نمایشگاه/رویداد Bethesda E3 2015 Press Conference

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
درود

Bethesda_Softworks_Logo.svg

برای اولین بار، کمپانی Bethesda ناشر عنواینی چون The Elder Scrolls و Fallout، در کنفرانس E3 امسال همایش خود را برگذار خواهد کرد.
کنفرانس Bethesda روز دوشنبه 25 خرداد در ساعت 6:30 am برگذار خواهد شد و جایگاه Microsoft را به عنوان نخستین شرکت برگذار کننده کنفراس E3 را خواهد گرفت.
احتمالا همانند سایر کنفرانس ها، این کنفرانس را نیز می توانید از سایت Twitch.tv تماشا کنید.

E3 همایشی جهانی است که هر ساله توجه میلیون ها گیمر و رسانه های مختلف را به خود جلب می کند. E3 کنفرانسی برای نشان دادن بازی هاست، Bethesda هم چقدر هم در کنفرانس خود به نمایش Trailer و Teaser بپردازد، باز هم کم است! با وجود در اختیار داشتن عنواین بزرگ، انتظار ها از Bethesda بسیار بالاست، Bethesda با برگذاری این همایش نشان خواهد داد که به ناشری به بزرگی EA و Ubisoft تبدیل شده. و با وجود شرکت عظیم Zenimax پشت Bethesda، انتظار می رود چهره های مطرح و بزرگ رسانی ای را در این کنفرانس ببینیم.

اما در کنفرانس Bethesda، احتمال دیدن چه عنواینی را می دهیم؟

Battlecry

24102975602959083002.jpg

یکی از دو عنوانی که Bethesda در E3 سال گذشته معرفی کرد. Battlecry که توسط استودیو Batttlecry studios در حال ساخت است، یک عنوان شوتر اول شخص و Free to play خواهد بود. با گذشت یک سال انتظار یک نمایش نفس گیر را برای این عنوان داریم. همچنین احتمال منتشر شدن نسخه ی Beta این عنوان نیز زیاد است، آیا ممکن است Bethesda مانند EA با گفتن "نسخه ی Beta هم اکنون برای دانلود در دسترس است" ما را شگفت زده کند؟

DooM

00771865453088689665.png

یکی از مورد انتظار ترین شوتر ها, عنوانی که با بازگشت به ریشه های خود سعی دارد بار دیگر Franchiseـی را که سال ها قبل صنعت گیمینگ را در شک فرو برد بار دیگر زنده کند. DooM در Quackecon سال گذشته پشت در های بسته نمایش داده شد و سایت ها و مجلات بسیار محدودی شانس تماشای آن را داشتند. E3 و همایش مخصوص Bethesda بهترین مکان ممکن برای نمایش عمومی این عنوان به گیمر ها و رسانه ها خواهد بود.

Dishonored 2
50397872768091829484.png

یکی از موفق ترین بازی های منتشر شده توسط Bethesda، عنوانی که مدت هاست شایعه ساخت نسخه دوم آن به گوش می رسد. آخرین شایعاتی که در مورد Dishonored 2 شندیدم، شخصیت اصلی حدید، مکان ها و دنیای کاملا حدید و همجنین دسترسی به نسخه ی بتای DooM به عنوان یکی از جوایز پیش خرید کردن این عنوان بود.

Fallout 4
63316626494613524399.png

اما گل سرسبد Bethesda، بازی ای که اگر در E3 معرفی شود تمامی نگاه ها را به سمت خود خواهد چرخاند. عنوانی که Bethesda برای موفق شدن کنفرانسش به آن تکیه خواهد کرد. شایعات نسبتا زیادی در این چند روزه از Fallout 4 به بیرون درز کرده، از نمایش 30 دقیقه ای Gameplay پشت درهای بسته گرفته تا تریلر CG ای که توسط استودیو فیلم سازی Del toro کارگردان معروف برای نمایش به عموم در حال ساخت است. حدس و گمان ها درمورد Fallout بعدی بسیار زیاد است، آیا Bethesda راه Skyrim را ادامه می دهد و عنوانی فقط تک نفره عرضه خواهد کرد تا ما را در دنیای خودش ساعت ها غرق کند؟ یا با اضافه کردن Co op و Multiplayer ریسک می کند؟ حتی ممکن است Zenimax راه The elder scrolls online را ادمه دهد و نسخه بعدی Fallout یک عنوان MMO باشد. هر چند طرفداران ممکن است از MMO بودن بازی استقبال نکنند اما هیچ چیز غیر ممکن نیست.

The Elder Scrolls
99053658022043659575.png

نسخه کنسولی The Elder Scrolls online هفته ی قبل از E3 عرضه می شود. احتمال این که نمایشی مختضر از این عنوان ببینیم بعید نیست، حتی ممکن است Bethesda بسته های قابل دانلود هم برای TESO معرفی کند و قسمتی از کنفرانس خود را به آن اختصاص دهد.
اما آیا ممکن است TESVI هم در کنفرانس Bethesda نمایش داده شود؟ با احتمال بالای معرفی Fallout 4، معرفی TESVI بعید به نظر می رسد، مگر این که Bethesda بخواهد بهترین کنفرانس تاریخ E3 را برگذار کند!
علاوه بر این نسل، نسل نسخه های Remaster و Remake است، با وحود موفقیت عظیم Skyrim در نسل قبل، ریمستر شدن Skyrim اصلا بعید به نظر نمی رسد.

Rage
74075873557612643771.png

چه بر سر این سری خواهد آمد؟ آیا Bethesda بار دیگر به این سری اعتماد و شانس خود را امتحان می کند؟ یا برای همیشه آن را کنار می گذارد؟ rage عنوانی بود که نتواسنت آن طور که باید و شاید موفق شود، اما با توجه به آن می توان ادامه ای خوب برای آن ساخت. آیا ممکن است Bethesda در سالی Mad Max بار دیگر نام خود را بر زبان ها انداخته، این عنوان فرا آخرالزمانی را عرضه کند و بار دیگر شانس خود را بیازماید؟

Prey 2

43462152891787503162.jpg

Prey 2، عنوانی که ماجرای های ساخته شدنش حتی از نسخه ی قبلی ـش هم بیشتر شده! چه بر سر این عنوان خواهد آمد؟ کنسل شده، از نو ساخته می شود و یا Arkane، استودیو سازنده Dishonored کار ساخت آن را بر عهده خواهد گرفت؟ شاید سرنوشت این عنوان در همایش E3 مشخص شود.

آخرین ویرایش:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
3 تا بازی خدا!!؟:-j
حالا Doom بعله. Fallout هم همچنین ولی با هیچ متر و معیاری Dishonored «خدا» حساب نمیشه:D
مگه حالا منظورت چیز دیگه ای باشه.
شما باس بری همون Crysisـت رو بازی کنی :d

به دور از شوخی، Dishonored با هر معیاری یکی از بهترین بازی های سال خودش و نسل پیش بود، گیم پلیش که فوق العاده بود و اصلا سیر نمی شدی ازش، داستانش و شخصیت هاش هم خیلی جالب از آب در اومده بودن، از گرافیک هنریش هم حرفی نزنیم دیگه ها؟ :d شاید تنها خورده ای که بشه بهش گرفت گرافیک تکنیکیش بود که آدم به حدی غرق می شد تو زیبایی تم و محیط بازی که گرافیک تکنیکی به چشمش نمی یومد. + قبلا هم گفتم بازم می گم، بهتر از Dishonored، اون دو تا DLC داستانیش بودن :d

این که بگیم از الان با این 3 4 مورد بازی هم قطعا Bethesda برنده E3 رو خوب منم قبول ندارم، اما انصافا اگه با این لیست برای اولین بار بخواد شرکت کنه، اون EA (که چند ساله با اقتدار Meh ترین کنفرانسا رو برگذار می کنه) و Ubi باید حسابی به خودشون بلرزن، حسابی :d

آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
جدا!؟ :-/
یعنی واقعا باید اینجوری بنویسم !؟ :

:|
خب بازی که حالا سینا قبول بکنه یا نکنه ، شما قبول داشته باشی یا نداشته باشی بازی خداییه :D

نه فقط بچه های این تاپیک خیلی ها هستن که منتظر شماره بعدیش هستن.
من نمیگم بازی بدی هست و منتظر شماره‌ی بعدیش نیستم اما اینکه بگیم خدا هست نه.. فاصله‌ی زیادی داره:d

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,788
نام
علی
خدا کنه از the evil within complete edition هم رو نمایی بشه که همه ی دی ال سی ها رو یکجا داشته باشه + رفع برخی ایرادات فنی!
---------
نمایش doom و fallout در کنار هم فوق العاده رویایی هست حالا اضفه کنید به این ها dishonored رو که در سالل عرضه ی خودش جزو بهترین بازی ها بود :x
---------------
رویایی ترین چیز این هست که یه نمایش مفصل از فال اوت و عرضه ۲۰۱۶ و حتی همین امسال داشته باشیم و در پایان هم یه تیزر کوتاه از tes ببینیم و عرضه به تاریخ ۲۰۱۷
حالا بحث کنفرانس های مایکرو و سونی جداس ولی قطعا کنفرانس بهتری از ea و یوبی میشه!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,744
نام
محمد

به دور از شوخی، Dishonored با هر معیاری یکی از بهترین بازی های سال خودش و نسل پیش بود، گیم پلیش که فوق العاده بود و اصلا سیر نمی شدی ازش، داستانش و شخصیت هاش هم خیلی جالب از آب در اومده بودن، از گرافیک هنریش هم حرفی نزنیم دیگه ها؟ :d شاید تنها خورده ای که بشه بهش گرفت گرافیک تکنیکیش بود که آدم به حدی غرق می شد تو زیبایی تم و محیط بازی که گرافیک تکنیکی به چشمش نمی یومد. + قبلا هم گفتم بازم می گم، بهتر از Dishonored، اون دو تا DLC داستانیش بودن :d

این که بگیم از الان با این 3 4 مورد بازی هم قطعا Bethesda برنده E3 رو خوب منم قبول ندارم، اما انصافا اگه با این لیست برای اولین بار بخواد شرکت کنه، اون EA (که چند ساله با اقتدار Meh ترین کنفراسنا رو برگذار می کنه) و Ubi باید حسابی به خودشون بلرزن، حسابی :d
بالاخره یکی حرف حساب زد! :D
خارج از این بحث امیدوارم نسخه ریمستر Dishonored معرفی بشه، من نسخه اول رو نتونستم درست و حسابی بازی کنم ولی تو همون مدت کم خیلی از بازی خوشم اومد. یکی از معدود بازی هایی که دوست دارم ریمستر بشن همین هست :D

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,788
نام
علی
من نمیگم بازی بدی هست و منتظر شماره‌ی بعدیش نیستم اما اینکه بگیم خدا هست نه.. فاصله‌ی زیادی داره:d
dishonored بازیش واقعا خداس! :d
با اون گرافیک فنی ضعیف اونطور شماره ی اولش درخشید وای به اینکه با پیشرفتهای جدید و گرافیک فنی بالا عرضه بشه :x

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خارج از این بحث امیدوارم نسخه ریمستر Dishonored معرفی بشه، من نسخه اول رو نتونستم درست و حسابی بازی کنم ولی تو همون مدت کم خیلی از بازی خوشم اومد. یکی از معدود بازی هایی که دوست دارم ریمستر بشن همین هست :D
به حق علی که ریمستر نمیشه :) :D
==========================
برم بکپم که 6 باید بیدار بشم (:| ولی اینقدر حرص بهترین کنفرانس و بدترین کنفرانس رو نزنید ، تا 48 ساعت دیگه همه چیز مشخص میشه ، هرچند بعد از دیدن کنفرانس ها هم داستان داریم :D

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
ولی میدونین یکی از دلایلی که بازی های Bethesda زیاد کسیو هیجان زده نمیکنه در صورتیکه همیشه حداقل 1 نماینده رو داره تو بهترین بازی نسل اینه که تبلیغات ضعیفی میکنه و دائما خبر منتشر نمیکنه عین شرکت های دیگه ... مثلا همین Doom دست سونی یا مایکروسافت یا یوبی سافت یا EA (خدایی نکرده :D ) افتاده بود 100 تا شایعه الکی درست میشد که میخواد نسخه جدید بیاد ... 10 نفر اون وسط اشک میریزن و ... اما Bethesda خیلی ریلکس میاد معرفی میکنه الان میگید Dishonored کلی شایعه داشت و ... اینارو دیگه مردم درست میکنن :D ولی شرکتا دیگه میان یه تویت مشکوک و ایهام دار میزنن مردم رو جون به لب میکنن بعدش مثلا میگن هنوز نمی تونیم چیزی بگیم اما فلان بازیو ما فراموش نکردیم و یکی از فرنچایز های مورد علاقه خودمونه و ...

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
به حق علی که ریمستر نمیشه :) :D
==========================
برم بکپم که 6 باید بیدار بشم (:| ولی اینقدر حرص بهترین کنفرانس و بدترین کنفرانس رو نزنید ، تا 48 ساعت دیگه همه چیز مشخص میشه ، هرچند بعد از دیدن کنفرانس ها هم داستان داریم :D
منم بیدار می کنی ؟ :d
میخوام بازی خدای dishonored 2 رو ببینم:d

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
کنفرانس بتصدا بحث یه بازی فکر نکنم باشه، F4 که نمایش گیم پلیش تایید شده اگر بزرگ ترین بازی کنفرانس نباشه مطمئننا جزء بزرگ ترین ها هست، DOOM هم دقیقا باید بیاد کنار F4 نیازی فک نکنم باشه در این مورد بحث کرد، تا همینجا من میخوام بدونم تو کدوم کنفرانس دو بازی به بزرگ همین دو بازی بتصدا قراره نمایش داده بشه (از میون تایید شده ها)؟؟؟؟
حالا این وسط صد در صد کنفرانس سورپرایز هم داره، اگر این سورپرایز 2 Dishonored باشه که دیگه بدون اغراق می تونم بگم واقعا کنفرانس منفجر میشه! در مورد Dishonored هم بگم که از نظر این بازی انقدر بزرگ هست که اگر بزرگ ترین برگ برنده های کنفرانس های دیگه هم رو بشه، باز هم خیلی راحت دیده می درخشه و از نظر من حتی میتونه از بازی های جدید دیگه جلو بزنه!
به همین خاطر من کنفرانس بتصدا رو بزرگ ترین کنفرانس E3 امسال می دونم، به نظرم بازی ای معرفی نمیشه که نظر منو سمت کنفرانس دیگه ای جلب کنه، خیلی خیلی بعید هست ....

پ.ن: نمردیم و فهمیدیم دیسانرد هم خدا حساب میشه!:-j
کلا هر بازی ای بجز SC تو سبک مخفی کاری، دشمن خونی شما به حساب میاد نه؟ اون از اون کارا تو تاپیک MGS این از الان :D
مسلمه که تفکر شما رو نمیشه تغییر داد ولی خوب دلیل نمیشه وقتی کسی نظرش مخالف این تفکر هست شما مسخرش کنی که ممکنه منم نظر شما رو مسخره بدونم باید تو نقل قول پستتون اینو اعلام کنم؟
بگذریم Dishonored فوق العاده بود و از نظر بنده و خیلی های دیگه بهترین مخفی کاری چند سال اخیر، وقتی در موردش چنین تفکری وجود داشته باشه یعنی IP بزرگی هست و غیر این فک نکنم باشه ....

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خب یه لطفی بکن ، تو 5 سال اخیر یه بازی مخفی کاری بهتر از Dishonored نام ببر :D ببینم بازی که آشغاله تو این 5 سال یه بازی تو سبک خودش ازش بهتر بوده یا نه :D
از الآن هم بگم که خودت بهتر از من میدونی DE : HR بازی ARPGــه :D
اینکه تو نمیتونی تو 5 سال گذشته یه بازی ریسینگ بهتر از Forza 4 نام ببری به این معنی نیست که Forza6 باعث بشه بقیه برن بوق بزنن:D
دیسانرد بازی خوبیه ولی یک به هیچ وجه خدا نیست و دو، به اندازه ای گنده نیست که بخواد نقش تعیین کننده داشته باشه. اصلا اگه این خدای بازیه، دوم و فال اوت چین؟:-/ بعد تازه یکی میگه ابر IP (که از خدا سطحش پایین تره:D) تعجب هم میکنی!!:D
فک کنم منظورم رو واضح گفتم:D
ضمن اینکه اگه Deus Ex رو ARPG حساب میکنی، دیسانرد هم اکشن ادونچره:D

این که بگیم از الان با این 3 4 مورد بازی هم قطعا Bethesda برنده E3 رو خوب منم قبول ندارم، اما انصافا اگه با این لیست برای اولین بار بخواد شرکت کنه، اون EA (که چند ساله با اقتدار Meh ترین کنفراسنا رو برگذار می کنه) و Ubi باید حسابی به خودشون بلرزن، حسابی :d
دیگه کسی که بهترین سندباکس شوتر تاریخ رو مسخره کنه من چی بگم بهش؟:D

بله، اگه 50 تا بازی برتر نسل قبل رو بخوایم بگیم، دیسانرد هم بینشون هست، همین.

خب من بحثم سر این مورد بود که خودت هم میگی قبول ندارم.

کلا قصد من توهم زدایی (!!:D) از این بچه امین رضا بود.:D در باقی موارد من اختلاف نظری بین خودم و دیگران نمیبینم:D

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
دیگه کسی که بهترین سندباکس شوتر تاریخ رو مسخره کنه من چی بگم بهش؟:D

بله، اگه 50 تا بازی برتر نسل قبل رو بخوایم بگیم، دیسانرد هم بینشون هست، همین.

خب من بحثم سر این مورد بود که خودت هم میگی قبول ندارم.

کلا قصد من توهم زدایی (!!:D) از این بچه امین رضا بود.:D در باقی موارد من اختلاف نظری بین خودم و دیگران نمیبینم:D

اون جمله اول رو می ذارم به حساب شوخ طبعیت :d nice one :d
اونم تخفیف بده، 20 تا بازی برتر نسل قبل :d

اما در مورد اون تیکه بهترین کنفرانس من اگه بخوام حرفی که زدم رو گسترش بدم، خوبب ببین من از یه نظر حق می دم به امین رضا چون الان واقعا روی کاغذ Bethesda داره بازی هایی رو نشون می ده که هرکدومشون می تونن به تنهایی تکلیف یه کنفرانس رو مشخص کنن. ولی خب ما از سورپرایز های EA (اگه داشته باشه) و ubi (که احتمالا آخر کنفرانس دویاره یه نمایش عالی داره از یه بازی جدید) خبری نداریم برای همین نمی شه با قاطعیت 100% گفتش که Bethesda برنده E3 می شه، ولی خب امسال حضور خیلی قوی ای داره و خیلی شانسش بالاست برای برگذاری بهترین کنفرانس. باید ببینیم چطوری پیش می ره. حالا جدا از خود بازی هم نحوه ی Present هم خیلی مهمه باید ببینیم تو اولین حضورش از پس این کار بر میاد Bethesda یا نه

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,804
نام
مراد حلیمی
Dishonored خدا نبود بازی خیلی خوب و عالی بود ولی خدا نبود .......طرفدارا بالاخره براشون خداش ولی یه چیزی نیس که همه متفق القول بگن
اگه dishonored خداس پس مثلا fallout خدای خدایانه؟؟:d

.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,570
نام
علی
از الآن هم بگم که خودت بهتر از من میدونی DE : HR بازی ARPGــه :D
چرا توش میکنی عمو!:D خودت گفتیش دیه!:D Stealth ARPG خوبه؟:D الان اکی شدی؟:D نه تنها Stealth هست بلکه ARPG هم هست!:D پس نچ! دیسهونورد:D بازی خوبی نیست اصن:D اصن بثزدا و فال اوت خر است!:D الان میخوای چیکار کنی؟:D
دور از شوخی! دیسانرد بازی خوبی هست ولی معرفی شدنش تو کنفرانس بثزدا دست کم برای من تفاوتی ایجاد نمیکنه! همون فال اوت کلا carry میکنه یه تنه کنفرانسو!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اون جمله اول رو می ذارم به حساب شوخ طبعیت :d nice one :d
اونم تخفیف بده، 20 تا بازی برتر نسل قبل :d

اما در مورد اون تیکه بهترین کنفرانس من اگه بخوام حرفی که زدم رو گسترش بدم، خوبب ببین من از یه نظر حق می دم به امین رضا چون الان واقعا روی کاغذ Bethesda داره بازی هایی رو نشون می ده که هرکدومشون می تونن به تنهایی تکلیف یه کنفرانس رو مشخص کنن. ولی خب ما از سورپرایز های EA (اگه داشته باشه) و ubi (که احتمالا آخر کنفرانس دویاره یه نمایش عالی داره از یه بازی جدید) خبری نداریم برای همین نمی شه با قاطعیت 100% گفتش که Bethesda برنده E3 می شه، ولی خب امسال حضور خیلی قوی ای داره و خیلی شانسش بالاست برای برگذاری بهترین کنفرانس. باید ببینیم چطوری پیش می ره. حالا جدا از خود بازی هم نحوه ی Present هم خیلی مهمه باید ببینیم تو اولین حضورش از پس این کار بر میاد Bethesda یا نه
حقیقت برات تلخه:D

امین رضا اگه میومد میگفت 2 تا بازی خدا (البته اگه منظورش فال اوت و دیسانرد نمیبود! 8-| ) من چیزی نمیگفتم چون یکی بگه با وجود دوم و فال اوت، Bethesda برنده E3 هست و بقیه باید برن بوق بزنن اونقدر برام خنده دار نبود که یکی بگه با وجود دوم و فال اوت و دیسانرد همچین اتفاقی میافته:D دیسانرد نقش و تعیین گنندگیش اصلا به هیچ عنوان با دوتای دیگه قابل مقایسه نیست. ضمن اینکه در مورد توضیحاتت، کلا سونی و مایکروسافت رو جزو کنفرانس دهنده ها حساب نمیکنی انگار! شاید هم منظورت فقط کنفرانس ناشرهای کنسول ندار (!) هست. :D اینو میشه قبول کرد ولی با وجود سونی و مایکروسافت و اینکه دستشون به مراتب از Bethesda پُرتره، نه. البته همه چی بعد از کنفرانس ها مشخص میشه. شاید هم بهترین نمایش ها رو همین Bethesda داشت. ولی از الان نمیشه گفت. و اینکه بازم برای تاکید بیشتر، دیسانرد تعیین کنندگیش در حد دو تای دیگه نیست:D حرف اصلی من اینه:D

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
همون سالی که Dishonored اومد، فار کرای 3 هم اومد. متاهاشون نزدیک همدیگه است (الان سایت متا واسه من بالا نمیاد، ولی اونجور که یاد میاد یکی 88 بود یکی دیگه 89). تعداد گوتی هایی هم که آخر سال بردن نزدیک هم بود (فک کنم واسه فار کرای بیشتر بود).
اما الان Dishonored خداست چون تو این پنج سال گذشته بازی ای تو همون ژانر نیومده که ازش بهتر باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر