Bayonetta | PC

بالاخره بازی برای نسخه ی PC هم بعد از سال ها انتظار منتشر شد. این نسخه از بازی از گرافیک کمی بهتر رزولوشن 4k به همراه HDR بهره می برد.

بازی هم توسط گروه CODEX عرضه شده حجم بازی 12 گیگ می باشد.

header.jpg

• اسم اسلحه های Bayonetta به ترتیب Parsley, Sage, Rosemary, و Thyme و مجموعا بهشون Scarborough Fair گفته میشه.
  • لباسش در واقع چرم نیست ، بلکه موهای جادویی هست که تمام بدنشو پوشونده
  • دشمنان اسلحه هایی از خودشون به جا میزارن که در مدت زمان محدودی برای Bayonetta قابل استفاده است
  • مثل DMC که از Red Orb استفاده میشد ، Bayonetta از واحدی به اسم Angel Halo استفاده میکنه که میشه ازش برای ارتقاء اسلحه ها ، خرید حرکات جدید و ... استفاده کرد
  • وقتی Bayonetta شلیک میکنه ، گلوله ها بعد از برخورد به دیوار دوباره برمیگردند و باعث آسیب زدن به دشمنان میشند
  • یکی از قویترین ضرباتش بصورت احضار کردن یک هیولای پوشیده از موست ، شما باید دکمه های خاصی رو بزنید تا هیولا احضار بشه و ضربات خاصی رو بزنه
  • کنترل نبرد بازی خیلی ساده بصورت کلید شلیک ، کلید مشت و کلید لگد هست که میتونید با خرید کومبو بازی رو پیچیده تر کنید
  • اون میتونه از Witch Time استفاده کنه ، این قابلیت اون رو خیلی دقیق میکنه و محیط اطراف رو حالت Slow Motion قرار میده
  • حرکات Torture Attacks در بازی وجود دارند ، به این صورت که وقتی مشغول مبارزه هستید با فشردن کلیدهایی که بصورت ناگهانی روی صفحه نمایش داده میشند میتونید حرکات خیلی قوی رو انجام بدید. مثلا میتونید یک گیوتین عظیم رو از آسمون به زمین بیارید و همه دشمنان رو نابود کنید
  • اون میتونه روی هوا 360 درجه بچرخه و شلیک کنه ، همچنین میتونه از اسلحه هایی که روی پاشنه کفشش نصب شده استفاده کنه
  • اون یک شمشیر Katana هم همراهش داره که هنوز اسمش مشخص نیست
  • اسلحه های جدید با نزدیکتر شدن به زمان ریلیز بازی مشخص خواهند شد. هر اسلحه یک موجود پوشیده از مو احضار میکنه ، مثل اژدها و ... که حرکات خاصی انجام میدن
  • اون یک زنجیر بلند هم داره که برای ضربه زدن به دشمنان دور یا هوایی استفاده میکنه
  • RT در کنترلر 360 شلیک میکنه. شما میتونید 4 اسلحه اون رو بصورت همزمان استفاده کنید و همزمان از اسلحه در دست ، روی پاها و شمشیر استفاده کنید. بعضی اسلحه ها فقط روی پا و بعضی رو دست و بعضی روی هردو قابل استفاده هستند.
  • Bayonetta یک سال و نیمه که در حال ساخته ، ساختش مدت کوتاهی بعد از Okami آغاز شده است.
  • با سپاس از @Fratos عزیز
    حداقل سیستم مورد نیاز:

[*]CPU: Intel Core i3-3220 3.3 GHz or AMD Phenom II X4 40 3.6 GHz
    [*]RAM: 4GB or more
    [*]Video Memory: 1.25GB or more
    [*]GPU: Nvidia GeForce GTX 570 or AMD Radeon HD 6950
    [*]DX: DirectX 9
    [*] HDD: 20GB of available space
سیستم پیشنهادی بازی:
  • CPU: Intel Core i5-4460 GHz or AMD FX-8320 3.5 GHz
  • RAM: 8GB or more
  • Video Memory: 2GB or more
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 760 or AMD Radeon HD 7870
  • DX: DirectX 9
  • HDD: 20GB of available space

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام.
دو تا سوال:
-اگر درون بازی اچیومنت هاش رو به دست بیاریم، تو اون منوی اکستراسِ بازی ، نشون داده میشن یا حتما باید نسخه ی اوریجینال بازی باشه؟
-بعد اینکه اوایل بازی یک قسمت بود که می تونستیم کومبو ها رو تمرین کنیم، چطور میشه به اون قسمت دوباره دسترسی پیدا کرد؟
(البته بعضی موقع ها اون جا رو نشون میده، ولی در حد 2-3 ثانیه ، فکر کنم لودینگشه، درسته؟!)

عزیز مشخصه که باید اورجینال باشه اچیومنت ها توی کدام پروفایل برن زمانی که خارج از استیم اجرا می شه؟
بله لودینگه که قبلا برای نسخه های کنسولی خیلی طولانی تر بود. شاید بشه از منوش بهش دسترسی پیدا کنید.

• Like
Reactions: damooon

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اره بابا لطف کردن دیگه قفل denuvo برای بازی 7 سال پیش نذاشتن بالا زدم که codex رلیزش کرده
فروش بازی روی استیم از 100 هزار گذشت !! اونم حدود یک هفته. باشد که Bay2 هم برای PC بیاد، مجبور نشم برم سمت شبیه ساز :D

• Like
Reactions: s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
فروش بازی روی استیم از 100 هزار گذشت !! اونم حدود یک هفته. باشد که Bay2 هم برای PC بیاد، مجبور نشم برم سمت شبیه ساز :D

اخ اخ گفتی هر چند شبیه سازشم من تست کردم الان اکثرا 60 فریم 4K می ده فعلا صداش ایراد داره گاهیم لگ می زنه یا حتی فریز ریز خلاصه تا 1 سال دیگه هم ندن فکر کنم راحت بشه با شبیه ساز رفتش QUCK SAVE هم براش بذارن:D

• Like
Reactions: Fratos and Polaris

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
بازی شروع کردم
همون مرحله اول ک دوتا مجسمه هست و بعد آبه
چطوری از آب باید رد بشم برم؟
اون مجسمه ها میزنم یه دستی از زیرش میاد بیرون چند ثانیه نمیدونم چی میشه ولی نمیدونم باید چکار کرد

----
بازی خوبی بنظر میرسه فقط کاش یه دستی روی گرافیک میکشیدن ولی درکل خوبه
بانو هم چقدر حرکات سک 30 میزنه=)) اولش توی قبرستون یهو یه صداهایی داد فوری صداشو قطع کردم:))
یاد tomb riaider 2013 افتادم یادش بخیر

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
بازی شروع کردم
همون مرحله اول ک دوتا مجسمه هست و بعد آبه
چطوری از آب باید رد بشم برم؟
اون مجسمه ها میزنم یه دستی از زیرش میاد بیرون چند ثانیه نمیدونم چی میشه ولی نمیدونم باید چکار کرد

----
بازی خوبی بنظر میرسه فقط کاش یه دستی روی گرافیک میکشیدن ولی درکل خوبه
بانو هم چقدر حرکات سک 30 میزنه=)) اولش توی قبرستون یهو یه صداهایی داد فوری صداشو قطع کردم:))
یاد tomb riaider 2013 افتادم یادش بخیر

اونجا باید زمان رو آهسته کنی..با استفاده از witch time ...اون موقع که ثانیه ها داره رد میشه یک دکمه روی صفحه نشون میده اونو بزن بعد یه چیز مثل رعد و برق تا می خواد بهت آسیب بزنه باید جاخالی بدی در لحظه آخر....بعد زمان آهسته میشه و می تونی روی آب راه بری....:D

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
اونجا باید زمان رو آهسته کنی..با استفاده از witch time ...اون موقع که ثانیه ها داره رد میشه یک دکمه روی صفحه نشون میده اونو بزن بعد یه چیز مثل رعد و برق تا می خواد بهت آسیب بزنه باید جاخالی بدی در لحظه آخر....بعد زمان آهسته میشه و می تونی روی آب راه بری....:D
اها دمت گرم

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
سلام
دوستان من تو دمو ها دیدم ک قدرتای مختلفی داشت تو بازی مثلا پلنگ و خفاش و .... ولی تا اینجا ک من رسیدم فقط تو بازی از همون قدرت پروانه ای ک دو بار میپرم میشه استفاد ه کرد!
بقیه قدرتا کی ازاد میشه؟

یه سوال دیگه،کسایی ک نسخه کنسولی رو رفتن بنظرتون چقدر گرافیک پیشرفت داشته؟از چ نظر؟فقط فریم ریت رفته بالا یا کیفیت بافت ها هم تغییر کرده؟

آخرین ویرایش:

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
سلام
دوستان من تو دمو ها دیدم ک قدرتای مختلفی داشت تو بازی مثلا پلنگ و خفاش و .... ولی تا اینجا ک من رسیدم فقط تو بازی از همون قدرت پروانه ای ک دو بار میپرم میشه استفاد ه کرد!
بقیه قدرتا کی ازاد میشه؟

یه سوال دیگه،کسایی ک نسخه کنسولی رو رفتن بنظرتون چقدر گرافیک پیشرفت داشته؟از چ نظر؟فقط فریم ریت رفته بالا یا کیفیت بافت ها هم تغییر کرده؟
دقیقا همون نسخه Wii U رو پورت کردن برای PC با فریم بالاتر

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
نسخه دوم ک برا Wii u بود،منظورتون همون نسخه اوله؟
یعنی تو کیفیت بافتا تغییر ایجاد نشده؟
نسخه اول هم برای Wii U اومد کیفیتش تغییر محسوسی نسبت به X360 و Ps3 نکرده.
قدرت تبدیل شدن به پلنگ هم فک کنم چپتر ۵ یا ۶ باز شد هنوز بقیشو ندیدم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

• Like
Reactions: Batsy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر