BaziCenter's Community GOTY 2023

انتخاب شما - فینال

• مجموع رای دهنده‌ها
    46
  • نظرسنجی بسته شده است .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
با تشکر از انتخابهاتون.

امتیازها به این شکل محاسبه شده :

رتبه اول : 30 امتیاز
رتبه دوم : 20 امتیاز
رتبه سوم : 15 امتیاز
رتبه چهارم : 10 امتیاز
رتبه پنجم : 8 امتیاز
رتبه ششم : 5 امتیاز
رتبه هفتم : 4 امتیاز
رتبه هشتم : 3 امتیاز
رتبه نهم : 2 امتیاز
رتبه دهم : 1 امتیاز

بر این اساس با جمع‌بندی امتیازها به این رده بندی رسیدیم که بین 8 بازی مرحله 1/4 نهایی با رای گیری انجام میشه و از همگی میخوام در این رای گیریها شرکت کنن.

• Resident Evil 4 با 581 امتیاز
  • Spider-Man 2 با 568 امتیاز
  • Alan Wake II با 556 امتیاز
  • Baldur's Gate III با 503 امتیاز
  • The Legend of Zelda ToTK با 246 امتیاز
  • Dead Space با 233 امتیاز
  • Cyberpunk Phantom Liberty با 179 امتیاز
  • Final Fantasy XVI با 159 امتیاز
مرحله 1/4 نهایی :
  • Resident Evil 4 با 39 رای - Final Fantasy XVI با 10 رای
  • Spider-Man 2 با 22 رای - Phantom Liberty با 16 رای
  • Alan Wake II با 36 رای - Dead Space با 5 رای
  • Baldur's Gate 3 با 26 رای - Zelda: ToTK با 14 رای
مرحله نیمه نهایی :
  • Resident Evil 4 با 22 رای - Spider-Man 2 با 20 رای
  • Baldur's Gate 3 با 26 رای - Alan Wake II با 16 رای
رقابت فینال بین Baldur's Gate 3 و Resident Evil 4

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,582
نام
Mehrdad
من فکر میکنم اگه توی ده سال گذشته هر سالی میومد، گوتی میشد. اینکه ۲۰۲۳ لابلا این همه بازی خفن اول بشی خیلی حرف داره برا گفتن.
واقعا به نظرم بعیده 2013 و 2018 میتونست جلو ناتی داگ و راک استار برنده شه، اما 2015 شاید میتونست از ویچر 3 جلو بزنه...

ویچر 3 بازی بسیار ویژه ای بود و یکی از بهترین بازی های شخص خودمم هست واقعا عاشقشم (3 بار پلتش کردم 7 8 پلی ترو رفتم و بازم قراره پلت و 100 درصد کنم و پلی ترو های دیگه هم برم :-" رو پلتفرم های دیگه) ولی بازی به نظرم از نظر گیم پلی خیلی بی ایراد و یکتا و سوپرخفن نیست، برای همین به نظرم بالدرز میتونست ویچر 3 رو شکست بده...

اما ساخته های ناتی و راک استار، از نظر گیم پلی هم (در کنار باقی موارد) سوپرخفن هستند و به نظرم شکست دادنشون کار هر کسی نیست،

حتی گاو 2018 هم با اینکه در کنار همه چی گیم پلی واقعا خفنی هم داره، به نظرم بیشتر برای خلاقیت و ابداع و به شدت نسل جدید بودنش در عین حال همچنان "ویدئوگیم کلاسیک" موندنش از همه نظر، تونست جلو رد دد بدرخشه، یعنی یک شرایط خاص و ویژه، وگرنه بعید میدونم این افتخار هم به اسونی برای سانتا تکرار شه و مثلا بتونه با VI یا رد دد یا بازی بازی اصلی بعدی راک استار، مثل 2018 رقابت کنه و برنده شه...

اینم در نظر بگیریم هربازی شرایط و کانتکست خودش رو داره، بی جی 3 هم همینطور...

*الدن رینگ هم شاید نمیتونست شکست بده، هم به دلیل فضای خفن پیرامون فرام سافور هم اینکه الدن و جهان باز شدنش واقعا یک دستاورد خفنه و لایق بیگ وینر...

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
واقعا به نظرم بعیده 2013 و 2018 میتونست جلو ناتی داگ و راک استار برنده شه، اما 2015 شاید میتونست از ویچر 3 جلو بزنه...

ویچر 3 بازی بسیار ویژه ای بود و یکی از بهترین بازی های شخص خودمم هست واقعا عاشقشم (3 بار پلتش کردم 7 8 پلی ترو رفتم و بازم قراره پلت و 100 درصد کنم و پلی ترو های دیگه هم برم :-" رو پلتفرم های دیگه) ولی بازی به نظرم از نظر گیم پلی خیلی بی ایراد و یکتا و سوپرخفن نیست، برای همین به نظرم بالدرز میتونست ویچر 3 رو شکست بده...

اما ساخته های ناتی و راک استار، از نظر گیم پلی هم (در کنار باقی موارد) سوپرخفن هستند و به نظرم شکست دادنشون کار هر کسی نیست،

حتی گاو 2018 هم با اینکه در کنار همه چی گیم پلی واقعا خفنی هم داره، به نظرم بیشتر برای خلاقیت و ابداع و به شدت نسل جدید بودنش در عین حال همچنان "ویدئوگیم کلاسیک" موندنش از همه نظر، تونست جلو رد دد بدرخشه، یعنی یک شرایط خاص و ویژه، وگرنه بعید میدونم این افتخار هم به اسونی برای سانتا تکرار شه و مثلا بتونه با VI یا رد دد یا بازی بازی اصلی بعدی راک استار، مثل 2018 رقابت کنه و برنده شه...

اینم در نظر بگیریم هربازی شرایط و کانتکست خودش رو داره، بی جی 3 هم همینطور...

*الدن رینگ هم شاید نمیتونست شکست بده، هم به دلیل فضای خفن پیرامون فرام سافور هم اینکه الدن و جهان باز شدنش واقعا یک دستاورد خفنه و لایق بیگ وینر...

با نهایت احترام ، هر سالی که میامد ، هر بازی ای که بود ، با بلدوزر از روشون رد میشد :D
البته که این قضیه که اگر فلان بازی فلان سال میامد بیشتر/کمتر جایزه میگرفت خیلی بحث شده در موردش ، که به نظرم واردش نشیم بهتره ، نکته دیگه اینکه امسال واقعا از دید خیلی ها بهترین سال (از نظر تعداد بازی های شاخ) نه فقط توی نسل 9 بلکه حتی بعد از نسل 8 ، قرار میگیره ، در نتیجه به نظرم هر بازی که بیشترین گوتی رو بگیره (که احتمالا BG3) اصلا هیچ حرف و حدیثی باقی نمیذاره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر