Bazi Center's Wallpapers

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا ساسی این ببر ها گودزیلا نیست
راستی یک ببر سفیدم بهش اضافه کن اخه قبلا تو بازی دات ببر سفید بود دیگه یادتون رفته؟

pirates

کاربر سایت
Oct 14, 2005
530
نام
MORTEZA
14cd4j5.jpg

SONIC

کاربر سایت
Sep 23, 2005
55
راستی خبری از فرزان نداری ؟
نه نمي دونم كجاست.مثلا صاحاب تاپيكه...
نمیتونی یه جوری بفهمی که کجاست ؟
خیر سرمون یعنی رفیقمونه .
ببینیم کجاست ؟ چه میکنه ؟
نه من با فرزان زياد رابطه نداشتم همش در حد همين تاپيك بود كه قربون صدقه هم ميرفتيمd:.
خوب از یکی از بچه ها شنیدم که اینجا ذکر خیر ماست و ما خبر نداریم! :p نه دوستان من هستم و جای خاصی هم نرفتم - تنها بخاطر مشغله ی کاری بسیار زیادم فرصت سر زدن به رفقای با معرفت قدیمی رو ندارم اما همیشه جویای احوالتون از سایرین هستم.

خوب می بینم که کارای تاپیک هم خوب پیش میره و استعداد نهفته ی همه دوستان در این امر شکوفا میشه. فقط به چند تا نکته اشاره کنم - البته من حقیر دیگه در برابر شما عزیزان که الان دیگه استاد هستید کی باشم ولی اینارو فقط به عنوان راهنمایی از جانب کوچیک خودتون داشته باشید. یکی اینکه سعی کنید در استفاده از فونت هایی که برای کاغذ دیواری ها بکار می برید خیلی دقت کنید تا با فونت لوگوی بازی ها نزدیکی داشته باشه و کمتر از فونت های اصلی سیستم استفاده کنید که خیلی تابلوست. بعد اینکه بچه ها چرا عکس هاتون رو در سایت های خارجی آپلود می کنید که برای اکثر افراد ***** شده یا بزودی ***** میشه؟ اگر ضمیمه کنید یا بفرستیدشون در ایمج سنتر های ایرانی که ***** هم نمیشن بهتر نیست؟

بگذریم.. اگه یادتون باشه - پارسال همین موقع ها بود که این تاپیک در بازیدات شروع به کار کرد و هم اکنون در اصل یک سال از عمرش می گذره! :((

حالا به امید خدا دوران امتحانات که تموم شد حتی در صورت غیاب من هم می خوام که باز روش پیشین رو پی بگیرید و بچه ها کاغذ دیواری ارسال کنند و یک سری از دوستان هم داور بشن و نظر بدن. نمیدونم اینجا هم مثه بازیدات سیستمی واسه امتیاز دهی داره یا نه - به هر حال هدف اصلی پیشرفت و شکوفایی استعداد افراد در زمینه ی طراحی و موارد گرافیکیه دیگه و امتیاز تنها جهت تشویق اونهاست. راستی پارسال یادمه حامد جون لوح تقدیر واسه ی برندگان مسابقه می ساخت. اتفاقا یکیش رو هم دارم که الان می فرستم واستون. اینم میتونه جایزه ی خوبی برای برترین طراحان باشه.

من سعی می کنم بازم بیان اینجا و به تاپیک سری بزنم. بازم میگم شرمنده اگر دیر به دیر میام ولی همیشه جویایی احوالتون و همچنین وضعیت این تاپیک از سایرین هستم.

برای همتون دوستای خوبم آرزوی موفقیت و سلامتی می کنم و امدیوارم همیشه موفق و موید باشید.
تا بعد.. :bye:

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
به به به . آقا فرزان .
پارسال دوست امسال آشنا
نیستی بابا .
بیشتر سر بزن .
=====
این تاپیکه هم از وقتی خودت رفتی خوابیده .
من خودم خیلی وقته نیومدم توش .
الانم فقط به خاطر این که اسم تو رو به عنوان آخرین پست دهنده دیدم اومدم توش .
ولی توش موندم این مهندس گرامی که این کاره هم بود چرا اینجا رو ول کرده !!!

SONIC

کاربر سایت
Sep 23, 2005
55
ما چاکریم - گفتم یخورده درگیرم اما چشم - حتما بیشتر میام و تاپیک رو زنده می کنم باز. شما نسبت به بنده لطف داری. سعی می کنم باز همه ی بروبچ رو به طراحی مدل های جدید واردار کنم - فقط باید صبر کنیم تا دوران درس و مدرسه و امتحانات تموم بشه تا باز بچه ها کارشون رو شروع کنند.

قربون شما..

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
سلام خدمت فرزان جون گلم و پرهام عزیز که رسما بنده رو تیکه بارون کردن:cheesygri
من پرهام جون دقت کنی کلا چند وقتیه تو سایت پست هم نمیدم.اصلا وقت درست حسابی نداشتم با اینکه کلی هم سوژه داشتم.ولی خوب یه 10 تا 12 تا آماده میکنم از خجالتت در میام..

SONIC

کاربر سایت
Sep 23, 2005
55
نه - سرخرمن نیست - سر سایته :p - به محض اینکه امتحان بچه ها به پایان برسه - کار رو همگی به یاری همدیگه شروع می کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر