نمایشگاه/رویداد Bethesda E3 2019 Press Conference

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
BE32019_SaveTheDate_in-body.png

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
این آخر نسلی که میشه یکسری از استودیوهای خوب میرن برای نسل بعد بازی بسازن،E3 ها یکجورائی از بازی های خاص خلوت تر میشن.

خبری نیومده که Arkane چیزی قرار هست نشون بده یا نه؟ ایشونم سوئیچ کردن نسل بعد؟
بتسدا امسال خیلی دست خالی هست تو E3.
نمایش Doom هم که مثل نسخه 2016 دیگه خاص نیست و قبلا هم نمایش داشته.
لااقل اگه Tango و Arkane چیزی داشته باشن که کمی هایپ بشیم.
دووم که تمرکز کنفرانسه و نمایش طولانی قراره داشته باشه.
آرکین هم معلوم نیست باشه یا نه...فعلا یه قسمتی از آرکین در حال همکاری توی ساخت Wolf: YB هست...اون یکی تیم هم معلوم نیست داره چی کار میکنه (با توجه به شایعات امکان داره بازی آنلاین باشه :D) - ولی فکر نکنم رفته باشن واسه نسل بعد...طبق نسل قبل، استدیوهای بتزدا واسه یکی دو سال بازی میان‌نسلی میدن بعد میرن سراغ نسل بعد.
برای سوپرایز فعلا به شینجی امیدوار باشید، شاید IP جدید معرفی کرد! از اونور دنیا میخواد بکوبه بیاد حتما یه چیزی داره...حتی برای TEW2 هم به خودش زحمت نداد بیاد E3 :D
از بقیه جهات انتظار بالایی نداشته باشید، همون همیشگیا...آپدیت الدر اسکرولز آنلاین و آپدیت فال‌اوت 76 و الدر اسکرولز بلید و ریج 2 و غیره.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
دووم که تمرکز کنفرانسه و نمایش طولانی قراره داشته باشه.
آرکین هم معلوم نیست باشه یا نه...فعلا یه قسمتی از آرکین در حال همکاری توی ساخت Wolf: YB هست...اون یکی تیم هم معلوم نیست داره چی کار میکنه (با توجه به شایعات امکان داره بازی آنلاین باشه :D) - ولی فکر نکنم رفته باشن واسه نسل بعد...طبق نسل قبل، استدیوهای بتزدا واسه یکی دو سال بازی میان‌نسلی میدن بعد میرن سراغ نسل بعد.
برای سوپرایز فعلا به شینجی امیدوار باشید، شاید IP جدید معرفی کرد! از اونور دنیا میخواد بکوبه بیاد حتما یه چیزی داره...حتی برای TEW2 هم به خودش زحمت نداد بیاد E3 :D
از بقیه جهات انتظار بالایی نداشته باشید، همون همیشگیا...آپدیت الدر اسکرولز آنلاین و آپدیت فال‌اوت 76 و الدر اسکرولز بلید و ریج 2 و غیره.
فکر کن آرکین هم بره آنلاین بسازهx_x
یک سرچی زدم مثل اینکه تو 2018 داشتن کارمند استخدام میکردن و خودشون آماده میکردن برای نسل بعد.

Upcoming Arkane Studios Projects Targeting Next-Generation Release

در هر صورت من نماشیهای بتسدا وقتی آرکین درش هست خیلی بیشتر دوست میدارم تا مثلا ID یا M.Games و...
امیدوارم از بازی نسل بعد خودشون یک چیزی نشون بدن، با این شرایط نمایش امسال بتسدا خیلی خسته کنندست.

اگر امسال بتسدا سورپرایز نداشته باشه همینطوری ناسزا هست که نثارش میکنم:D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
یک سرچی زدم مثل اینکه تو 2018 داشتن کارمند استخدام میکردن و خودشون آماده میکردن برای نسل بعد.

در هر صورت من نماشیهای بتسدا وقتی آرکین درش هست خیلی بیشتر دوست میدارم تا مثلا ID یا M.Games و...
امیدوارم از بازی نسل بعد خودشون یک چیزی نشون بدن، با این شرایط نمایش امسال بتسدا خیلی خسته کنندست.

آره حالا باید ببینیم که بازی آرکین کاملا برای نسل بعد منتشر میشه یا بین‌نسلی میشه...الان کنسولم نمیشه خرید...یه چند سالی نسل بعد رو تاخیر بزنن :D
اون خسته‌کنندگی رو همیشه داره...مثلا نیم ساعت معمولا در مورد الدر اسکرولز آنلاین حرف میزنن که خب وقتی دنبالش نکنی، واست مهم نیست.
حداقل دوباره Andrew WK رو بیارن اجرا کنه بخندیم :D

• Like
Reactions: m.d.makan

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی

آقا چقدر احتمال داره این حضور آرکین به Prey 2 ربط داشته باشه؟؟ لامصب شاهکاری درست کرده بود این آرکین، تو عمرم بازی اتمسفریک و هوشمندانه مثل Prey ندیدم، به هر جایی دست میزدی یه رمز و رازی داشت.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
آقا چقدر احتمال داره این حضور آرکین به Prey 2 ربط داشته باشه؟؟ لامصب شاهکاری درست کرده بود این آرکین، تو عمرم بازی اتمسفریک و هوشمندانه مثل Prey ندیدم، به هر جایی دست میزدی یه رمز و رازی داشت.
هیچ اطلاعی ندارم که آرکین حضور داره یا نه، ولی دوست دارم یک نمایشی ازشون ببینم.
فکر کنم جزو معدود استودیوهائی هستن که بازی AAA میسازن ولی بدون گیم پلی تجاری و همه پسند.
شاید دلیلش همینه که خیلی بازیهاشون فروش نداره متاسفانه.
باز خوبه که بتسدا تا حالا نگهشون داشته، اگه EA بود یا جای دیگه تا حالا چندبار بسته بودنشون.
خدا کنه روال کارشون عوض نکنن و عنوان تماما تجاری نسازن.

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
هولی شت!
میکامی تایید کرد که داره واسه سفر کاری میاد E3 <:-P
به قول بهزاد وسکر خدای صنعت گیم داره ظهور میکنه دوباره :D

View attachment 107971

امسال اگه یه TEW یا هر IP جدیدی تو سبک Survival Horror از طرف Tango داشته باشیم، دیگه همه خواسته‌هام از E3 تکمیل میشه...<:-P

البته خدا را یکی از کله گنده های صنعت گیم جناب بروس استرلی گفتند!هر چند ما بارها بر خدا بودن و پادشاه بودن این مرد بزرگ صحبت کردیم و مقاله ها نوشتیم!:)):)):))

Capture 3.PNG

کارنامه درخشان و فوق العادش تایید میکنه خدا بودن این بشر را:clap::Scare:

13.PNG

خب کافیه دیگه! به هر حال کسی که هیچ کس را تو توییتر فالو نکرده، کسی که حتی منشن بازیساز بزرگی چون استرلی را بی جواب میگذاره نمیاد این همه راه را سفر کنه و هیچی نداشته باشه

حس میکنم ip جدید هست.شاید ان حرفی که زده بود و گفته بود ایده خفن به ذهنم برسه میام و تبدیل به pure horror میکنم همین بازی جدیدش باشه

به هر حال پارسال چند تا بازی جدید معرفی شد.امسال حداقل باید دو تا بازی جدید معرفی کنند و دو تا استدیو بازی ندارن که یکیش تنگو هست

پ.ن: هر چند ان طراوت و شادابی قبل دیگه در من وجود نداره ولی ان شا الله با بازگشت خدای صنعت من هم خداگونه بازخواهم گشت.:)):)):)):)):))

ezgif-1-a207cb2868f6.gif

خداحافظ! ما بریم تا ده روز دیگه!10 روز دیگه که ایشالا بازی جدیدش معرفی شد میام و با هم شادی میکنیم!:-c:clap::clap::)):))

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
اینقدر از این بتسدا نا امید شدم که ابدا حوصله کنفرانسشون رو نداشتم، فقط و فقط منتظر شینجی میکامی هستم و با تمام وجود دوست دارم TEW3 رو معرفی کنه، برای من دو نسخه قبل جزو شاهکارهای سبک وحشت و از بهترین ip های خلق شده این دهه اخیر هستن. به امید رونمایی از نسخه 3 کنفرانس بتزدا رو دنبال میکنم.
MG هم واقعا دوسشون دارم ولی بعید میدونم چیزی نمایش بدن، ولی با تمام وجود دوست دارم آرکین هم نمایشی از یه عنوان جدید داشته باشه و نبوغشون در طراحی مرحله رو دوباره به اجرا در بیارن. id هم که بره به جهنم با این سیاستگذاری های احمقانه ش و نابود کردن تمام خاطرات خوش سال های جوانی و نوجوانیم....

• Like
Reactions: jetalpha

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
id هم که بره به جهنم با این سیاستگذاری های احمقانه ش و نابود کردن تمام خاطرات خوش سال های جوانی و نوجوانیم....

با اجازت id حالا حالا ستاره بتزدا خواهد بود :D

=================================

b66640d6-e579-4c2e-a47c-a9738eb80bef.png

:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
مصاحبه اختصاصی IGN با تاد هاوارد در مورد فاجعه F76

Bethesda Knew Fallout 76 'Would Have Bumps' – IGN Unfiltered - IGN

مجری IGN هی میخواست بگه گند اساسی زدید تاد هی میگفت آره میدونستیم گند میزنیم چون تجربه نداشتیم ولی چیزی نیست فقط یکم گند زدیم :| یعنی میخواستم از پشت مانیتور بگیرم خفش کنم Sneaky Basterd رو (شوخی) :D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
تاد میگه بله میدونستیم گند میزنیم ای کاش میتونیستیم بازی رو بیشتر تست کنیم و تو حالت بتا نگهش داریم :| (درود پر فتوح به عمو پیت و تیم بازاریابی و مدیریت کل بتزدا ناشر و زنیمکس علیه السلام :) ) به هر حال من که دیگه گول این مدل حرفای تاد رو نمیخورم بعد انتشارش میگه ای کاش وقت داشتیم تست کنیم پس چرا اون همه چرت و پرت و هایپ رو اومدی دور بر بازی با اون نمایش کذایی E3 و بازی با اعداد کردی ؟ چرا جلو انتشار پروژه رو به عنوان کارگردان نگرفتی ؟ فقط یـ مترسک واسه تبلیغ و برندینگی ؟ از اون طرف هم میگه ما خیلی به حرف فن هامون گوش میدیم از این به بعد همون حرفای که دقیقا قبل انتشار F76 تو یـ مصاجبه با سایت آلمانی زده بود دقیقا همون حرفا رو به خورد ملت دوباره داره میده ! اگه سر Starfield ترکوندن که هیچ خیلی راحت از کنار این فاجعه میشه گذشت وگرنه دیگه پشیزی برام اهمیت نداره حرفاش و شخصیتش :)
به قول یکی از کامنتای IGN :

we knew but didnt communicate this with you the paying consumer

we knew but didnt push back the release date like other projects have done in the past.

we knew but we also knew we could easliy get your money becasue of the name alone.

we knew but instead we thought screw you

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
اگه سر Starfield ترکوندن که هیچ خیلی راحت از کنار این فاجعه میشه گذشت وگرنه دیگه پشیزی برام اهمیت نداره حرفاش و شخصیتش به قول یکی از کامنتای IGN :
ناراحت نباش دوباره هم گولمون میزنه و دوباره هم با مزخرفاتش هایپ میشیم.
همین که میگی اگه Starfield .... یعنی 50% آماده ای/آماده ایم که دوباره گول خورده شوی/م برادددددددددررررر!
درد مشترک هممونِ، طرف سوراخ پیدا کرده دیگه، اینها کِی بازی کامل دادن که بار دومش باشه.
کلا اول کار دست جمعی یک عددباگ خوشگل پسر درست میکنن ، بعد سعی میکنن دستی به سرو روش بکشن و از توش بازی در بیارن:|
باز خوبه خودشون ناشر بازیهاشونن، اینها اگه برای دیگران بازی میساختن چی میشد؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر