیاده ، یکی میاد مثل میکامی و میازاکی با یه تریلر نامفهوم ! به قول شما ، همه رو به وجد میاره ! و میشینن براش ویدئوها و مقاله ها میدن ، یکی هم دو ساعت کنفرانس میده ، کسی حال نداره دو خط در موردش بنویسه !!! ، مفهوم حرفمو فکر کنم تونستم کامل برسونم ، در نهایت این گیمران که خوبو از بد تشخیص میدن ، حتی با یک تریلر خیلی کوتاه که درسته نامفهومه ، ولی پرمغزه ! ، هنرشون خاصه و نمیشه بگی کاری که میکامی یا میازاکی کرد کس دیگه ای هم میتونه نمونشو بیاره و راحت از کنارشون عبور کنی چون گیم پلی نداشت . جدا از اینها طرفداران این بازیسازا بیشمارن و عاشق تئورین ، و همین تریلر کلی بازخورد داره تا تریلر آتی ، این مورد رو از این نظر گفتم نباید قاطی بقیه بازیهای معرفی شده بکنی ، چون اینها خالقن نه صرفا بازیساز .

• Like
Reactions: rahyarpaul

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
اکشن ادونچر با تم Survival خیلی وسوسه کننده بنظر میرسه، حالا اپن ورلد/سندباکس بودنش که بعدا مشخص میشه.
برای من مهم اینه که داستان قوی پشتش باشه و چجورم خطی باشه، غیر این باشه دوست نمی دارم.
===========
در مورد نمایش هم واقعا دست بتسدا درد نکنه، هم آرکین بود(اصلی نه ولی بازیشون امیدوار کننده بود) و هم Tango.
مابقی کنفرانس برای من برفکی بود، اصلا مهم نبود.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
منظورتو متوجه میشم ، میگی کل کنفرانس پیچوندن نمایش بازیها رو ، ولی خب در مورد آنونس بازی میکامی مخالف حرفتم چون مثال نقضش و هایپ بالای بازیهایی که سازنده های بزرگ دارن مثال برات میارم ، شما برو آنونس بازی Sekiro که حتی اسمش مشخص نبودو با یک تریلر گنگ ببین ! ، بعد ببین چقدر براش مقاله داده شد و چقدر همون تریلر نامفهومو زیرو رو کردن ملت ، خودمم یکی از اونهائم ، DS ، چقدر کوجیما معما توی بازیش وجود داره تا همین الان ؟ ، Elden Ring هم به این شکل ، نمونه غربی هم زیاده ، یکی میاد مثل میکامی و میازاکی با یه تریلر نامفهوم ! به قول شما ، همه رو به وجد میاره ! و میشینن براش ویدئوها و مقاله ها میدن ، یکی هم دو ساعت کنفرانس میده ، کسی حال نداره دو خط در موردش بنویسه !!! ، مفهوم حرفمو فکر کنم تونستم کامل برسونم ، در نهایت این گیمران که خوبو از بد تشخیص میدن ، حتی با یک تریلر خیلی کوتاه که درسته نامفهومه ، ولی پرمغزه ! ، هنرشون خاصه و نمیشه بگی کاری که میکامی یا میازاکی کرد کس دیگه ای هم میتونه نمونشو بیاره و راحت از کنارشون عبور کنی چون گیم پلی نداشت . جدا از اینها طرفداران این بازیسازا بیشمارن و عاشق تئورین ، و همین تریلر کلی بازخورد داره تا تریلر آتی ، این مورد رو از این نظر گفتم نباید قاطی بقیه بازیهای معرفی شده بکنی ، چون اینها خالقن نه صرفا بازیساز .
سکیرو تاریخ داشت،و مشخص بود با چی روبروییم
کوجیما که خودش یه پا روانیه.میگن ژانرش چیه ،میگه strand ،اخه این استراند چیه.خودش فقط میدونه چیه.بازیش داره میاد یه گیم پلی ندیدیم بفهمیم باید چیکار کنیم .بد نیست ولی اینها هم حد و اندازه داره
پاارسال آنونس استارفیلد داد الدر که میدونستیم برای نسل بعده،انتظار یه پیشرفت داشتیم ،که یه چیزی یه تریلری از این ببینیم
همین اتفاق برای همین میوفته.سال دیگه از این بازی اگه خبری بود.
این نظر شخصیه ، و هرکسی میتونه نظرش متفاوت باشه.یه چیزی اگه از بازی داشتن ،خیلی بهتر بود.
فاصله زیاد بین معرفی تا عرضه ،باعث افزایش توقع میشه.

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,540
نام
Mehrdad
بابا ما به یک تیزر جدید چند ثانیه ای هم راضی بودیما... :D خب همین که مطمئنم سال دیگه بازی بعدی BGS رو میبینم برام کافیه( خیلی انتظاراتم بالاست میدونم :))))) اما جدا تصورسینگل پلیر جدید BGS به تنهایی امید به زندگی محسوب میشه :D البته 2 3 سال پیشم همین حرفا رو بعد E3 زدیم اما به جای 'گستردگیِ بیشترِ ار پی جی جدید BGS' با 'f76' مواجه شدیم:D اما الان که میدونیم استارفیلد در دست ساخت قرار داره به نظرم جایی برای ناامیدی نیست:D

اما اینا همه به کنار.. این حجم از هیت نسبت به بتزدا به نظرم زیاده رویه.

حالا کل نت به کنار اما همین ایران خودمون یه طوری بعضی از دوستان نا امید شدند و هیت میورزند که انگار یک نوک خورده وسط بتزدا و دیگه قرار نیست بازی بسازند. اینا خودشون قبل شما از واکنش شما به f76 مطلع بودند. تا جایی که دور و بر E3 پارسال هرجا اسم استارفیلد رو میاوردند میگفتند که مثل 76 انلاین نیست و با یک تجربه فول سینگل پلیر مواجه ایم. خب واقعا دیگه باید چی کار کنند تا خیالتون راحت باشه؟
باور کنید منم دوست داشتم پارسال یک Fallout سینگل پلیر جدید میومد و چیزی به اسم f76 انلاین اصلا نمیدیدم. اما الان با توجه به شرایط و اگر نخوام احساسی با موضوع برخورد کنم یه طورایی خوشحال هم هستم که اولین تجربه انلاین BGS گند زده. از طرفی خوشحالم که امیدوارم فیدبک فن ها و ارزش نهایی خود اثر باعث بشه BGS همیشه و تا ابد بازی فول سینگل پلیر بسازه. ویا حتی فراتر از اون اگر خواست اون لا به لا انلاین هم بسازه به کمک تجربه 76 حداقل یک اوپن ورد ار پی جی درست حسابی بسازه که انلاین هم هست.
موضوع اینه که به نظرم هیچ گونه شواهدی از اینکه بتزدا در اینده کلا متمایل به انلاین میشه وجود نداره. و به نظرم اگر هم انتظار داریم فلان کمپانی بزرگی مثل بتزدا نسخه انلاین از بازی هاش در دنیایی که بدون کلمه (انلاین) به قرن 20 برمیگرده اصلا نسازه, بهشون فکر نکنه., گندی مثل f76 نزنه.. در رویا به سر میبریم. بدون اینترنت خودتون تصور کنید که الان به جای تاپیک بازیسنتر بتزدا در تاپیک سر کوچتون و در چه موردی گپ میزدید:D این رو شوخی گفتم استدلال نیست. منظور در دنیای فعلی به شخصه این حق رو به BGS میدم که حداقل تلاششو برای ساخت بازی انلاین بکنه. با اینکه انتظار شخصیم ازش یک فول سینگل پلیر ار پی جیِ اوپن وردِ.

ببینین تا همین لحظه فعلی. به نظرم BGS پا به پای اوپن ورد ار پی جی ساز هایی مثل سی دی پراجکت حرکت کرده. حداقل در نگاه منِ گیمر که اینگونه بوده. خب نسل هشت BGS یک Fallout4 ساخته که به شخصه بعد از حدود 150-200 ساعت بازی کردن هنوز ازش خسته نشدم تا جایی که دلم نمیاد 100% کنمش و هر چند وقت فقط میرم 20 30 ساعت بازی میکنم تا ارضا شم و کار های اصلی باقی مونده (nonstory ) رو عقب میندازم تا تجربه اصلیم حالا حالا ها به پایان نرسه. دقیقا عین برخوردی که با ویچر 3 کردم حالا ویچر چون goty ادیشن و ترافی لیست جدا داره میتونم یه بار دیگه 100% کنمش و همین باعث شد که 2 سال پیش کارشو تموم کنم و الانم گوتی ادیشن امادست که برم بازیش کنم.. این قصه هارو گفتم که بگم نظر شخصیتون محترم و هر طور میخواید فکر کنید اما به نظرم میتونین خیلی سخت نگیرین و نیمه پر لیوان رو ببینید.

اصلا نیمه پر لیوان و تجربه BGS و همه ی این دلایل به نظرم واقعی به کنار. BGS نسل هشت تا اینجا یک Fallout 4 ساخته. تا اخر نسل هم یک سینگل پلیر به اسم استارفیلد میسازه (حالا کراس جنریشن اینارو کاری نداریم) خب روند کار اینا چه فرقی با سی دی پراجکت داره؟ تازه BGS که پرکارتر هم بوده. حالا چون BGS یک پروژه جدید هم این وسط داشته که خراب کرده باید تا این حد مورد هیت قرار بگیره؟ یعنی تفاوت دستاورد این دو استودیو رو کاغذ متای F4 vs w3 بوده به اضافه گند f76. اگر متاپرست نباشیم که تقریبا تمام اعضای سایت ادعا میکنند نیستند و نخوایم دستاورد نسل هشت BGS رو کیلویی بسنجیم پس دلیل این هیت عجیب نسبت به BGS چیه? به نظرم تا زمانی که با Fallout4 مشکلی نداریم نمیتونیم با BGS مشکل داشته باشیم(با توجه به اینکه میدونیم استارفیلد قرار سینگل پلیر باشه). بازم میگم نظراتتون محترم. منم نظر خودمو میگم.

پ ن: از ویچر 3 و سی دی به عنوان رفرنس استفاده کردم. بحثم به هیچ عنوان VS نیست صرفا خواستم با ارزیابی عملکرد دو بازی یک قضاوت عادلانه نسبت به BGS انجام بدم.

---
Fallout 3 remastered هم میخواستم که خبری نشد. با اینکه Fallout 3 و PS3 جفتشون موجود هستند اما ریمستر هم میخوام :D
Fallout Shelter جدید هم بعید میدونم اتفاق بیفته اما اگر در اینده بسازند استقبال میکنم. منِ موبایل گیمز هیتری که فقط حوصله فلپی برد دارم در حال 100% کردنش برای بار دوم هستم. هر دو بار رو کنسول البته. از ایشونم در اینده به شدت استقبال میکنم.

خلاصه امیدوارم سال دیگه بعد کنفرانس به جای اعلام ارزو ها... با یک استارفیلدی مواجه شیم که جای خاطرات 2017 تا 19 بتزدا رو بگیره :D

پ ن 2: هر سال قبل شروع کنفرانس Bethesda به شیوه ی ارث رسیده از E3 های سونی به شخصه کلی خیالپردازی میکنم و هر سال هم بعد از کنفرانس بتزدا بهم درس منطق میده که به جای خیالپردازی.. منطقی و بر اساس لاین اپ قابل حدس انتظار داشته باشم :D مطمئن باشین این کمپانی که همه چیش رو حساب کتاب صورت میگیره در اینده به شدت جبران میکنه و جو منفی سال های اخیر هم به فراموشی سپرده خواهد شد :D به نظر خودم که این حرف ها بلایند تراست به BGS نیست. بلکه اطمینانیست که از صد ها ساعت غرق بودن در دنیا های ساخته شده توسط این استودیو میاد :D بهشون این حق رو بدیم که با تجربه های جدید (f76) خودشون رو ارزیابی کنند. حالا اگه f76 منفجر میکرد و تمام انلاین باز هارو راضی میخواستین چی کار کنین؟؟؟ ;)):-" :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
نکته منفی کنفرانس واسه من اون بازی Commander Keen لعنتی بود...آخه بیشعورا بازی موبایل از Commander Keen با اون سابقه و ابهت؟ :|

اتفاقا منم تمام مدت نمایش داشتم به همین فکر میکردم. بهتر نبود حالا که بازار بازی های ساید اسکرول حسابی داغه یه پلتفرم دو بعدی توپ برای PC و کنسول میساختن؟

• Like
Reactions: FUTURE

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
بتزدا تقریبا تمام ip های id software رو احیا کرد حتی از commander keen هم نگذشت :D. البته واقعا نمیدونم چرا بازی رو برای موبایل عرضه کردن؟ :| ای کاش یه پلتفرمر توپ از توش درمیاوردن. خیلی پتانسیلش رو داشت این بازی.
ولی به نظر من نمایشش خیلی خیلی بهتر از پارسال بود. doom که منفجر کرد واقعا. دو تا عنوان جدید هم برای من شخصا خیلی جذاب بود. از بازی میکامی خیلی نمیشه سر درآورد که سبکش چجوری و چیه، هرچند که من خودم شخصا شدید منتظر رونمایی نسخه 3 اویل ویتین بود و کلی خورد توی حالم ولی این آی پی جدید هم چیز حفنی بود تریلرش حالا باید دید چی بی چیه. آرکین هم همینطور نمایشش خیلی جذاب بود ولی تا اطلاعات بازی نیاد نمیشه نظر داد.
ولفنشتاین هم که همیشه فوق العادس، کلا توی ساخت شوتر دست بتزدا واقعا پر هست.
من چون ابدا منتظر نمایش استارفیلد و یا الدر اسکرول نبودم کنفرانس اصلا توی ذوقم نزد. خیلی معقول و منطقی بازی معرفی کردن و نمایش های خیلی خوبی داشتن، در واقع جز نبود اویل ویتین 3 و موبایلی بودن CK همه چی برای من عالی بود و نمره بالایی بهشون میدم نسبت به کنفرانس پارسال.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر