نمایشگاه/رویداد Bethesda E3 2016 Press Conference

امتیاز شما از 10 به کنفرانس امسال Bethesda ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    117
  • نظرسنجی بسته شده است .

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
سلام به طرفداران Bethesda و منتظران The Elder Scrolls :D
با توجه به نامناسب بودن و آپدیت نشدن تاپیک قبلی قرار شد تاپیک جدیدی زده بشه !
========================================================================================================================================

yd13jdjgiicssl7klz05.jpg

================================================
* تاریخ و ساعت شروع کنفرانس : 24 خرداد ساعت 6:30 به وقت تهران *
=======================================

راه های تماشای کنفرانس :

Countdown Conférence E3 2016 - Bethesda - Video games Monday, June 13 2016 at 04:00

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------​

px2jnbw8nk27fs570d86.jpg

=============
Dishonored II
=============
سال 2012 بود که Arkane Studios همه را با عنوان Dishonored شگفت زده کرد و ثابت کرد که در این سبک حرفی برای گفتن دارد. در کنفرانس سال گذشته عنوان دوم از این سری همراه با Dishonored Definitive Edition معرفی شد. با اینکه مدتی قبل از کنفرانس اطلاعاتی از بازی لیک شد و طرافداران را آنطور که باید غافلگیر نکرد ولی مهم این است که Arkane Studios دوباره ما را به تجربه ای ناب و عجیب دعوت کرده است. چندی پیش تاریخ عرضه بازی اعلام شد ==> November 11th 2016 و نمایش بازی در کنفرانس Bethesda تایید شد.
به نظر میرسد امسال ستون اصلی کنفرانس Bethesda عنوان Dishonored II باشد و افرادی که عنوان Dishonored را تجربه کرده اند میدانند که این عنوان کاملا لایق این رفتار است.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------​

ifjbqow7nnt7ypxynruc.jpg

==============
New Wolfenstein
==============
در ماه September سال قبل Alicja Bachleda-Curu? که شخصيت Anya را در عنوان Wolfenstein : The new order صداپيشگي کرده بود از در دست ساخت بودن نسخه ديگري از اين سري خبر داد. . در ماه May سال 2014 نيز Jens Mathies کارگردان بازي Wolfenstein : The New Order اشاره کرده بود که ايده هاي فراواني براي ساختن ادامه اين سري دارند و خيلي دوست دارند اينکار را انجام دهند. Machine Games و Bethesda هنوز اين خبر را تاييد نکرده اند ولي به نظر ميرسد E3 2016 مکان مناسبي براي معرفي اين بازي باشد.
Wolfenstein يکي از Shooter هاي قديمي است که باعث پيشرفت و محبوبيت سبک First Person Shooter شده است و هميشه با تمرکزش بر روي بخش تکنفره و گيم پلي لذت بخش به عناوين ديگر اين سبک يادآوري کرده است که طعم يک FPS ناب چگونه بايد باشد. Machine games بعد از عرضه The new order با عرضه DLCاي با عنوان Old Blood نشان داد که براي طرفدارانش چقدر ارزش قائل است و يکي از DLC هاي پرمحتوا و کمياب اين روزهاي بازيهاي FPS را عرضه کرد.
انتظار ميرود که عنوان جديد هم مانند عناوين قبلي بي اعتنا به محتواي آنلاين باشد و تمرکز آن برروي بخش Single Player باشد.

ydymeaq32tftxargejnd.jpg

====================
Fallout 4's DLCs & Updates
====================
Bethesda Game studio هم ميتواند بزرگترين سوپرايز E3 را در کنفرانس رو کند و هم ميتواند حضوري پررنگي در کنفرانس امسال Bethesda نداشته باشد. با توجه به اينکه بزرگترين DLC معرفي شده براي Fallout 4 به نام Far Harbor در نوزدهم May منتشر خواهد شد ( که به گفته Bethesda بزرگترين DLC تاريخ BGS از نظر وسعت خواهد بود) , فرصتي براي معرفي DLC يا DLCهاي جديد که باعث بالا رفتن قيمت Season Pass بازي شده بود پيش خواهد آمد. ممکن است BGS از آمار فروش بي سابقه Fallout 4 و آپديت هاي رايگان و مورد انتظار بازي نيز صحبت کند.
با توجه به موفقيت بازي موبايل Fallout Shelter ممکن است BGS بازي جديدي براي IOS و Android نيز معرفي کند.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

lzz2x62g6jklvvi768vh.jpg

===============
New IP
===============​

ولي اگر کمي خوشبين باشيم ميتوانيم معرفي بازي جديدي از BGS را شاهد باشيم. چند ماه قبل بود که Todd Howard از ساخت سه بازي بزرگ و متفاوت در اين استديو خبر داد. با اينکه بعد از اين صحبت Todd Howard پشيمان بود و معتقد بود که براي اعلام کردن اين خبر خيلي زود بود ولي ميتوان منتظر سوپرايزي از طرف اين استديو باشيم. با توجه به اينکه به متفاوت بودن اين پروژه ها اشاره شده بود ميتوان گمان کرد که BGS در پي خلق IP جديدي با سبک و سياق خود ولي متفاوت تر از عناوين قبلي است.
همکاري دوباره Bethesda با استديو Obsidian Entertainment ميتواند سوپرايز ديگري باشد که باعث میشود کنفرانس را غير منتظره تر کند. Obsidian چندين بار اعلام کرده است دوست دارد با Bethesda دوباره همکاري کند. Obsidian سازنده بازي Fallout : New Vegas است که خيلي خوب توانسته بود جاي خالي Fallout را در مدت زماني که Bethesda مشغول ساخت Fallout 4 بود پر کند.

i7h5fnb5p78w3yctuuuv.jpg

================
The Elder Scrolls
================​

و اما سوپرايزي که معرفي آن ميتواند کل E3 را تحت الشعاع خود قرار دهد معرفي عنوان جديدي از سري فوق محبوب The Elder Scrolls است. ممکن است Bethesda از سال 2011 که Skyrim را عرضه کرد کار بر روي نسخه جديد را شروع کرده باشد. ( کاري که bethesda بعد از عرضه Fallout 3 کرد و ساخت Fallout 4 را بلافاصله شروع کرد) ولي کمي باورش سخت است که E3 امسال تا اين حد خوب باشد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

diwmwlh6c32fjrseocyh.jpeg

=====================
The Evil Within 2 Or New IP
=====================​
حدود 11 ماه پيش بود که خبري مبني بر استخدام افراد جديد براي استديو Tango Gameworks منتشر شد. بديهي است که Tango Gameworks عنوان جديدي در دست ساخت دارد اما هنوز اطلاعاتي از آن منتشر نشده است و امکان دارد امسال در اين کنفرانس شاهد معرفي IP جديد يا ادامه عنوان The Evil Within باشيم.

ei27nkq45rdusgw23ja7.jpg

=================
DOOM DLC's
=================​

id Software استديوي مهم ديگري است که ممکن است خبري از آنها بشنويم. معرفي عنوان جديد بدليل اينکه اين استديو مشغول ساخت عنوان جديدي از سري DOOM است که در تاريخ May 13 عرضه خواهد شد بعيد است اما نمايش هايي از محتويات اضافه DOOM را ميتوان پيشبيني کرد.

0oa57yslh9oiyb13nrjf.jpg

=============
Battlecry
=============​

ممکن است بار ديگر از عنوان BattleCry , اولين عنوان Battlecry Studios نمايشي ببينيم. این بازی قرار است در سال 2016 منتشر شود اما هنوز تاریخ عرضه دقیقی اعلام نشده است. چندی پیش Bethesda اعلام کرده بود که در حال ارزشیابی دوباره بازی هستند که ممکن است منجر به تغییراتی در روند ساخت بازی شود یا به کنسل شدن آن بیانجامد.

=======
شایعات
=======
* شایعاتی در مورد ساخت Reboot بازی Prey توسط استدیو Arkane Austin به گوش میرسه و گفته شده که بازی در کنفرانس E3 Bethesda معرفی خواهد شد:

Rumor: Arkane Austin's Prey reboot to be announced on June 14th
aliennoire (@aliennoire) | Twitter

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* شایعاتی در رابطه با Remaster عنوان The Elder Scrolls : Skyrim وجود دارد که در کنفرانس امسال برای کنسول های نسل هشتم معرفی خواهد شد. همینطور این ریمستر با عنوان The Elder Scrolls V : Skyrim the Definitive Edition در یک خرده فروشی به قیمت 40 پوند و تاریخ عرضه 23 نوامبر امسال لیست شده است :

Rumor: The Elder Scrolls V: Skyrim remaster to be announced at E3 2016 - Gematsu
The Elder Scrolls V: Skyrim - The Definitive Edition (PS4)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* شایعه ی جدیدی مبنی بر حضور The Evil Within 2 و Wolfenstein 2 و Prey 2 در کنفرانس امسال Bethesda وجود دارد که در صورت صحت داشتن این اطلاعات میتوانیم به کنفرانسی غنی امید داشته باشیم :

Rumor: Wolfenstein: The New Order 2, The Evil Within 2, and Prey 2 to be announced at E3 2016 - Gematsu
Skyrim remaster, Prey 2, Wolfenstein 2, Evil Within 2 rumoured for E3

* اکانت توییتر Nerdleaks بازی بعدی استدیو id software را Quake معرفی کرده و احتمال داده است که در کنفرانس معرفی شود :

Nerdleaks: Id Software preparing a new Quake
*تاپیک با منتشر شدن اخبار و اطلاعات و شایعات جدید آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ممنون بابت تاپیک.
نظر سنجی هم خیلی‌ زود قرار میگیره.:D
=====
در مورد خود کنفرانس،به نظر من نباید انتظار خیلی‌ بالایی داشته باشیم. احتمال معرفی‌ TES زیاد نیست،در بهترین حالت به نظرم یه نمایش کوچک از IP جدید BGS نشون داده بشه که همون هم من رو خیلی‌ خوشحال می‌کنه.:D و البته‌DLCهای FO 4 که ببینیم اون‌DLCهای جدیدی که در موردشون خبر داده بودن چی‌ هستن.

فکر کنم تمرکز اصلی‌ کنفرانس رو Dishonored 2 و بازی جدید استودیو Machine games باشه.به نظرم مورد دومی‌ خیلی‌ هیجان انگیز هست.:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
ممنون بابت تاپیک جدید.

ولی چرا 3 گزینه آخه؟ من 10 دقیقه هست دارم رو گزینه ها فکر میکنم. مجبور شدم اون گزینه Bethesda Game studios NEW IP رو برای خودم به Bethesda Game studios next game تغییر بدم و به سه گزینه اول رای دادم.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
ممنون بابت تاپیک جدید.

ولی چرا 3 گزینه آخه؟ من 10 دقیقه هست دارم رو گزینه ها فکر میکنم. مجبور شدم اون گزینه Bethesda Game studios NEW IP رو برای خودم به Bethesda Game studios next game تغییر بدم و به سه گزینه اول رای دادم.
آخه مشکل اینه که BGS هم new ip و هم TES رو یه جا معرفی نمیکنه که تو منتظر دوتاشم هستی :D
اگه بیشتر از سه تا انتخاب میزاشتم همه اون 4 تا خوبارو ورمیداشتن بعدش تفاوت مورد انتظار تر بودنشون معلوم نمیشد :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
آخه مشکل اینه که BGS هم new ip و هم TES رو یه جا معرفی نمیکنه که تو منتظر دوتاشم هستی :D
اگه بیشتر از سه تا انتخاب میزاشتم همه اون 4 تا خوبارو ورمیداشتن بعدش تفاوت مورد انتظار تر بودنشون معلوم نمیشد :D
اصلا به این قسمتش فکر نکرده بودم :D تو این فکر بودم برم درخواست بدم رای ــمو ویرایش کنم، دیدم گزینه ــش هست.
به New The Elder Scrolls ویرایش کردم، اون 3 گزینه هم ایده خوبیه :D

• Like
Reactions: FUTURE

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
ممنون از @Destruction و @FUTURE بابت تاپیک. امیدوارم امسال هم مثل پارسال شاهد بهترین کنفرانس باشیم :-" :D

چرا نظرسنجی مشاهده رای هاش معلوم نیست؟ اینجوری خوب نیست که :D نمیدونیم که به چی رای داده. اینجوری مجبوریم انتخاب هامون رو اینجا بذاریم

من به دلایل زیر سه گزینه رو انتخاب کردم

1- به Wolf رای دادم چون واقعا تجربه بازیهای این سری آدم رو نابود میکنه :-" شدیدا منتظر نمایش یه عنوان جدید از این سری هستم مخصوصا اگه با موتور id Tech 6 بخواد ساخته بشه

2- بازی بعدی تانگو و میکامی که امیدوارم دنباله TEW باشه. اگر هم نبود فقط تو ژانر وحشت و بقا باشه تا دوباره ژانر وحشت و بقا رو یه تکونی بده.

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
منم به WOLF جدید،IP جدید و TES رای دادم. Dishonored رو خیلی‌ زیاد دوست دارم و احتمالا goty امسال من بشه اما حضورش 100% هست،برا اون بهش رای ندادم.چیزی که از حضورش مطمئن هستم رو لازم نیست براش رویا پردازی کنم.:D
حتی‌ 1% هم امکان نداره که new IP و TES جفتش باهم معرفی‌ بشن،هیچ شانسی نیست،اما best case scenario رو در نظر گرفتم تو این مورد،اگه یهو این اتفاق بیفته چی‌ می‌شه.:D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
توی این بی خبری ها مثل اینکه این شینوبی میخواد یه چیزی رو Tease کنه :D دوباره مشکوک میزنه :D جدیدا تقریبا هر چی گفته درست بوده . احتمالا قبل از کنفرانس یه چیزی رو لو بده :D

sken6i0booxq7kbq09xb.jpg

پارسال که Bethesda چیزی واسه سوپرایز نذاشت بمونه :| DOOM و F4 رو که خودش کمی مونده به E3 معرفی کرد , Dishonored 2 هم قبل کنفرانس لو رفت.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
توی این بی خبری ها مثل اینکه این شینوبی میخواد یه چیزی رو Tease کنه :D دوباره مشکوک میزنه :D جدیدا تقریبا هر چی گفته درست بوده . احتمالا قبل از کنفرانس یه چیزی رو لو بده :D

sken6i0booxq7kbq09xb.jpg

پارسال که Bethesda چیزی واسه سوپرایز نذاشت بمونه :| DOOM و F4 رو که خودش کمی مونده به E3 معرفی کرد , Dishonored 2 هم قبل کنفرانس لو رفت.
New Wolf confirmed
یا شاید هم بازی جدید Tango. :-?
از Wolf جدید شدیدا استقبال می‌شه.:D (BGS رو نمیگم چون دیگه این مورد خیلی‌ بعید و عجیب می‌شه.:D)

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
New Wolf confirmed
یا شاید هم بازی جدید Tango. :-?
از Wolf جدید شدیدا استقبال می‌شه.:D (BGS رو نمیگم چون دیگه این مورد خیلی‌ بعید و عجیب می‌شه.:D)
Wolf جدید یه جورایی حتمیه دیگه :D باور کن این Bethesda سوپرایز اینا سرش نمیشه خودش میاد یه هفته قبل از E3 بازیو معرفی میکنه :|
این Machinegames نامرد یه چیزی میسازه که شبیه اش هیچ جا نیست :| حالا خوبه DOOM هستش وگرنه تا نسخه جدید میومد من یکی بدون FPS میموندم ( حتما لانچ تریلر DOOM رو ببینید خیلی خفنه :D)
بیشتر دوست دارم Tango بره سمت یه IP جدید :D حتی یه سبک جدید :D کلا دوست دارم اینا چیزای جدید امتحان کنن برعکس Machinegames که میخوام غیر از Wolfenstein روی چیز دیگه ای کار نکنه :D ( اصلا سالانه اش کنه IP رو :D)
یه چیز رو هم پیش بینی کنم :D بعد از نمایش Wolfenstein ملت از گرافیک بازی ایراد میگیرن و بعدش Pete Hines میاد توی توییتر میگه هر کسی از گرافیک خوشش نمیاد بازیو نخره =))

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
شایعه شده که Arkane Austin (شعبه دوم Arkane Studios) داره ریبوت Prey میسازه و در E3 قراره معرفیش کنه

Jason Schreier از کوتاکو:

"All I’ve heard is that they’re announcing it at E3! I’m not 100% sure, though. I do know it’s codenamed Danielle and under development at Arkane Austin. And this is a totally new Prey 2 (it might even be called something else now), not the one we saw in 2011 from Human Head."

Rumor: Arkane Austin's Prey reboot to be announced on June 14th

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
قبلا یادمه یه شایعه هایی شنیده بودم در مورد اینکه ساخت Prey 2 به Arkane واگذار شده، به هر حال شدیدا امیدوارم حقیقت داشته باشه، چی از این بهتر؟
من در مورد Arkane Austin هیچ اطلاعاتی ندارم اما همینکه یکی از شعبه های Arkane هست کافیه. به نظر من یکی از خلاق ترین استدیوهای بازی سازی حال حاضر هستند بی صبرانه منتظر کنفرانس هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر