Beta برای بازی Company of Heroes 2 نزدیک خواهد بود

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
companyofheroes2beta_610a.jpg

نزدیک بودن نسخه ای به عنوان آزمایشی ( Beta ) برای بازی استراتژیک پرطرفدار Company of Heroes 2 ، پس از پایان سال 2012 امکان دارد .

امروز در اطلاعات این بازیخبر های تازه ای از جمله یک نسخه ی Beta برای بازی دیده شده است . در این باره تاریخ عرضه ای برای آن ذکر نشده است اما گفته می شود

در این هفته ( از 10 دسامبر به بعد ) تریلری از آن به نمایش در خواهد آمد . بازی Company of Heroes 2 در E3 2012 تایید شده بود .

این بازی برای سال 2013 لانچ شده است .

منبع

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
یه مدت صبح تا شب بازی هام همین بود با سیستم قبلیم که زیاد بالا نبود

دوست دارم این سری هم مثل قبلی عالی باشه

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
مادر بگرید...........

COH بعد از سری SC و TW بهترین بازی استراتژی تمام عمرم بوده >:d< لامصب در اون زمان گرافیک داشت در حد بازی های سوم شخص بود !! یعنی در حد خدا !!

بشدت منتظر بازی هستیم و تمام سعیمون رو میکنیم که اریج خورش کنیم :d

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
یکی از دلایلی که باعث شد من بیش ار قبل عاشق این سبک بشم این بازی بود واقعا وقتی اومد از هیچ جهت "از نظر من" کم نداشت واقعا عالی بود تا حالا بارها نصبش کردم و رفتم اما دفعه اول انقدر بازی میکردم فکر کنم اگه یکم دیگه بازی میکردم خوده سیستم ارور میداد میگفت بسه دیگه برو سراغ یه بازی دیگه :d و جالبیش اینه که هنوزم بعد چند سال گرافیک خوبی داره "البته به نظر من نسخه اصلی از همه بهتر بود"

بهترین خبر تو این چند سال برای من معرفی نسخه دومش هست >:d<

لامصب در اون زمان گرافیک داشت در حد بازی های سوم شخص بود !! یعنی در حد خدا !!

آره فکر کنم وقتی زوم میکردی رو شخصیتها حتی پلک هم میزدن " البته اینو مطمئن نیستم بوده یا من بس توهم این بازی رو دارم هر چی بگی رو فرض میکنم براش:d"

از صداگذاری این بازی هم نمیشه گذشت ...

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
همونطور که امیر گفت همین 3-2 ساعت پیش یه تعدادی کد Alpha Stress Test برای بازی توزیع کردند که با سرعت نور خبرش تو همه سایت ها و فروم های بازی پخش شد و به یک ساعت نکشیده تموم شد. حجم دانلودش نزدیک 6 گیگ بوده و بعد از نصب 10 گیگ روی هارد باز می کرده! من هم تا اومدم ناز کنم که اگر کدش رو بگیرم با این سرعت افتضاح میشه دانلودش کرد یا نه دیدم نوشتند کد تموم شد!
128fs4765852.gif

------------------------------------------
تمام سعیمون رو میکنیم که اریج خورش کنیم :d
من تو استیم Pre-Order اش رو دارم. روزی که گرفتمش یکی از روزهای خوب زندگیم بود!
2lw8lcgar3lauig49z4b.jpg

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
محمود جان برادر قیمت PRE ORDER چقدر هست ؟؟ :d چه چیز هایی اضافی میده برا کسایی که پیش خریدش کنند ؟؟ :d

آخرین ویرایش:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
محمد جان برادر قیمت PRE ORDER چقدر هست ؟؟ :d چه چیز هایی اضافی میده برا کسایی که پیش خریدش کنند ؟؟ :d

قیمت نسخه استیمش 59.99 دلاره، ولی من با Trade گرفتمش و برام تقریبا رایگان در اومد (فقط باید آدم زبانش خوب باشه و وقت بذاره).
g7n20hb9u050snt2iyvg.gif

چیزهای اضافه ای هم که روش میدن یکی 2 تا تانک هست که هر کس پیش خرید کنه اونها رو دریافت می کنه، و یک سری جوایز دیگه که بستگی داره به این که چند نفر توی استیم پیش خرید کنندش:

1. مرحله اول که یک سری لباس و کلاه شبیه شخصیت های بازی برای Team Fortress 2 هستش. جایزه این مرحله چون به تعداد کافی پیش خرید انجام شده همین الان باز شده.

2. مرحله دوم یک نسخه رایگان بازی Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution هستش.

3. مرحله سوم یک Commissar Chest هستش که برای خرید محتوای داخل خود بازی به کار میره.

توضیحات کامل توی این صفحه هست. :)

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
زود تر عرضه بشه:D بدجوری منتظرشم، E3 امسال که ما رو حسابی هایپ کرد. امیدوارم نسخه بتا هم عالی باشه.

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
صد در صد همونطوریکه محمود جون گفت برای کسایی که پیش خرید کنن یونیتهای اضافی در نظر گرفته میشه....البته بعد از عرضه ی نسخه ی فول هم به نظر میرسه که بشه مثل سری های قبل اون یونیتها رو هم داشته باشیم.....منتظر خبرهای بعدی باشین..............بزودی\m/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر